Jump to content

Moto Zajednica

Land Rover Freelander 2.0 td4 (Svajcarac) 2001. godiste

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Land Rover Freelander automatic 2.0 td4 iz 2001. godine. Kilometraza na satu je 129.000km. Uvezen je prosle godine iz Svajcarske za moju sestru ali joj treba neki malo manji auto jer sa Freelanderom ima problema sa parkiranjem.

 

Dzip je u prvoj boji i u odlicnom je stanju sto potvrdjuje tehnicki pregled iz Svice koji vazi do 7. meseca ove godine. Zet i sestra su sa njim isli pre par dana do Minhena i nisu imali apsolutno nikakav problem. Na autu sve radi, menjac radi savrseno i koliko znam na autu nema skrivenih mana. Sve 4 gume su Michelin Alpin i bukvalno su kao nove, presle su samo par hiljada kilometara. Registrovan je do novembra ove godine i vodi se na mog zeta. Auto nije nikada poliran ili dubinski opran jer nije spreman za prodaju, tako da se moze videti izvorno stanje auta.

 

Od opreme ima klimu (koja radi naravno), originalan radio, komande na volanu, siber, sva 4 el. podizaca, originalna Land Rover kuka itd.

 

Sto se tice ulaganja, trebalo bi uraditi servis i srediti par sitnica. Na primer, zadnji levi podizac ne radi, siber bi takodje trebalo malo pretresti i uraditi ogrebotinu na desnoj strani koju je napravila zardinjera, da ne kazem moja sestra.

 

Sve ostale informacije mozete dobiti preko telefona.

 

CENA : 5300e (podlozna blazoj korekciji)

 

Tel. 065/877-7776

 

GTGckVf.jpg

 

x034snc.jpg

 

xuFOfCT.jpg

 

Ttj4GlY.jpg

 

lEz2hXj.jpg

 

jCA8V7M.jpg

 

zCBbyd5.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Dzip sutra uvece ide u Grcku i ostaje tamo 10-ak dana. Prodaja ce ponovo biti aktuelna kada se zet i sestra vrate. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Gledao sam tako nešto za sebe.. da rasprodam moje krševe i uzmem baš njega.. međutim suviše mi je fency za moje potrebe..

a i gledao sam nekog dešnjaka zbog cene naravno..

 

Mada ako bi razmotrio hondu u kompenzaciji :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Gledao sam tako nešto za sebe.. da rasprodam moje krševe i uzmem baš njega.. međutim suviše mi je fency za moje potrebe..

a i gledao sam nekog dešnjaka zbog cene naravno..

 

Mada ako bi razmotrio hondu u kompenzaciji :stabre:

Koliko kosta tvoja Honda ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Dzip je stvarno u odlicnom stanju. Znam da ima jeftinijih ali oni ne mogu da se porede sa ovim jer su u daleko losijem stanju.

 

 

 

 

P.S. Cena za kes NIJE fiksna a u obzir dolazi i neka realna zamena za neki jeftiniji auto sa najmanjom doplatom od 2500e. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja