Jump to content

Moto Zajednica

Ljudi pomozite ako ikako mozetee ....

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova

Imam Pedu Desire 2007 godiste i odjednom je pocela da se gusi na punom gasu , da radi boo i ugasi se . Oterao sam u servis i kada su mi rekli da je sredjeno ja sam otisao i skuter je ponovo lepo isao ... medjutim posle izvesnog vremena upalio sam je i nije htela da predje ni 10 km/h O.o ... 0stabre.gif mislio sam da se nakupila prljavstina u karburatoru , skinuo sam i ocistio .. kada sam vratio bilo je malo bolje ali nije to to...... pomozite molim vas ...........0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

malopre sam probao skuter i nece da razvije brzinu ... on krene , ali nikako da ga nesto " pogura" kao da nece da prebaci u neku vecu brzinu :/// stvaarno ne znam sta je 1staa.gif ....... Pomooooc 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Meni se desavalo slicno na apriliji,problem je bio u auspuhu,zacepio se !Probaj cisto malo bez auspuha da vidis kako se ponasa,pa ako ide bolje kupi novi,predpostavljam da i tvoj ima katalizator,a on zajebe stvar!A mozda je vreme da se odradi motor,mislim busenje i nov klip!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

aha ...... e pa to mi nesto lici da je do toga ... ja sam skoro stavio nov auspuh msm lonce auspuha .... a moze li katalizator da se skine i da se ocisti ili da se ukloni uopste ? .... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

To vec ne znam,posto je na klincevom katalizator bio kao patrljak cevcice,ali je unutar bio zapusen .Kakvo lonce si menjao?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Дај мало више података о скутеру, немој скраћенице него пуно име и презиме. Све податке. Мало боље опиши проблем. Шта су му радили у сервису? Шта су ти рекли да је био проблем? Нека његова слика не би била на одмет. Ако не знаш да поставиш слике погледај овде.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja