Jump to content

Moto Zajednica

NGK svecice...problem

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Do sada koliko se secam iz Massa NGK su bile made in Germany. Sada sam uzeo za skuter u yamahi, made in France. Verujem da su kvalitetne posto ugradjuju u sve motore koje servisiraju. Ipak osmirglao, cuvam i dalje NGK made in Japan, jer posle 12k kilometara i dalje radi. Ko zna koliko ta jos moze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Do sada koliko se secam iz Massa NGK su bile made in Germany. Sada sam uzeo za skuter u yamahi, made in France. Verujem da su kvalitetne posto ugradjuju u sve motore koje servisiraju. Ipak osmirglao, cuvam i dalje NGK made in Japan, jer posle 12k kilometara i dalje radi. Ko zna koliko ta jos moze...

obichne idu do 20-25 hiljada, iridiumske neshto oko 35.000km ako sam dobro zapamtio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Do sada koliko se secam iz Massa NGK su bile made in Germany. Sada sam uzeo za skuter u yamahi, made in France. Verujem da su kvalitetne posto ugradjuju u sve motore koje servisiraju. Ipak osmirglao, cuvam i dalje NGK made in Japan, jer posle 12k kilometara i dalje radi. Ko zna koliko ta jos moze...

obichne idu do 20-25 hiljada, iridiumske neshto oko 35.000km ako sam dobro zapamtio.

 

To mi je nesto puno za obicne. Pogotovo ove kod nas sto kupimo. Inace ovo je bila svecica na 2t motoru, bilo je taloga bas dosta. Na kraju nije ni to bio problem nego nesto drugo ali kada sam vec uzeo novu, zamenio sam a staru osmirglao i stavio u sediste neka stoji. U service manualu pise zamena svecice na 6k kilometara- a ja sam presao 12. Inace svecice i sijalice koje su made in Japan se ne menjaju bas cesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Mislim da se obične menjaju na 12K km. Bar ja tako radim na motoru. Na skuteru menjam na početku sezone i izgura do kraja bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja