Jump to content

Moto Zajednica

SV650 - igranka je počela

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Svaka čast. Sada kapiram šta je Ivan_ZR hteo da kaže kada je tebe preporučio. Nadam se da je posao razrađen i da nije problem da svratim čim dođu lepši dani da prikažem moj problem ali ukratko mogu da napišem (valjda neće skrenuti ovu temu sa kvalitetne putanje koju je do sada imala).

 

Ispred zgrade su mi drpili masku, farove, retrovizore i više se ni ne sećam šta još. Posle sam kupio neki far čisto da bi mogao da vozim motor. Bilo bi lepo kada bi se na taj far mogla napraviti neka maska da me malo štiti od vetra a i instrument tablu i far od kiše.

 

IrOmD_bugsyfzs600200007.th.jpg eVdjX_bugsyfzs600200006.th.jpg qbcHr_bugsyfzs600200005.th.jpg

 

Pozdrav i sve najbolje, Dražen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Svaka čast. Sada kapiram šta je Ivan_ZR hteo da kaže kada je tebe preporučio. Nadam se da je posao razrađen i da nije problem da svratim čim dođu lepši dani da prikažem moj problem ali ukratko mogu da napišem (valjda neće skrenuti ovu temu sa kvalitetne putanje koju je do sada imala).

 

Ispred zgrade su mi drpili masku, farove, retrovizore i više se ni ne sećam šta još. Posle sam kupio neki far čisto da bi mogao da vozim motor. Bilo bi lepo kada bi se na taj far mogla napraviti neka maska da me malo štiti od vetra a i instrument tablu i far od kiše.

 

Pozdrav i sve najbolje, Dražen

 

:)

 

Svrati svakako, siguran sam da cemo vec nekako uspeti da resimo problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12949 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ispred zgrade su mi drpili masku, farove, retrovizore i više se ni ne sećam šta još.

 

DABOGDA IM TREBALO ZA ADVOKATA

 

Neka, sad će te vas dvojica to da napravite da bude 3 X lepše od originala!

Samo nemoj više da ga ostavljaš tek tako, znaš kakvi su lopovi kad im nešto lako krene ne znaju da stanu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Lepo si to rekao Tocrank. Nadam se da će saradnja biti uspešna u svakom pogledu pa da kasnije napravimo još jednu temu koja dokazuje Nucleusovu veštinu.

 

Od kada se to desilo parkirao sam ga kod ortaka u garažu (ali to je bilo daleko pa nisam ni vozio motor nedeljama zbog tih kretena) sve dok mi burazer nije sredio da parkiram na pumpi koja je 100metara od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

posto se far otvara mozda neka `angel eyes` variijanta za poziciju? ja sam kod mene uradio i izgleda ok. nemam slike, kad nabavim okacicu.

 

Zanimljiv predlog, ako budes mogao obavezno okaci slike.

 

p.s. Da li to znaci da se ipak nesto radi oko yamahe?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Rep je za 4cm visi od fabrickog, iskreno meni visina ne bode oci (da sam ga napravio visljeg bio bi jako nezgodan za voznju), vise mi smetaju same linije repa i zadnjeg sedista koje su preterano oble.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5417 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ja sam napisao samo da bi pomogao pri komponovanju ideje.Naravno da je ruzan(odvratan).Na takvim stvarima dizanje ne pomaze.To je nesto poput  SRAD-a.MOzes da ga dignes u nebo on opet debeo , obal , guznat....Zato moras naci drugi rep koji je tanji i visociji u zadnjem kraju a tacka za sjedenje da ostane na istoj visini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Sve u svemu, jedino resenje bi bilo napraviti novi, tanji rep, a posto nisam planirao da ga menjam, pokusao sam da uklopim koliko toliko linije maske sa linijama motora u globalu. Sutra, nakon farbanja, okacicu malo fise fotografija, pa cemo videti da li sam u tome i uspeo.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12949 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Meni se uvek više sviđao rezervoar i ram na starijim SV-ovima ali taj rep... Ne kažem da je na novijim divan

ali nekako nije toliko odbojan. Možda može farbanjem nekako da mu se ublaži "etetika".

Možda i ne može.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

nadji rep od nove yamahe r6 , taj je najtanji koji mozesh da nadjesh ili od K7 600 gsxr-a po meni najlepshi ...

 

dccf_1.JPG

HPIM4426.jpg

DSC_5309-1.jpg

 

evtt169__87985.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ne bih da baksuziram i nadam se da nisam u pravu ali Nucleus da li si proverio da li ce ti novi far koji je stvarno do 00 udarati u blatobran kada se nabiju amortizeri do kraja?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Diskutovali smo bas o tome pre par strana  :) ,uglavnom, za dve godine voznje far nijednom nije udario u blatobran, maska je tek nesto niza, tako da ne bi trebalo da bude problema, 99% sam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12949 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Diskutovali smo bas o tome pre par strana  :) ,uglavnom, za dve godine voznje far nijednom nije udario u blatobran, maska je tek nesto niza, tako da ne bi trebalo da bude problema, 99% sam siguran.

 

Hod viljuške je 120mm + još malo za sabijanje gume. Ako ima toliko vertikalno od maske do blatobrana ni u teoriji ne može da udari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Diskutovali smo bas o tome pre par strana  :) ,uglavnom, za dve godine voznje far nijednom nije udario u blatobran, maska je tek nesto niza, tako da ne bi trebalo da bude problema, 99% sam siguran.

 

Hod viljuške je 120mm + još malo za sabijanje gume. Ako ima toliko vertikalno od maske do blatobrana ni u teoriji ne može da udari.

 

Imao oko 11 cm prostora, viljuska maksimalno (u praksi) radi oko 8-9 cm, tako da nece biti problema.

 

Cekaj jel se to meni cini, ili si felne prefarbao treci put?

 

Drugi put. ;D Sada su u crnoj metalik boji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

posto se far otvara mozda neka `angel eyes` variijanta za poziciju? ja sam kod mene uradio i izgleda ok. nemam slike, kad nabavim okacicu.

 

Zanimljiv predlog, ako budes mogao obavezno okaci slike.

 

p.s. Da li to znaci da se ipak nesto radi oko yamahe?  :)

 

 

radi se ali lagano.. treba uskoro da stigne ralica pa posle krecem u rasturanje i plastificiranje rama i tockova.. ali kod mene sve to ide jako sporo. uglavnom nisam odustao. kacim slike prvom prilikom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

posto se far otvara mozda neka `angel eyes` variijanta za poziciju? ja sam kod mene uradio i izgleda ok. nemam slike, kad nabavim okacicu.

 

Zanimljiv predlog, ako budes mogao obavezno okaci slike.

 

p.s. Da li to znaci da se ipak nesto radi oko yamahe?  :)

 

 

radi se ali lagano.. treba uskoro da stigne ralica pa posle krecem u rasturanje i plastificiranje rama i tockova.. ali kod mene sve to ide jako sporo. uglavnom nisam odustao. kacim slike prvom prilikom.

 

 

 

Drago mi je da se ipak nesto radi, ne odustaj nikako, kad stigne ralica update-uj temu da vidimo kako izgleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Maska, napokon!  ;D

 

Sta kazete za dizajn maske, ima li logike u odnosu na dizajn sv-a?

 

RnxjE_024ou.jpg

 

hLND4_023ek.jpg

 

iXebp_018ph.jpg

 

UfPzM_014bg.jpg

 

hDML6_047lc.jpg

 

Druga maska bi trebalo sutra da bude kompletirana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja