Jump to content

Moto Zajednica

Saobracajka u Nis-u iznad niteksa

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Malopre vozim motor i zove me drug uplasio se da nisam ja... Otiso sam da proverim, crni suzuki bandit totalno unisten, drug mi reko da je udario u auto sa vozaceve strane ,tu se ukljucuje sporedna ulica na glavni put, nisam video auto, ali zato viljuska motora pod uglom od 90 stepeni stoji, ram potpuno uvijen, cak i rep uvijen ka napred, vizir kacige stoji na motoru... Video sam zemlju ispred motora 10ak metara ali ne verujem da je imala ulogu u saobracajki .... Ako zna neko vise neka kaze, video sam par motora parkiranih okolo verovatno su kolege.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sve dok nisi siguran da je motorista izgubio život ne otvaraj temu u podforumu "Crna hronika".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

U svakom slučaju, raspitaj se ko je i kako je prošao, kao i kako se to dogodilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

U svakom slučaju, raspitaj se ko je i kako je prošao, kao i kako se to dogodilo .

 

Kolko sam ukapirao, lik ga je autom iseko jer se ukljucivao sa sporednog puta.

Sto se motoriste tice video sam decka par puta po gradu i jednom me je bas iscimao kad je proleteo pored mene, nadam se samo da nije prebrzo vozio, mada po stanju motora nebih reko... Burazer nije mogo da slika motor, dok sam okrenuo motor i poso nazad policija ga je uklonila sa kolovoza. Sa strane niko nista nije rekovezano za stanje vozaca sem da ga je odvezla hitna pomoc...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

ono sto sam pricao sa ocevicima je da je motorista normalno vozio a da ga je vozac automobila isekao. to se desilo na pocetku moje ulice, tacnije gde vase pelagica sece knjazevacku. moja komsikanje rekla da je videla udar i da je motorista leteo 4m u visinu. kazu da je slomio obe ruke (bar tako prepricavaju ostali). za ostale povrede ne znam. znam samo da je imao kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

inace pre pola sata se desila jos jedna saobracajka kod pobedine ulice, tacnije na raskrsnici kod go-go picerije. neki skuter se sudario sa nekom novijom zutom bubom. malopre sam prosao tamo cekali su policiju da izadje na uvidjaj. mislim da nema povredjenih zato i nisam otvarao novu temu. ko zna koliko ima ovakvih slucajeva dnevno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Danas je bila katastrofa po gradu mene samo sto nisu pokupili 10puta... Nadam se da ce da se izvuce motorista samo sa povredama ruku, motor je totalno unisten 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja