Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS550ef

Recommended Posts

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Hvala rex.

Nije mi stalo do zarade, već da oslobodim mesto u garaži. Nisam mogao da verujem da se onako odmotava pod gasom, a ideja je bila da ga poklonim članu porodice. Nikako mi ne ide u glavu da neko izdvoji 600-800eur za neko kinesko raspalo sokoćalo, a totalno zanemari ovakav prevoz. Nije atraktivan, ali je pouzdaniji poprilično od kineza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

malo offujem al ajd kad ne ide prodaja.elem mene je isti motor sa sređivanjem izišao 850eur( sve gore nabrojano i registracija),dali vredi te pare sigurno da.do sad natuko 5000km. i uživao u svakom od njih.pošto će mi honda biti uskoro gotova razmišljao o prodaji i na kraju batalio.znam da ti nije do zarade ali nju na toj ceni sigurno nemaš.(čak si i u dobrom minusu) dali ćeš ga prodati to niko trenutno nezna,biće teško.pošto si ga uzimao i sređivao za člana porodice pitanje je dali i šta dobiješ ako ga prodaš,.za te pare ćeš teško uzeti nešto pristojno.e sad meni je ćerka mala za motor i ako bog da nikad neće izraziti želju da ga vozi.ako već hoćeš da ga neko iz porodice vozi onda ti negde možda i bolje da ga njemu i ostaviš jer bar znaš šta je urađeno i u kakvom je stanju.što se tiče ručke za gas isto reaguju svi motori,čak i kinez od 125 ako naglo daš gas lepo iscima a za svo ovo vreme a prošlo ga dosta,više sam padao sa tih manjih motora jer ih tretiramo kao igračke i onda uglavnom grešimo.na kraju krajeva parkiran leba ne jede pa ti možda i bolje da ti mala gužva u garaži nego da ga poklanjaš.tolko od mene da ne preterujem pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Ne brini kolega, prodace se kad tad, verujem da ga puno ljudi merka ali se nema novaca.

Isto tako i ja.

Inace samo jedno pitanje. U kakvom su plastike stanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 342 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Za te pare nema ni MZ 250 da se kupi,a ovo je ipak masina...za pocetnika idealno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Ne znam koliko bi bilo dobro da neko uzme bas za prvi motor ali za nas sa A2 kategorijom perfektno, tacno na limitu. :) Eto mogao bi kolega to ubaciti u naslov teme pa ce mozda privuci jos ljudi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Plastike sam dao farbaru, nešem kolegi SmokeS-u da ih prefarba i koliko vidim sa zadnje strane posle farbanja nemaju tragova da su varene. Nije meni frka za prodaju, ali sezona uveliko teče i kapiram da bi mnoge usrećio, kad već ne mogu ja da ga vozim. Izgledam na njemu kao da sam ga ukrao nekom detetu. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

ja imam 183 i 110kg. moze da prođe. al to moraš da sedneš na neki motor pa da vidiš sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 342 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Moze i za krakate...nekada su motocikli bili veliki,a male zapremine...i svi su bili udobni!ja sam 190 cm,a imao sam kawu Z 1000 st,suzuki gs 550 e.To bre duzi motor od svih nakeda danas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja