Jump to content

Moto Zajednica

SHOEI kožna jakna i IXS kožne pantalone

Recommended Posts

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Pošto sam promenio motor odlučio sam da isto uradim sa svojom opremom. Jaknu i pantalone sam kupio polovne, u odličnom stanju. Ostale su neoštećene i bez padova. Nisu direktno pokisli nijednom (imam kišni kombinezon) a posle svake vožnje sam ih mazao kremom za zaštitu kožne odeće - kao bebinu guzu. :)

 

Jakna je broj 58 i meni je malo veća (ili puno veća kad je letnje vreme). Bilo mi je žao da je ne kupim jer je od debele kože i deluje veoma kvalitetno. Ima protektore na laktovima i ramenima (ne one tanke, od sunđera) i mesto za leđni. Nema postavu, ima zip za spajanje sa pantalonama, dva luftera na grudima, 3M reflektujuće trakice, dva spoljašnja džepa i jedan unutrašnji. Na rukavima ima kopče za stezanje.

-dužina rukava od ramena 70cm

-od brade do dole 59

-nazad, od kragne do dole 69 + 6cm kragna

-širina na ramenima od šava do šava 55

-širina jakna mereno ispod pazuha 67

-širina dole je 55cm, ali je na tom mestu tegljiva

Ja sam 180cm visok i imam 80kg posle ručka :) i meni je velika. Neko krupniji bi bolje izgledao u njoj. Teška je 2,7kg, pa je to možda pokazatelj kakva je koža.

CENA: 95 €

Evo slike:

124u978.jpg

281u2it.jpg

2ma43o.jpg

2133v2r.jpg

2wp1geo.jpg

sov66d.jpg

2d9wg1z.jpg

r7q2qx.jpg

talmi8.jpg

 

Pantalone su IXS, takođe od debele kože, neoštećene, bez padova. Imaju zaštitu na kolenima i na kukovima. Meni su dobre po veličini i veoma su udobne. NEMAJU NIKAKAV RUŽAN MIRIS, održavane su redovno. Ispod njih sam uvek nosio aktivni veš ili vojne dux gaće, u zavisnosti od temperature, tako da ih nisam oblačio na golu kožu. Imaju jedan džep od napred, cipzar na krajevima nogavica i luftere pozadi. Idealno rešenje za svakog ko ima problema sa kolenima jer ni pri temperaturama blizu nule ne mogu da ozebu. Nosio sam ih i leti po najvećim vrućinama ako idem van grada. Za grad su opak pretople.

-dužina nogavica merena sa spoljne strane 105cm

-dužina nogavica iznutra 73

-širina na kukovima55

-OBIM struka 90cm (može da se malo popusti-proširi jer ima patent sa čičak trakom)

CENA: 55 €

 

245czzc.jpg

105pnqd.jpg

2rgym3d.jpg

 

Za kupovinu i jakne i pantalona može popust 95 + 55 = 130 €

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Što se tiče pantalona nisam siguran koji je broj (veličina).

Od brojeva jedino sto piše to je: 90/846 na zasebnoj etiketi kao što se označava veličina. Meni taj broj nije logičan i zato ga nisam napisao u oglasu da ne zbunjujem ljude. Zato sam na pantalonama izmerio ono što sam mislio da je bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja