Jump to content

Moto Zajednica

Azbestnu traku

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Ako neko ima ili zna neku radnju u Beogradu gde ima da se nadje,ali da je proveren kvalitet

1861-0318-2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Pre par godina sam uzimao azbestnu traku u nekoj radnji u Karadjordjevoj (Savski Venac), tu negde oko broja 15. Ako budem bio u prolazu ovih dana provericu da li radnja jos uvek postoji, pa javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: xt660x

U toj prodavnici nema vise. Kazu da se to ne proizvodi. Zamena za azbest je staklena traka. Vrlo su slicne, a ova nije kancerogena. Tamo je prodaju na veliko bas i nece da seku. Ja sam kupio 2 metra u sledecoj veleprodaji. Hoce da prodaju i ovako zalutalim, nista ne brini :)

 

http://www.termoplast.rs/default.asp?sif=3 platio sam 200 dindzi, mislim da sam im i ostavio jedno 30 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Uzeo sam danas na Karadjordjevom trgu,kod Brankovog nisam nasao radnju. Uzeo sam isto 2 metra staklene,ali mi ne uliva bas poverenje,kako se pokazalo kod tebe na motoru? 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Meni treba samo za ovaj deo auspuha,a nisam jos namotao,treba da vidim jel mogu nekako da ofarbam traku pa posle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Uzmi mat crni sprej za visoku temperaturu i kokaj. :) Iako se lako skida sa dobro pripremljene grane, teško da će se skinuti sa tog namuđenog platna.

A zar ne prave te trake u crnoj boji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

To sam i planirao,sprej za auspuhe. Valjda prave,ali trenutno nisu imali na stanju ovamo 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: xt660x

Meni je trebalo bas malo da uglavim izmedju pocetka topa i kraja cevi grane. Zbog razlike u sirini cevi. Kratkorocno resenje dok ne odem kod nekog ko to zna da uradi kako valja. Kupio sam u beloj boji traku i bilo ih je razlicite sirine cak do pola metra sam video. Samo obrati paznju na delovima gde seces traku, ako je nekako ne uvezes ili zalepis krene da se razmotava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki

Uzeo sam danas na Karadjordjevom trgu,kod Brankovog nisam nasao radnju. Uzeo sam isto 2 metra staklene,ali mi ne uliva bas poverenje,kako se pokazalo kod tebe na motoru? 0zbunjen.gif

 

Izvini ako sam te izmaltretirao. Nisam ni bio siguran, zato nisam hteo da te saljem tamo a da prvo ne proverim (cesto prolazim tuda pa to ne bi bio problem), ni tad mi ta radnja nije delovala reprezentativno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Taman posla,nikakav problem,samo sam produzio do Karadjordjevog trga posle i uzeo tamo. 0takoje.gif Sto se tice razmotavanja pretpostavio sam da ce to biti mali problem cim je isekla zena u prodavnici,ali dobro,lako se da resiti. Mada i dalje sumnjam u kvalitet trake,moracu prvo da probam pre nego sto zamotam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Taman posla,nikakav problem,samo sam produzio do Karadjordjevog trga posle i uzeo tamo. 0takoje.gif Sto se tice razmotavanja pretpostavio sam da ce to biti mali problem cim je isekla zena u prodavnici,ali dobro,lako se da resiti. Mada i dalje sumnjam u kvalitet trake,moracu prvo da probam pre nego sto zamotam

VODITE računa,te trake su lošeg kvaliteta.Kupio sam isto tako nedavno kod jednog našeg proizvođača-Kobest.Zamotali na auspuh i posle nekog vremena se ZAPALILA.Jedva smo uspeli da ugasimo.Imate u Luisu ili bilo gde preko koje su pravog kvaliteta,kupite jednu pa podelite i da vas ne boli glava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Dosta ljudi mi je skrenulo paznju na to,resio sam da ne rizikujem sa ovom,narucujem iz luisa. Ako jos nekome treba neka pise na pp,ostace mi dosta trake pa da se ne vuce po garazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja