Jump to content

Moto Zajednica

treba mi poznavaoc zvuka!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: Kawasaki z500 Yamaha rd 350 lc

e sad drugari,razocarao sam se jer sam slucajno naleteo na zvuk snimka motora kawasaki gpz 550 i cuje se isto kao moj z500 1hmm.gif

 

sad strucna pomoc,ako neko zna..... pise na snimku da je u pitanju radilica i klipnjace

 

evo snimka pa poslusajte

 

 

da li su to lezajevi u pitanju i gde ih naci i po kojoj ceni?

da li da popravljam ili da uzmem jedan cekic i posto imam slobodnog vremena da ga polomim i polupam da zazali kad je izasao iz Japana i dosao u Srbiju 0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Nisi prvi,a ni poslednji kome je prolupala radilaica ( leteci lezaj na klipnjaci ) tako da ne treba padati odma u ocaj i rjesavati problem cekicem,jer mislim da ces brzo naci potrebne dijelove i popraviti motor. ;):zdravo:

 

http://www.ebay.de/itm/Motor-Kawasaki-Z500-/200915456729?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item2ec77e92d9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: Kawasaki z500 Yamaha rd 350 lc

Nisi prvi,a ni poslednji kome je prolupala radilaica ( leteci lezaj na klipnjaci ) tako da ne treba padati odma u ocaj i rjesavati problem cekicem,jer mislim da ces brzo naci potrebne dijelove i popraviti motor. ;):zdravo:

 

http://www.ebay.de/i...=item2ec77e92d9

 

jos od kad sam ga kupio poceo je da mi jede dusu i dzigericu,a sad vec gubim volju,verovatno je preskupo za tako star motor koji u svakom pogledu nije kako valja 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Pa zar je puno 99.99E ( Sofort-Kaufen ) za ispravan ( kako sam razumio u tekstu o motoru ) motor. :zbunjen: Ali dobro ti znas najbolje. :takoje::zdravo:

 

Тај мотор има једну велику ману: мора да се преузме од продавца, не шаље поштом.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: Kawasaki z500 Yamaha rd 350 lc

nije skupo,ali nema se para trenutno,narucio sam bezveze gumice ventila,uradio helikoil navoj za svecicu,kupio ulje za masinu i setanje sa kolima izadje vec 100e,a realnost je realnost 1neznam.gif rado bih kupio ovu masinu,raspitao sam se za dobavljace sa e bay-a,kosta me njihova isporuka jos 60 % na cenu znaci nekih 160e i verovatno tu ima jos necega,ali hvala na informaciji,gledacu da se snadjem za toliko ako je to moguce 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nadji radilicu sa lezajevima i klipnjacama u spakujes kako treba...nece te puno para izaci ako znas da uradis sam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: Kawasaki z500 Yamaha rd 350 lc

Otvorio sam celu masinu,crkli leteci lezajevi na drugoj i trecoj klipnjaci! zna li neko gde da nabavim polovne ili nove? i po kojoj ceni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ako hoces da napravis masinu kako treba nabavi nove standard stabilne lezaje ( prvo premjeri radilicu ) i sve nove letece 1. ili 2. specijale ( prvo premjeri vratila ) i odnesi nekom dobrom majstoru da to obradi i sastavi ( postavi klipnjace na radilicu ) i zamjeni obavezno karike,ako nisu cilindri pojedeni ( nema ajnzeca ). Ujedno sredi i glavu kad je skinuta. Islajfaj ventile i zamjenom gumice. Kad vec radis masinu, uradi kako treba. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Motocikl: Kawasaki z500 Yamaha rd 350 lc

Rado,ali lako je kad se kaze,oskudacija,zamenio sam gumice,a sad jos da stavim te letece i da vozim,pa kad bude bilo para da kupim drugi,ne isplati se ulagati vise u ovo... trebaju mi standard lezajevi jer mi je vise majstora reklo da na ovom tipu se ne radi specijala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja