Jump to content

Moto Zajednica

ljudi bacite bogled na gume ponekad...

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

Motor mi je parkiran ispred zgrade, ispod trema, na tom delu je trotoar sirok vise od 5m.. tu stoji 3 god ama bas nikom ne smeta, 99% mislim da nije niko od komsija , sad ko i zasto ne znam....

ajde ovo sto je izgrebano, to i nekako kao vidjao sam, ali zasto gumu?!0zbunjen.gif

 

i to sam slucajno video posle voznje danas, sva sreca da je hladno posto sam planirao da odem van bg...

 

 

Tako da bacite pogled s vremena na vreme....1neznam.gif

post-14243-0-66326900-1364132810_thumb.jpg

post-14243-0-19353800-1364132826_thumb.jpg

post-14243-0-54282100-1364132842_thumb.jpg

post-14243-0-53507700-1364132850_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

IH brate sreca pa si video!! Bas sam danas pricao o tome sa kumom i burazerom, i cuo sam svasta da su balavci radili od kidanja retrovizora na kolima to skakanja po krovu i haubi, a za motore smo sutiranje treskanje lomljenje... I posle sto nikada ne ostavljam motor u gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 GT 2022

Drugaru pre par dana skinuli reno znak sa gepeka. A par meseci pre toga izgrebali mu jednu stranu kljucem, ima crta metar -.- Misli da je neko iz njegove zgrade.

Elem, ima budala na sve strane. Ljudi ludi nemaju pametnija posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1328 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Govna iskompleksirana, koja nemaju dinar , a i kad ga imaju ,propiju,i prodrogiraju... Elem, vise murija ne pici, pa se klinci okurazili da prave nered. Drogirano, pijano, pa i kad dobiju batine od druge ekipe, brzo zaborave i sve nanovo.

U moje vreme, kad sam bio klinac, panduri su cesto picili ,sve koji se zateknu u kraju, a dosli su iz drugog.

Tada se ne secam da su se razbijala vozila, kidali retrovizori itd.

Ne moras da se zameris ikome, da bi ti to uradio, dovoljno je da imas motor, ili dobar auto, pa da te mrze, i to naprave. Jajare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2895 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Samo da znaš, vrlo je moguće da si zakaćio neki kamen ili nešto što je zabetonirano (za parkiranje isl), bokom gume. Ili čak da si to napravio na najobičniju rupu čija je ivica zasekla gumu. Meni se to dešavalo i na kolima i na motoru. Najčešće isto tako izgleda, kao nožem zasečeno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Uvek kad ostavljam motor u gradu ostavim ga da ga vidim , a kad bi mi to neko uradio , sazno bi ko je na bilo koji nacin i ne znam sta bi posle bilo :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

To ti je rodjače skalper ili izuzeno oštar nož. Nema druge nego neki skriveni video nadzor, pa kad stoka to ponovi (a svi su izgledi da hoće), tako isto u mraku i ti njemu, al po faci, pa mu više takva gadost nikada neće pasti na pamet >:(

Na stranu materijalna šteta, ali ovo nekoga može da košta glave !!!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1989 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Kada sa kretenima pokusavas normalno da razgovaras oni te smatraju za budallu, ali kad pricas njihovim jezikom i ih zgazis ih kao mace muskatlu, e onda te maksimalno uvazavaju. 1Mina.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

Pa i meni se cini da je skalper 1neznam.gif

 

Da li je mnogo opasno se odvezem do vulkanizera ? Ne znam sve imam utisak ce pukne cim krenem0zbunjen.gif

 

mada danas sam vozio oko 10km dok nisam primetio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TA 600

Samo da znaš, vrlo je moguće da si zakaćio neki kamen ili nešto što je zabetonirano (za parkiranje isl), bokom gume. Ili čak da si to napravio na najobičniju rupu čija je ivica zasekla gumu. Meni se to dešavalo i na kolima i na motoru. Najčešće isto tako izgleda, kao nožem zasečeno.

 

... A mozda si i desnim delom rezervoara pao na kamenje u obliku reci "jebi" i "se", a da nisi primetio ;)

 

Salim se naravno, ali u kombinaciji ove dve stvari, jasno je sta je u pitanju... Mom drugaru je neko svako jutro kljucem grebao nov auto, dok ovaj nije poceo da vreba celu noc... Kad je pred jutro krenuo na spavanje, slucajno pogleda i vidi coveka srednjih godina u odelu kako prolazi i grebe uredno parkiran automobil... Sve se to desava oko 8h ujutru, u Bircaninovoj ulici kod pocetne stanice 47 (ili 48 sta vec) koja je u tim trenucima prepuna ljudi...

 

Tako da druze, sta da ti kazem... Stoke je bilo i bice... 0ljut2.gifOfarbaj to, nova guma i na voznju da lakse zaboravis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7153 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

I posle pročitaš po nekad u novinama ...ubio čoveka zbog štete od 100 eura...

ili procitas "poginuo na motoru zbog isecene gume..."

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1674 postova
  • Lokacija: Paracin

Od kamena bi rez bio zakrivljen, ovo je neko secivo. Jos gore sto nije skroz iseceno pa moze da pukne u voznji. Alergican sam na ove stvari, nego me tesi sto taj u zivotu ne moze dobro da prodje...

Cini dobro ne kaj se, cini lose nadaj se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

I posle pročitaš po nekad u novinama ...ubio čoveka zbog štete od 100 eura...

ili procitas "poginuo na motoru zbog isecene gume..."

 

Moj prvi post nije nastavak ili komentar na tvoj prvi post ! ( mada je tako ispalo ) Smisao je bio ...i posle se ljudi čude kad negde pročitaju ubio čoveka zbog neke "sitnice"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ovo ti je neko montirao da ti pukne u voznji. Znaci montiraj negdje kameru da se ne vidi, pa kad skontas ko je, napravi njemu isto. Ako kojim slucajem ne pogine, ponavljaj postupak sve dok ne dobijes pozitivne rezultate.

Ovo je racionalno resenje, koje je meni palo napamet jer se meni nije desilo tako nesto. Da jeste, ja licno ne bih razmisljao racionalno, uradio bih nesto impulsivno, recimo .... osakatio ga tako da citav zivot jede na slamku i vrsi nuzdu u pelenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Tako su meni zavrsile na kolima semperitove ekserke,kreteni!A ovo je sigurno kao sto su ti rekli skalpel,noz nema sanse to da uradi posto je rez debeo!Mislim da su decjea posla u pitanju,pa bolje da im potrazis mame i nekako izgladis situaciju(naplatis u naturi).Malo se zezam,znam kako ti je jer i mene ceka kupovina guma a zena mi je obecala da cu da spavam pod ciradom sa motorom :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

jbt :staa2:

 

moj kum parkura tu pored tebe skoro stalno ( sivi liberti) moram mu reci da pazi

 

ovo je postalo strasno kako se stoka ponasa <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja