Jump to content

Moto Zajednica

tuga

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5845 postova

Moram da se ukljucim jer imam cerku njenih godina. Apsolutno se slazem sa svima koji su optuzili oca. Pa da li stvarno mislite da batinama mozete da "odljubite" devojcicu od decka, i da nisu pali ona ne bi prestala da voli tog momka jer joj je tata naredio. Sta da nisu pali, verovatno bi u crnoj hronici pisalo otac i brat na smrt pretukli momka... Pa covek je rizikovao zivot svoje cerke da bi tukao necije dete. Nemojte da mi moralisete ko zna sta i ko zna kako je bilo jer je on hteo svakako da se obracuna sa deckom od 17 god a ovo sto se desilo je samo posledica njegovog idiotizma i niceg vise

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

otac nije rizikovao zivot svoje cerke vec klinac koji je oteo dete od nepunih 14 godina i koji je bezao sa motorom neregistrovanim i bez dozvole i jos nije ni kinesku kacigu devojcici stavio.Boleo ga je dupe za nju nego je spasavao sebe.Cim jre vozikao taj motor tako on mora da jer bio fino vaspitano dete,za primer.Uzas.Da i ja imam dve cerke i ja sam oterao jednog klipana koji je hteo da vozika moju cerku bez kacige...kao pa ja sam dobar vozac ,ne treba joj a on u opremi ful...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5845 postova

@kumche

 

Bez obzira druze (ako smem tako da te zovem) da li je klinac cvecka ili nije on nema pravo da tudje dete vija da bi ga tukao. Opet ti kazem da to da li ce moja ili tvoja cerka sesti na motor bez kacige zavisi prvenstveno od tebe i mene i naseg vaspitavanja nasih cerki. Ne branim nikoga ali vijati nekoga da bi se obracunao sa njim jer je tvoje dete odlucilo da bude sa njim je po mom sudu jako jako pogresno druze.

 

Mislis da je ona protiv svoje volje sela na motor kada tvrdis da je oteo? Mislis da je ona rekla necu da se vozim bez kacige a on je naterao? I na kraju jako mi je glupo jer je jedna tako lepa i mlada devojcica zauvek otisla ali i dalje stojim iza toga da je otac kriv.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Moram da se ukljucim jer imam cerku njenih godina. Apsolutno se slazem sa svima koji su optuzili oca. Pa da li stvarno mislite da batinama mozete da "odljubite" devojcicu od decka, i da nisu pali ona ne bi prestala da voli tog momka jer joj je tata naredio. Sta da nisu pali, verovatno bi u crnoj hronici pisalo otac i brat na smrt pretukli momka... Pa covek je rizikovao zivot svoje cerke da bi tukao necije dete. Nemojte da mi moralisete ko zna sta i ko zna kako je bilo jer je on hteo svakako da se obracuna sa deckom od 17 god a ovo sto se desilo je samo posledica njegovog idiotizma i niceg vise

 

Evo ja nemam cerku, ni decu uopste (jos uvek) i apsolutno cu se sloziti da je cale potpuna mentolcina i strpao bi ga u fijoku na jedno 20 dina pa nek razmislja a sina bi mu poslao u Lazu na 3 godine. Da oni posle udesa njega napadaju i tuku a cerka/sestra mu umire na pola metra od njih! Meni je to bolesno sebicno bez zajebancije!

A vidim ovde su svi cvecke jbt niko nije vozio motor bez dozvole bez kacige ili neregistrovan itd itd, vazi!

Sve to sto on ima 17 godina i bez dozvole i bez registracije moze da se ostavi po strani, JER da nije bilo bolesnog caleta da ih JURI KOLIMA WTF! nista se ne bi desilo, to sto ona nije imala kacigu bas jaka stvar, pa u Beogradu vidjam kolko oces kacige na pola cela telefon na ramenu pljuga u drugoj ruci, r keceve sa dvoje bez kaciga itd itd, a sta je sa manjim mestima gde je mentalite takav da ih jos manje briga i za kacigu i za opremu jednostavno je tako (ne pljujem manja mesta samo kazem da je mentalitet takav kao sto jeste) Mozda jedva navuce par dukata za nesto bolje od tomosa odakle bre pare za kacigu ili dve i za opremu, ne mozete osudjivati vozaca i devojcicu nikako, jedini uzrok nesrece je cale psihopata koji kolima juri motor na kom mu je cerka, brate! 0tuzan.gif

 

 

Edit:

I ja sam iz Velikog Gradista i ima svedoka koji je ispricao da je otac rekao – citiram “Trebao sam da ih udarim autom i da im polomim obe ruke i noge i jednom i drugom”
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Moram da se ukljucim jer imam cerku njenih godina. Apsolutno se slazem sa svima koji su optuzili oca. Pa da li stvarno mislite da batinama mozete da "odljubite" devojcicu od decka, i da nisu pali ona ne bi prestala da voli tog momka jer joj je tata naredio. Sta da nisu pali, verovatno bi u crnoj hronici pisalo otac i brat na smrt pretukli momka... Pa covek je rizikovao zivot svoje cerke da bi tukao necije dete. Nemojte da mi moralisete ko zna sta i ko zna kako je bilo jer je on hteo svakako da se obracuna sa deckom od 17 god a ovo sto se desilo je samo posledica njegovog idiotizma i niceg vise

 

Evo ja nemam cerku, ni decu uopste (jos uvek) i apsolutno cu se sloziti da je cale potpuna mentolcina i strpao bi ga u fijoku na jedno 20 dina pa nek razmislja a sina bi mu poslao u Lazu na 3 godine. Da oni posle udesa njega napadaju i tuku a cerka/sestra mu umire na pola metra od njih! Meni je to bolesno sebicno bez zajebancije!

A vidim ovde su svi cvecke jbt niko nije vozio motor bez dozvole bez kacige ili neregistrovan itd itd, vazi!

Sve to sto on ima 17 godina i bez dozvole i bez registracije moze da se ostavi po strani, JER da nije bilo bolesnog caleta da ih JURI KOLIMA WTF! nista se ne bi desilo, to sto ona nije imala kacigu bas jaka stvar, pa u Beogradu vidjam kolko oces kacige na pola cela telefon na ramenu pljuga u drugoj ruci, r keceve sa dvoje bez kaciga itd itd, a sta je sa manjim mestima gde je mentalite takav da ih jos manje briga i za kacigu i za opremu jednostavno je tako (ne pljujem manja mesta samo kazem da je mentalitet takav kao sto jeste) Mozda jedva navuce par dukata za nesto bolje od tomosa odakle bre pare za kacigu ili dve i za opremu, ne mozete osudjivati vozaca i devojcicu nikako, jedini uzrok nesrece je cale psihopata koji kolima juri motor na kom mu je cerka, brate! 0tuzan.gif

 

 

Edit:

I ja sam iz Velikog Gradista i ima svedoka koji je ispricao da je otac rekao – citiram “Trebao sam da ih udarim autom i da im polomim obe ruke i noge i jednom i drugom”

 

Vozac je ubica. Kako nema za sta da ga osudjujemo? Nadam se da ce sud da ga osudi maksimalno. Stalno pricam da zbog takvih budala najebava normalan svet medju vozacima motora i njih treba maci sa ulice.

Cale je idiot koga takodje treba osuditi, moralno i sudski.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5845 postova

Druze pa otac je nakon pada pritrcao decku da ga bije pa tek onda kada je pogledao u cerku zajedno sa tim istim deckom ubacio cerku u kola da je vozi u bolnicu i jos najverovatnije pozvao sina da ga opet biju. Pa i ti da imas 17 god i da te takav lik juri kolima sigurno ne bi stao nego bi pokusao da pobegnes. A sta ako je jos i devojka od nazad rekla bezi evo mi ga tata ubice nas...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Druze pa otac je nakon pada pritrcao decku da ga bije pa tek onda kada je pogledao u cerku zajedno sa tim istim deckom ubacio cerku u kola da je vozi u bolnicu i jos najverovatnije pozvao sina da ga opet biju. Pa i ti da imas 17 god i da te takav lik juri kolima sigurno ne bi stao nego bi pokusao da pobegnes. A sta ako je jos i devojka od nazad rekla bezi evo mi ga tata ubice nas...

 

Zaista ne razumem o čemu pričaš. Ima dva dela: Prvo idiot koji u ponoć ns motor stavlja dete iz osnovne škole. Bez kacige, bez dozvole, bez da pita ikoga. Sve da se ništa nije desilo, već je to za zatvor.

 

Drugi deo je otac... Ne shvatam čoveka koji dodatno ugrožava sopstveno, već ozbiljno ugroženo dete.

 

Inače, otac sam i sam dižem sina od njegove treće godine - ova devojčica je njegova vršnjakinja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Ćale je idiot pa je idiot. Klinac takođe, al on je klinac i ćale bi trebalo da je pametniji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 829 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
Sve to sto on ima 17 godina i bez dozvole i bez registracije moze da se ostavi po strani

 

Znaci sto je maloletnik i bez dozvole i registrovanog motora jos pri tome se moze ostaviti po strani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Druze pa otac je nakon pada pritrcao decku da ga bije pa tek onda kada je pogledao u cerku zajedno sa tim istim deckom ubacio cerku u kola da je vozi u bolnicu i jos najverovatnije pozvao sina da ga opet biju. Pa i ti da imas 17 god i da te takav lik juri kolima sigurno ne bi stao nego bi pokusao da pobegnes. A sta ako je jos i devojka od nazad rekla bezi evo mi ga tata ubice nas...

Zaista ne razumem o čemu pričaš. Ima dva dela: Prvo idiot koji u ponoć ns motor stavlja dete iz osnovne škole. Bez kacige, bez dozvole, bez da pita ikoga. Sve da se ništa nije desilo, već je to za zatvor.

Drugi deo je otac... Ne shvatam čoveka koji dodatno ugrožava sopstveno, već ozbiljno ugroženo dete.

Inače, otac sam i sam dižem sina od njegove treće godine - ova devojčica je njegova vršnjakinja.

 

A mozda je bilo ovako? "idiot" je dosao u ponoc jer ga je devojcica zvala i molila da dodje jer je cale matretira i preti da ce da joj polomi ruke i noge, i onda je on dosao a ona je rekla molim te vodi me odavde na sta je cale bio u fazonu ma sad cu da vam jebem mater svima i u kola i za njima(!)

To je prvi deo, tj mogao bi da bude jel tako? Poenta je da prvi deo ne znamo....

"Znamo" ono sto novine pisu a to je da je on njih jurio kolima, >> JURIO KOLIMA MOTOR > debil > kriv > tacka.

ili

Jurio kolima motor na kom je i njegova cerka > psihopata > mnogo kriv > lecenje > tacka.

ili

Nije jurio kolima motor... > ljudi zivi i zdravi.

 

O cemu mi ovde razgovaramo, cale je potpuna kretencina i apsolutno je kriv!

Voznja bez kacige 14o godisnje devojcice na bilo kom motoru je opasna ali ne znaci da ces poginuti tj daleko od toga bilo to 16 popodne ili 03 ujutru, jos bolje 03 ujutru jer ima manje saobracaja...

ps. Borise, jel se tebi desilo nekad da te neko obori sa motora naleti auto obori te ti nisi ni kriv ni duzan? Tako je i njima bilo, ne mora neko da te obori fizicki moze i mentalno tj pravi ti tenziju od nazad i puknes u jednom momentu oce i Rossi a ne neki 17o godisnjak....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n
Sve to sto on ima 17 godina i bez dozvole i bez registracije moze da se ostavi po strani

Znaci sto je maloletnik i bez dozvole i registrovanog motora jos pri tome se moze ostaviti po strani?

 

Reci mi koja od ovih stvari je opasna po zivot?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Nije moje da sudim,ali se silom nista ne dobija..Sve sto se radi na silu imas kontra efekat..Nemoj te...Eeeee, ocu iz inata..Mislim da je trebalo drugacije..Ovako...Svi smo imali po 17..Svi smo voleli..Svi smo vozili bez dozvole i nadjite mi barem jednog,a da ga roditelji devojke nisu"JURILI"...Sad smo svi stariji i pametujemo..Pustite decu da se vole..Nemojte nista na silu..Sve dodje na svoje mesto...I njihova ljubav bi mozda trajala..Ovako???Nje vise nema..Njegov zivot se ovde zavrsava i pretvara u nocnu moru...Nemojte ih osudjivati samo zato sto su se voleli.....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ne znamo njihove porodicne odnose,prema tome ne treba nikoga da okrivljujemo.Ko zna sta ih je navelo na ovakav redosled dogadjaja.Ovo su afektna desavanja i njima uvek predhodi neki inicijalni okidac.Klinac bez dozvole,nije nista novo,pogotovo po selima de su svi u pecalbi,pa kupuju decije ljubavi recimo motociklom...moguce,i ne mora biti.Ono sto je jasno je da je iz celog tog spleta dogadjaja jedno dete izgubilo zivot.To je strasno.A za pocinioce,nece biti mira do kraja zivota,ne brinite.Raspravljati ovde o kacigama,dozvolama i ostalim stvarima nije mesto,mogao je da sedne i u kola,opet bi izginuli.Neka su joj siroki prerano otvoreni putevi gospodnji,i neka je andjeli cuvaju,kad nisu znali roditelji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Druze pa otac je nakon pada pritrcao decku da ga bije pa tek onda kada je pogledao u cerku zajedno sa tim istim deckom ubacio cerku u kola da je vozi u bolnicu i jos najverovatnije pozvao sina da ga opet biju. Pa i ti da imas 17 god i da te takav lik juri kolima sigurno ne bi stao nego bi pokusao da pobegnes. A sta ako je jos i devojka od nazad rekla bezi evo mi ga tata ubice nas...

Zaista ne razumem o čemu pričaš. Ima dva dela: Prvo idiot koji u ponoć ns motor stavlja dete iz osnovne škole. Bez kacige, bez dozvole, bez da pita ikoga. Sve da se ništa nije desilo, već je to za zatvor.

Drugi deo je otac... Ne shvatam čoveka koji dodatno ugrožava sopstveno, već ozbiljno ugroženo dete.

Inače, otac sam i sam dižem sina od njegove treće godine - ova devojčica je njegova vršnjakinja.

 

A mozda je bilo ovako? "idiot" je dosao u ponoc jer ga je devojcica zvala i molila da dodje jer je cale matretira i preti da ce da joj polomi ruke i noge, i onda je on dosao a ona je rekla molim te vodi me odavde na sta je cale bio u fazonu ma sad cu da vam jebem mater svima i u kola i za njima(!)

To je prvi deo, tj mogao bi da bude jel tako? Poenta je da prvi deo ne znamo....

"Znamo" ono sto novine pisu a to je da je on njih jurio kolima, >> JURIO KOLIMA MOTOR > debil > kriv > tacka.

ili

Jurio kolima motor na kom je i njegova cerka > psihopata > mnogo kriv > lecenje > tacka.

ili

Nije jurio kolima motor... > ljudi zivi i zdravi.

 

O cemu mi ovde razgovaramo, cale je potpuna kretencina i apsolutno je kriv!

Voznja bez kacige 14o godisnje devojcice na bilo kom motoru je opasna ali ne znaci da ces poginuti tj daleko od toga bilo to 16 popodne ili 03 ujutru, jos bolje 03 ujutru jer ima manje saobracaja...

ps. Borise, jel se tebi desilo nekad da te neko obori sa motora naleti auto obori te ti nisi ni kriv ni duzan? Tako je i njima bilo, ne mora neko da te obori fizicki moze i mentalno tj pravi ti tenziju od nazad i puknes u jednom momentu oce i Rossi a ne neki 17o godisnjak....

 

Aleksandre, idiot je sigurno. Platice ceh svom idiotizmu. Isto tako ceh ce da plati devojcicin otac. Nema tog scenarija, tvog, Spilbergovog ili bilo cijeg, koji kumulativnu gresku njih dvojce moze da ublazi. Ali nista ne menja cinjenicu da je taj klinac vozio i da je u njegovoj voznji detre poginulo. Ubijeno je, bre! Aman, covece, procitaj sta si napisao - romantises postupak budale koji je glavom platilo dete iz osnovne skole.

 

 

Da je stavio mog sina na motor bez pitanja, a kamo li u ponoc, izvesno bih ga nalupao. Naravno, ne bih ni ga, jos manje IH jurio autom nego bih grizao nokte i obraze dok ne dodje a onda bih mu j**o milosnu majku sto se igra zivotom mog deteta. Mozda bih ga i ozbiljno povredio, ne znam. O tome moze da se raspravlja, imam li pravo da ga umlatim ili ne kada mi vrati dete - nemam nista protiv.

Dakle, ocenjuj slobodno jesam li ja idiot sto se ne slazem s tobom i ne mislim da ljudi bez dozvole nema sta da traze u ponoc, sa detetom bez opreme, na neregistorvanom R ili bilo kakvom motoru... nego da za pocetak UOPSTE NEMA sta da trazi na motoru za koji nema dozvolu. To se posebno odnosi na nezrele, uspaljene klince.

I, za zapisnik: Da, bio sam klinac i uspaljen; da, rizikovao sam i svoj i tudj zivot; i da, imao sam srece, ali samo srece, sto nisam nikada nikog povrfedio. I sada zato treba da zatapsem ovoj budali sto je ubio dete? Zasto onda ne i tom ocu koji je jurio da spase svoju cerku od otmicara? Daj, molim te...

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Nije moje da sudim,ali se silom nista ne dobija..Sve sto se radi na silu imas kontra efekat..Nemoj te...Eeeee, ocu iz inata..Mislim da je trebalo drugacije..Ovako...Svi smo imali po 17..Svi smo voleli..Svi smo vozili bez dozvole i nadjite mi barem jednog,a da ga roditelji devojke nisu"JURILI"...Sad smo svi stariji i pametujemo..Pustite decu da se vole..Nemojte nista na silu..Sve dodje na svoje mesto...I njihova ljubav bi mozda trajala..Ovako???Nje vise nema..Njegov zivot se ovde zavrsava i pretvara u nocnu moru...Nemojte ih osudjivati samo zato sto su se voleli.....

 

Ljudi, devojcica je imala 14 godina. Jeste pomesali ovo sa pricom o Romeu i Juliji? Opet, ne pretvarajte fatalnu gloupost dvojice ljudi i postupke deteta - alo, deteta iz osnovne skole - u bajku o nesrecnoj ljubavi. Ovo je kosmar i nije jedini. Onu dvojcu u zatvor, svakom primereno, a ona, neodrasla, mora u grob, bre, zbog njih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

A za pocinioce,nece biti mira do kraja zivota,ne brinite.

 

I da zavrsim komentarom na ovo - ne mogu biti 100% siguran, ali skoro sigurno nije tacno. Prati, ako mozes, kad bude sudjenje. Mali i njegovi ce sve da daju da se izvuce i imace 150 izgovora. A kada izadje, pravo na motor, po novu klinku. Jok, nego ce da se zamonasi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Da je stavio mog sina na motor bez pitanja, a kamo li u ponoc, izvesno bih ga nalupao. Naravno, ne bih ni ga, jos manje IH jurio autom nego bih grizao nokte i obraze dok ne dodje a onda bih mu j**o milosnu majku sto se igra zivotom mog deteta. Mozda bih ga i ozbiljno povredio, ne znam. O tome moze da se raspravlja, imam li pravo da ga umlatim ili ne kada mi vrati dete - nemam nista protiv.

 

Sto jel u ponoc manja guzva pa ce brze da idu ili mrak pa se ne vidi?

Treba prvo da podjes od sebe i potrazis gresku, a ne da trazis gresku u drugima jer onda iz te situacije bio ti kriv ili ne neces nista nauciti, to mislim na ovo da ti NEKO vrati dete, a ko vaspitao dete?

Necu da ulazimo u neke duboke polemike nije ni vreme ni mesto.

 

Pravo na motor po novu klinku?

Ovo vec zvuci do jaja nezrelo!

 

Svako ce imati 1500 a ne 150 izgovora da se izvuce bio kriv ili ne.

 

Sto se tice Romea i Julie, ne znam koje si godiste ali vremena se menjaju nije vise kao nekad sto je bilo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Procitaj sta si napisao i pokusaj da razumes sta si hteo da kazes. Ali, ne zelim da se objasnjavam s tobom. Zelim ti, medjutim, od srca, da nikada u zivotu nemas posla sa ljudima poput ove dvojice

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

Ako otac bude proglasen krivim , bice osudjen na minimalnu kaznu(ubistvo iz nehata) i odlezace mozda 6 meseci a mozda ni to, jer ce sud uvidjati olaksavaju okolnost, da mu je smrt sopstvene cerke najveca kazna i odstupiti i od zakonskog minimuma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja