Jump to content

Moto Zajednica

Podrska nasem drugu Sci-ju i njegovom avanturistickom duhu

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Novosti su da ako se uplata vrsi u banci intesa NEMA provizije.

Racun je   51-102-45767 Radenkovic dragan, volgina 7, Beograd! Hvala svima na podrsci ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Auuuu,gde nisam uplatio donaciju dok nije poskupeo benzin ;D ;D ;D,ja cekam platu,1. aprila eto i od mene rezervoar,aprilililiiiii ;DSalim se,bice,bice za komsiju i avanturistu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ako se prihvati predlog temu treba prebaciti u Akcije moto zajednice!

Drugo, ne bi bilo lose da sci otvori neorocenu stednu knjizicu (to moze kao privatno lice) sa neogranicenim uplatama i isplatama i da broj iste kako bi mogli da uplacujemo u banci po rezervoar goriva! To nemojte da shvatite bukvalno i odnesete kantu benzina u banku, bicete sumnjivi ako ne zaglavite i zatvor :) :)

Druga opcija je da celnici BJBa otvore ziro-racun za takve akcije jer imamo mi i druge putnike, pa da sada svako otvara racun pred putovanje...

 

Suma sumaru, ja sam za, retko kad sebi punim rezervoar al cu da ustedim da napunim svetskim putnicima!!!!

 

mala ispravka SCI mora da ovlasti svakoga ko hoce da mu u njegovom odsustvu uplati devizna sredstva na njegov neorocen devizni racun t. stednju po vidjenju. Ili da ovlasti par lica koje bi od nas uzele novac i uplatile ga na njegov racun jer one imaju ovlascenje. To je Dinkicev novi zakon stupio na snagu u 08.mesecu  2007.

Druga varijanta je dinarski racun koji je vezan za npr VISA elektron karticu pa se dinari konvertuju u valutu kojiu podize na bankomatu u zemlji u kojoj boravi a u tom slucaju mi bez ovlascenja mozemo da uplatimo dinarska sredstva na njegov racun

 

SCI imaces podrsku od mene kao i os svih predhodno upisanih... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Imam samo dinarski racun u INTESA BANCI i svako moze bez ikakvog ovlascenja i bez ikakve provizije da uplati dinare, a ja cu se vec nekako snaci za podizanje istog ;D Takodje, postoji mogucnost telegrafske uplate na posti, ali uz njihovu proviziju. Do kraja aprila ima vremena, nadam se da cu do tada uspeti da sakupim neophodna sredstva za put. Jos jednom zahvaljujem Dodi i Bosiju 72 na donacijama ;)

Radenkovic Dragan, volgina 7 zvezdara, Beograd  51-102-45767  Banka intesa (uplate u intesi ne podlezu proviziji). Ako se ne moze uplatiti u intesi, za sve druge banke i postu vazi racun broj 160-1-73, poziv na broj 51-102-00045767 Radenkovic Dragan, volgina 7 zvezdara, Beograd.

    Hvala svima na iskrenoj podrsci :D;). Uz takve prijatelje, sve ce mi biti neuporedivo lakse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Nema nikakvih slova, samo broj 51-102-45767 za uplate direktno u intesi, ili ko nema intesu u blizini, za sve druge banke i postu vazi racun broj 160-1-73, poziv na broj 51-102-00045767 Radenkovic Dragan, volgina 7 zvezdara, Beograd.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

To je samo formalnost, moze se napisati "ekspedicija do Arabije" ;D. Mada cu od tebe primiti novac iskljucivo na ruke, jer od komsija samo to prihvatam, a posto si par stotina metara od mene "daleko", red je i da se upoznamo ;D ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Care jel idu neka 2 slova ispred br racuna ja mislim CS ajd vidi to

Mrki, u pravu si za ta dva slova, ali to vazi samo za devizni racun u evrima. Broj deviznog racuna je RS35-160-5130200663771-33, Radenkovic Dragan, volgina 7 Beograd.

Ovo vazi za inostranstvo, intesa prima uplate preko dojc banke. Evo podataka za inostranstvo:

                                               

 

  INSTRUCTION FOR CUSTOMER TRANSFERS IN EUR

                         

        56: Intermediary:

              Deutsche Bank ag

              Frankfurt am Main

              Germany

 

        57: Account With Institution:

              DBDBRSBG

              Banca Intesa ad Beograd

              Milentija Popovica 7b, 11070 Novi Beograd

              Republic of Serbia

 

      59:  Beneficiary Customer:

                RS 35160513020066377133

                Dragan Radenkovic

         

      70:  Remittance information (mandatory field)

 

U intesi kazu da su ovo svi potrebni podaci i da se oni predaju pri uplati bilo gde u svetu.

Kako ja da ti uplatim... ???

  Gasho, ovo ti vazi i za Crnu Goru pa ti gledaj sto ces i ku` ces ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Nazalost ja cu morati da ti dam samo moralnu podrsku i to u pismenoj formi  ;D NEKA TI JE SRECAN PUT I DA NAM SE VRATIS SA MNOGO FOTKI I NARAVNO USPOMENA!!! pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Danas mi je SCI bio u poseti i malo popricasmo o putovanju i o mnogo cemu. Nastavio je prema Han Pijesku do Vanje clana foruma koji jos ne moze da prezali sto je dao svog BMW-a a uzeo Africu ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja