Jump to content

Moto Zajednica

Paknovi za VT500 c

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Zdravo svima,

Vozim hondu Vt500C i trebaju mi paknovi, ako neko zna gde mogu da nabavim ili bar koje su tacno dimenzije bilo bi mi od velike pomoci.

Inace sam nov u svetu motora i na ovom forumu, svaki savet i sugestiju prihvatam oberucke!

Hvala unapred :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Jednog kisnog dana skini paknove i odnesi na reparaciju, najbrze i najjeftinije, mozes i da narucis ali to traje i mozes da uzmes pogresne. Gde odneti na reparaciju zavisi od toga gde zivis, raspitaj se kod lokalnih mehanicara ili na netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Tu sad stvar krece da se lomi... kad sam pitao majstora da mi ugradi paknove koje budem reparirao kod jednog tipa u mirijevu ,

reko je da nece to da radi, jer je to nesigurno i moze da se raspadne.

Nemam nikakva iskustva sa time i voleo bi da cujem sta forumasi imaju da kazu na ovu temu.

Ako vec postoji tema o ovome izvinjavam se adminima unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Promeni majstora, to je neki monter koji se ogradjuje pokrivajuci svoju nestrucnost. Remontuj ih kod ovih http://remontlamela.blogspot.com/2010/06/kontakt.html a promeni ili kod prvog vulkanizera koji ume da skine tocak ili u labaratoriji, kod bokilica ili nekog drugog proverenog servisera sa foruma (vidi motoberzu i iskustvo sa servisima) gde ce osim zamene paknova pregledati da ne postoji i neki drugi potencijalni problem sto laiku kao sto si ti moze da ustedi novca, zivaca i neiskoriscenih dana u sezoni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

A ako se odlepi i razmrvi obloga nekog anonimnog aftermarket proizvodjaca ili fasfifikat poznatijeg? Pola delova na motoru moze da prozrokuje pad ako se raspadne ili ne ugradi pravilno pa sta, kupiti svaki put nov motor ili ne sedati jos bolje... po meni servisi za reparaciju sa tradicijom su sasvim dovoljna garancija, ako taj majstor zna da obloge sa mirijeva ne valjaju nek preporuci drugog a ako ume da radi samo sa delovima iz japana ja licno bi ga zaobisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Iskreno, nisam preterano lud za novim paknovima, jer em sto ih nema em sto su skupi em sto ne znam dal kupujem ono sto ce da pase.Gomila ljudi mi je rekla da ih zalepim kod nekoga ko radi dobro. Brine me samo taj deo oko sigurnosti, posto sam na ime dotrajale opremei neiskustva vec imao manji incident.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja