Jump to content

Moto Zajednica

piaggio x9 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: negotin

kupujem piaggio x9 250 2002-2005god, da je fabricka boja, i da je ocuvan. normalno je da ima sitnih ogrebotina a ne kao neki s foruma sto sam gledao ogrebao sam retrovizore na kapiji , kod mene nije farban a pre ne znam itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

malo off, ja dok sam imao x9-tke obe retrovizora sam redovno podkacivao na kapiji, a bogami i sad zakacujem :D to nista nije cudno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ovakve prozivke bas i nisu okej.. ali nema veze... ja ti garantujem da motor kod mene nije farban, za preko ne znam.. i garantujem ti da su sve sive plastike u stanju u kakvom si video, nisu gitovane sa zadnje strane i tome slicno, jer sam licno skidao plastike kad sam namestao xenone i cistio karburator.. a ti ako planiras da kupis skuter star 10-11 god a da bude bez ogrebotine onda ja stvarno ne znam sta da ti kazem.. koji god x9 da gledas videces da su mu pogrebani retrovizori, i da mu gume oko retrovizora ne stoje lepo, jer posle par skidanja vise ne moze da se vrati na mesto.. a njih moras da skidas pri svakoj promeni ulja jer je dugme za resetovanje servisa na bordu ispod prednje maske..

 

srecno sa kupovinom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: negotin

ja nisam napisao kod koga sam gledao,a to sto si mi rekao da je fabricki sve a nije i drzis cenu zbog xenona jbg. cim kupim videces kako izgleda fabricki. ja cuvam stvari i hocu da kupim ocuvano ako vec trazis vise od ostalih treba da bude extra stanje a ne da ti ne radi sijalica i da je polomljena maska pa lepljena folija preko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ja nisam napisao kod koga sam gledao,a to sto si mi rekao da je fabricki sve a nije i drzis cenu zbog xenona jbg. cim kupim videces kako izgleda fabricki. ja cuvam stvari i hocu da kupim ocuvano ako vec trazis vise od ostalih treba da bude extra stanje a ne da ti ne radi sijalica i da je polomljena maska pa lepljena folija preko

 

trenutno na forumu se prodaje samo moj x9.. i mislim da stvarno nije u redu da tako prozivas... folija je lepljena ranije, video si da je pukla plastika, nisam krpio i hteo to da sakrijem, a mogao sam.. nisam farbao niti polirao, a mogao sam i to.. nisam prevarant..cenu ne drzim zbog xenona, zbog njih je cena veca za 50e, moze toliko da se spusti ali da ih skinem.. meni je bitno da je masina dobra, da koci, da ima ulja i da lepo radi... a to da li je malo pogreban mi nije toliko bitno, jer je normalno da skuter star 11god ne moze da bude kao nov.. a kao drugo, po ceni je na negde na sredini.. a kad budes kupio skuter koji je u fabrickom stanju posle 10-11god upotrebe molim te pokazi mi to.. ja jos nisam video tako nesto.. narocito ne x9 kod kog su retrovizori slaba tacka i lako se grebu, sve koje sam do sad video (a kod mene u gradu ih ima 10ak) bili su pogrebani.. i sad ti kazem da je na motoru nisam nista radio osim ugradnje xenona i servisa.. folija je tako stigla iz italije, plastike takodje, niti sam sta farbao niti krpio.. jedino sto ih u perionici redovno osvezavaju da imaju sjaj..

 

 

a tebi opet kazem, srecno sa kupovinom novog motora starog 10god...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: negotin

ja nisam napisao kod koga sam gledao,a to sto si mi rekao da je fabricki sve a nije i drzis cenu zbog xenona jbg. cim kupim videces kako izgleda fabricki. ja cuvam stvari i hocu da kupim ocuvano ako vec trazis vise od ostalih treba da bude extra stanje a ne da ti ne radi sijalica i da je polomljena maska pa lepljena folija preko

 

trenutno na forumu se prodaje samo moj x9.. i mislim da stvarno nije u redu da tako prozivas... folija je lepljena ranije, video si da je pukla plastika, nisam krpio i hteo to da sakrijem, a mogao sam.. nisam farbao niti polirao, a mogao sam i to.. nisam prevarant..cenu ne drzim zbog xenona, zbog njih je cena veca za 50e, moze toliko da se spusti ali da ih skinem.. meni je bitno da je masina dobra, da koci, da ima ulja i da lepo radi... a to da li je malo pogreban mi nije toliko bitno, jer je normalno da skuter star 11god ne moze da bude kao nov.. a kao drugo, po ceni je na negde na sredini.. a kad budes kupio skuter koji je u fabrickom stanju posle 10-11god upotrebe molim te pokazi mi to.. ja jos nisam video tako nesto.. narocito ne x9 kod kog su retrovizori slaba tacka i lako se grebu, sve koje sam do sad video (a kod mene u gradu ih ima 10ak) bili su pogrebani.. i sad ti kazem da je na motoru nisam nista radio osim ugradnje xenona i servisa.. folija je tako stigla iz italije, plastike takodje, niti sam sta farbao niti krpio.. jedino sto ih u perionici redovno osvezavaju da imaju sjaj..

 

 

a tebi opet kazem, srecno sa kupovinom novog motora starog 10god...

 

ok je druze vidi ako se ne varam ti si 91 god a ja sam tad dobio prvi motor i od tad vozim od 50-750 kubika motore, ja sad ne bih kupovao x9 nego z750 ali na njega ne mogu klinca da vozim a i za po gradu sam mator da se glupiram. u sakom slucaju i tebi srecno s prodajom ja sam isto mislio da su moji motori najbolji i gubio sam na njima godisnje 500e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ja ne kazem da je moj motor najbolji..ali jednostavno necu da mi neko obara cenu za nesto sto ne postoji i sto nije tacno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: negotin

motor porucen stize za vikend iz svajcarske burgman 400 2003 k3 dvoumio sam se izmedju x9 200 evolution 2003 ali je ipak burgman ozbiljniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

motor porucen stize za vikend iz svajcarske burgman 400 2003 k3 dvoumio sam se izmedju x9 200 evolution 2003 ali je ipak burgman ozbiljniji

 

gde si ga video? ili po preporuci nekoj?

 

btw,cestitam na shoppingu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: negotin

u oglasima pa sam zvao coveka od koga sam ranije kupovao tj kazem gde je i ode pokupi platim uslugu i to je to pogodilo se da ima put na tamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja