Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko kupovine..

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav svima ,

najzad odvojio novac za kupovinu motora , i ako moze malo pomoci od vas .

Ovo ce mi biti prvi jaci motor, posle apenca iz klinackih dana :) Resio sam se da uzmem od 600 kubika , verovatno je losa ideja ovako neiskusan kupiti takav motor ali polako naucicu se :)

Pratim par modela , Suzuki k2 i Kawasaki zx6r god 99-2002

Sta vi mislite koji je bolji za mene kao pocetnika, koji je bolji za odrzavanje i tako to. Po pricu jednog druga , reko mi je da je najbolji suzuki, honda , yamaha a da je najgori kawasaki.. Tako da neznam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

To su nijanse,uzmi sta ti je draze srcu.Ja bi mozda pre uzeo kawu sto ne znaci da je ona bolja,al meni je u srcu jer mi je prvi motor bio kawasaki :)

 

...Mada polako sad ce da se ukljuce kolege koje ce ti reci da si blesav zato sto hoces odma R OD 600 .

I preporucice ti jos gomilu motora za koje uopste nisi pitao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Hehe znam da sam blesav, ali eto svidjaju mi se trenutno ta dva modela , mada mi se zx6r svidja vec duze vreme :)

svaki predlog je dobar predlos :) Ali sta god da uzmem milsim da cu se polako nauciti i steci potrebno iskustvo i naviku , tako ga cenim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

znas kako sto ljudi sto ukusa,mada sto su ti rekli uzmi sto ti je srcu drago....

nisam pristalica ni kawe ni suzukija.ali kada bih tako kupovao izmedju ta dva uzeo bih kawasaki.

znam da je po performansama losiji od suzukija ali taj model je puno lepsi od suzukija k2..

pa eto toliko od mene ....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

znas kako sto ljudi sto ukusa,mada sto su ti rekli uzmi sto ti je srcu drago....

nisam pristalica ni kawe ni suzukija.ali kada bih tako kupovao izmedju ta dva uzeo bih kawasaki.

znam da je po performansama losiji od suzukija ali taj model je puno lepsi od suzukija k2..

pa eto toliko od mene ....1zdravo.gif

636 losiji od k2???? ne bih se ja slozio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Kupi nesto sto ces moci odrzavati i popravljati. Moj savet je nesto sa sto manje plastike. Kad padnes, a pasces (nebitno cijom krivicom), da lom bude sto manji. Naucio na tezi nacin. Sledeci motor ce mi biti naked ili nesto polu naked sa obaveznim crash barovima. I naravno teraj brzo gde moze i kad si u fazonu, izdivljaj se ali uvek samo sigurno, pa ces nakon toga poceti da vozis normalno i sa uzivanjem uz povremeni brm brm po gasu kad ti dodje1moto3.gif Puno srece u kupovini i nek te lepo sluzi! I da, ako nemas opremu (kaciga, jakna, rukavice itd) kupi i to jer je asfalt zaeban do jaja kad se sankas po njemu gologuz1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Hehehe bezbednost na prvom mestu, tako bi bar trebalo da bude :)

 

evo naso sam ovako nsto http://www.polovniautomobili.com/oglas2476183/kawasaki_zx6r/

 

mada ne zurim previse, bolje polako i da uzmem nesto sto vredi nego da jurnem i neko me zezne :)

Ja i kada sam poceo da hodam padao sam puno puta , ali evo me danas stojim :) hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Hehehe bezbednost na prvom mestu, tako bi bar trebalo da bude :)

 

evo naso sam ovako nsto http://www.polovniau.../kawasaki_zx6r/

 

mada ne zurim previse, bolje polako i da uzmem nesto sto vredi nego da jurnem i neko me zezne :)

Ja i kada sam poceo da hodam padao sam puno puta , ali evo me danas stojim :) hehehe

 

nasmejao si me sa tim tvojim komentarom1lol.gif,dao bog da nikada ne padnes.......1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

malo i da se nasmejemo, neznam ja kako ce biti, vozio sam apenca sa 13 godina i pao 3 puta, nista strasno nije bilo malo ogrebotina i goretine od auspuha :)

ne mogu da garantujem da nikada necu pasti sa ovaj veci, mada bilo bi me mnogo zao da polimim masku ili nesto vise na motoru :) hehehe

Ali sala na stranu, na pocetku bih vozio polako, dok se ne naviknem i dok ne pocnem ja da kontrolisem motor a ne on mene , a tek onda malo brm brm po gasu

ili tako nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Da ne otvaramm novu temu, ovako izgleda kilometar sat, motor je kawasaki zx6r 2002 god

 

http://i44.tinypic.com/izq252.jpg

 

da li neko pravi ovako neku ili slicnu podlogu , jer ne bih da mi bude u milje, da znam da li da se resim i odem da pazarim motor ili ne

 

 

http://www.lockwoodinternational.co.uk/kawasaki-white-dial-zx6r-g-1998-2000-more-details-i2514.html

 

a evo ovo je motor , http://www.polovniau.../kawasaki_zx6r/

 

mislim da je dobro za mene pocetnika :) Popsy hvala puno za savete i lektiru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja