Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor do 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Aprilia Dorsoduro 750,Gilera Runner Simoncelli

Pozdrav imam 16 godina. ..Prije sam vozio apriliu dorsoduro750 ali mi cale vise ne da je vozim jer me cima milicija:/ I sad hocu da kupim neki motor od 125 cc da se ne cimam od milicije,jer sad polazem za A1 .Hteo bih da cujem vas predlog za 125cc ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Sportski motor od 125cc a da ide tj. da ga mozes navuci jedino moze biti dvotaktni jer cetvorotaktni nema snage za tako nesto. Ako ti ne smetaju dvotaktni motori pogledaj Yamaha TZR 125, Aprilia RS 125, Honda NSR 125..ima i Suzuki svoj ali sam zaboravio koji je model. I nemoj voziti kubikaze za koje nemas dozvolu/dovoljno godina ugrozavas i sebe i druge. To sam ti vec napomenuo na temi gde si se predstavio. Puno srece prilikom odabira motora i zelim ti puno lepih i sigurnih kilometara.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

imas i Cagiva Mito 125 koja je dosta jaka samo tesko mozes da je nadjes kod nas u Srbiji sa saobracajnom od 11kw tako da ne bi bilo lose ako bi mogao da uvezes....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Retko koja dvotaktna 125-tica moze na A1, sve imaju previse kw. A ako su blokirane onda idu jednako dobro kao 4t a i dalje trose vise. Znaci najbolje 4t, imas CBR, imas Kymco Quannon, Yamaha R125 i ne znam sta jos ima u tom asortmanu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Aprilia Dorsoduro 750,Gilera Runner Simoncelli

Negde sam procitao da aprilija rs125 ima verzija sa 11kw i da moze da se maknu te blokade i to da ima 21kw ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Aprilia Dorsoduro 750,Gilera Runner Simoncelli

Negde sam procitao da aprilija rs125 ima verzija sa 11kw i da moze da se maknu te blokade i to da ima 21kw ?

 

Може. :zdravo:

 

a je li to komplikovano da se maknu te blokade i to ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1829 postova
  • Lokacija: Beograd

Bulet nemoj da lupaš molim te

 

Naravno da je većimi 2T 125 u saobraćajnoj 11KW jer su ih tako i prodavali, to je i ciljna grupa, inače za 5500E ne bi uspeli da prodaju ni jedan.

Zato se posle skidaju blokade i motor ima preko 30KS.

Gledaj ti momak ili Rs125 ili Mito

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Bulet nemoj da lupaš molim te

 

Naravno da je većimi 2T 125 u saobraćajnoj 11KW jer su ih tako i prodavali, to je i ciljna grupa, inače za 5500E ne bi uspeli da prodaju ni jedan.

Zato se posle skidaju blokade i motor ima preko 30KS.

Gledaj ti momak ili Rs125 ili Mito

 

Pod jedan, lakse malo, ne znas me tako da oladi, sve sto imas reci mozes normalno reci.

I da, znam da imaju 11kw, ali takodje znam da ce na dosta mesta na tehnickom i proveriti koliko stvarno imaju kw (da li su blokade poskidane), i onda kad decko ne bude mogao voziti motor bice veselo. Realno gledano 90% RS-ova ima poskidane blokade u srbiji. A oni koji stvarno imaju 11kw sumnjam da idu toliko bolje od 4t da su vredni te potrosnje. Nema potrebe da decko placa duplo benzin ako nece dobiti i toliko na snazi. Sem ako ne zeli, a ako zeli, to je onda njegova odluka. Ja sam samo dao alternativu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Djordje Sekulić, 71 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda cbr 900rr 1996

Jos nisam naisao ni na jednu 125-icu koja se u saobracajnoj vodi na 11kw a da stvarno ima toliko.To je fabricki upisano sa blokadama,neko je vec cim je isterao iz fabrike,razradio masinu,poskidao te blokade,otvorio na 30 i kusur konja,a u papiru je ostalo 11kw.Citava filozofija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ne rade merenje snage na tehnickom , ne znaju da vide DOT gume , a sigurno ne znaju da vide da li su blokade skinute ili ne . Vazno je sta u saobracajnoj pise , i nista vise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200GS 2010

Tako je, jedino je bitno sta pise u saobracajnoj, ali panduri to ni ne gledaju, tako da slobodni vozi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Ako nema sanse da mu iko skonta onda ok, onda neka to i gleda. Ali samo neka zna da to ipak trosi, a i da je mnooogo veselo na gasu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja