Jump to content

Moto Zajednica

Kako me uhvatila tuga...

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Kada sam danas prolazeci ulicom Admirala Geparta u Beogradu negde preko puta zadnjeg ulaza u zgradu vlade,video enduro vezan lancem za saobracajni znak na sred trotoara a na njemu tona snega,bar da ga je pokrio nekom ciradom,bilo cime nego onako da kisne i rdja a po izgledu bi rekao da vec duze stoji tu,mislim da je neki Suzuki DR.big 800 ili tako nesto,veci motor crn,ima li taj vlasnik dusu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Stvarno tuga kako neko ne cuva motor. Kod mog komse inace starog bajkera(vozi transalpa)u garazi stalno upaljena TA pec, ko da drzi konje u garazi a ne motor :D. I moj motor je kod njega u garazi, a to sam provalio kad sam bio da isteram motor pre nedelju dana da radi malo. Ja udjem u garazu a ono toplo unutra, kad pridjem do motora a TA pec radi samo cepa, ja pipnem a ono vrela. Zamislite koliko to trosi struje, dan i noc :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Meni svaki dan muka kada na Bulevaru oslobodjenja u Novom Sadu ispred Babaribe vidim Stroma 1000-ku kako stoji pored drveta. U pocetku je barem bio pokriven a poslednjih dana mu fali cirada. Gledam ga onako pokislog, pokrivenog snegom, prljavog prasnjavog...tuga bre...

Ja da nemam kako drugacije, ma drzao bi ga u stanu   :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Takvo odrzavanje motora mi nikada nece biti jasno. U Dobracinoj sam dosta puta video jedan coper i jednu enduro. I kisnuli i bili pod snegom i vecito prljavi. Greota... Ma i da su zasticeni s 5 slojeva voska pa mi ih je zao.

Znam da je cist motor/auto produkt bolesnog mozga ( nikad nije dovoljno cist ), al sad.....perfekcionista ima.

 

Bre, ja pop**zdim kada mi auto pokisne a kamoli kada je prljav i neodrzavan, a mogu da zamislim kako to izgleda u ocima onih koji svoje motore " paze i maze ".

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Meni svaki dan muka kada na Bulevaru oslobodjenja u Novom Sadu ispred Babaribe vidim Stroma 1000-ku kako stoji pored drveta. U pocetku je barem bio pokriven a poslednjih dana mu fali cirada. Gledam ga onako pokislog, pokrivenog snegom, prljavog prasnjavog...tuga bre...

Ja da nemam kako drugacije, ma drzao bi ga u stanu  :D

A pored njega Audi R8, jer je vlasnik audia, vlasnik i te suzane. "Zoned gradnja" - firma i bas ga briga i za jedno i za drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

Ma bolesnici... Koliko sam samo tako motora video... Ja dok nisam imao garazu(pre 2god) svoju apriliu rs250 sam drzao u holu zgrade, jedna baba mi je izbusila gume, ali bar mi nije rdjao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije za pohvalu,mene i mog zmaja uvhati nespremne sneg.Nije prekriven al sam skinuo snegsa njega.

Tesime samo sto ce na sredjivanje pa mi pada nekako lakse....................... :(;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1369 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Meni svaki dan muka kada na Bulevaru oslobodjenja u Novom Sadu ispred Babaribe vidim Stroma 1000-ku kako stoji pored drveta. U pocetku je barem bio pokriven a poslednjih dana mu fali cirada. Gledam ga onako pokislog, pokrivenog snegom, prljavog prasnjavog...tuga bre...

Ja da nemam kako drugacije, ma drzao bi ga u stanu   :D

A pored njega Audi R8, jer je vlasnik audia, vlasnik i te suzane. "Zoned gradnja" - firma i bas ga briga i za jedno i za drugo.

Inace Suzana, cini mi se, nije vozena jaaaako dugo. Kako stoji sada stojala i letos  ::)

Ja mislim da treba da pokrenemo peticiju da mu se oduzme motor  ;D i da ga tuzimo zbog zapostavljanja i zlostavljanja  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja