Jump to content

Moto Zajednica

Samo da upalim motor...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 560 postova

Jutros izlazim u dvoriste i shvatam da je lep dan.Sunce sija,nije mnogo hladno-odlicna prilika da upalim motor da malo radi i obrnem krug po varosi...

Palim motor i ostavljam ga da se zagreje i odlucujem...

5WcjK_img2659wr8.th.jpg

...idem do Moravaca(selo nadomak Ljiga)da proverim stanje moje omiljene destinacije-put ispunjen raznoraznim zanimacijama-makadam,blato,livade,njive,recice,itd...Zaobilazim magistralu i krecem kejom reke Ljig...

 

MnC6I_img2663rg5.th.jpg

 

Uslovi za voznju su bili enduraski-pa jos i sneg-odlucih da uzivam u voznji i preskocim slikanje...

Posle vozikanja po najrazlicitijim terenima stadoh da odmorim...

p8pNc_img2677yx9.th.jpg

Za par minuta krenuo sam nazad u civilizaciju...

404.jpg 3OJkY_img2679xk0.th.jpg

 

Medjutim,kada sam stigao u Ljig,shvatio sam da jos uvek nisam raspolozen da ostavim motor kuci i nastavljam voznju u drugom pravcu-krenuo sam u Velisevce...

GhKxk_img2681hj0.th.jpg404.jpg

A onda me put vodi u sumu i posto sam se raspucao sa fotografijama-necu pisati nista,posto slike govore same za sebe...

 

daWHh_img2691xr6.th.jpg JAbkD_img2693fo1.th.jpg fIuiK_img2695th5.th.jpg DDJfZ_img2697rj9.th.jpg 4cjgv_img2700cf0.th.jpg MH4mI_img2702sv1.th.jpg 6896u_img2706bn5.th.jpg 404.jpg RI1o2_img2713ov1.th.jpg 404.jpghttp:// WXEpy_img2722ii0.th.jpg pILZ9_img2723sn8.th.jpg bVBt8_img2726iw1.th.jpg 404.jpg p1wvV_img2735zc7.th.jpg hnPcX_img2736dl6.th.jpg nWK4N_img2737go0.th.jpg JfsBP_img2740tk0.th.jpg W3Dpl_img2743kt8.th.jpg toZrn_img2745rq4.th.jpg 8qvfL_img2756uy2.th.jpg rTGu3_img2759rn8.th.jpg oZxoc_img2762ju3.th.jpg

 

Noc polako pada,hladnije je i ja brisem kuci...

MEfco_img2766wh7.th.jpg Ah3yk_img2774rh7.th.jpg Ob6I2_img2777zq8.th.jpg jWuLR_img2778sf3.th.jpg mP4r5_img2782cp4.th.jpg jqnNP_img2783ta8.th.jpg

 

Stizem u Ljig umoran i gladan ali i zadovoljan iskoriscenim januarskim danom...Posao sam da upalim motor i napravim krug po varosici-zbog cega nisam poneo zimske rukavice i naocare-a imao celodnevnu enduro avanturu...

U svakom slucaju-tesko da sam to mogao planirati posle ovih januarskih mrazeva-a i sve je lepse kad je spontano... ;)

Meni je bilo uzivanje... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze, ja ti zavidim. Ja sam Nocas sanjao da je lepo vreme. I da ja idem da palim moj motor i idem u voznju. Vec sam skrenuo od ove zime.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Hvala... ;DIzgleda da ce biti jos "toplih dana"-po vremenskoj prognozi trebalo bi narednih 3 dana da bude temperatura oko osmice...Bice prilike za voznju motora... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja