Jump to content

Moto Zajednica

7. MOTOSUSRET ADA, 17-18-19-20. JUL 2008.

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Kikinda

Sve pohvale Mc Cobra.Skup je odlicno organizovan.U subotu ujutru stigli i lepo se proveli.Sem sto je drugar izgubio kljuceva od kawe pa ga slepali do kampa(novo iskustvo).U povratku policija nas docekala na ulazu u Sentu i ispratila nas do izlaska ali nisu nas zaustavili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Sad

4 godine za redom dolazim na skup u Adi, ovaj 5. po redu na koji sam dosao ne bih komentarisao...nisam imao negativnih kritika na prethodne ali za ovaj imam  >:( i slazem se apsolutno sa Kawom... Razocarao sam se potpuno, bio sam i petak i subotu ali mislim da vise necu dolaziti...bar ne na moto skup... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Planirao sam ovaj moto - skup, ali mi se svasta nesto iskomplikovalo...

 

Citam ove komentare i ne znam sta da mislim ... ?

 

Verovatno je bilo skupo i "besno", gledam fotke na njihovom sajtu i izgleda kao dobar provod, ali...

 

A sto se tice komentara o jeziku korespodencije - nista novo. U tom delu Vojvodine ce se sve manje koristiti srpski jezik, dokle god ova drzava bude ovako neozbiljna. A tada ce vec biti kasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Evo ovako bio sam u petak lepo sam se proveo upoznao nove drugove zezali se posle koncerta sam otisao kuci da spavam pa sam posle u subotu ponovo otisao sa drustvom iz N.Bečeja ,e taj dan je bio udaran meni je bilo fantastično za skupo pice smo se snasli u obliznoj prodavnici po upola cene i rokaj do ponoci kad sam se zavalio u sator da spavam .Meni je skup bio ok motor nisam vozio i nisam imao problema sa policijom naravno jer sam malo popio.Sve u svemu bilo mi je super idem i dogodine .Ali cene piva u kampu su bile malo naduvane . Toceno pivo 80din limenka 100din i. Pasulj im je bio jako jako dobar .

E sad sto se tice komentara za ono sto nece da pricaju srpski napomena tamo severnije ljudi slabo govore srpski ili uopste ne govore takva je situacija i molim vas nemojte im zameriti na tome!!! Inace su se organizatori maximalno trudili da bude sve ok i pohvala Cobrama pozzz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Nisam ni hteo da pominjem da hlada nije bilo ni malo. Ako nisi stao pod suncobran (bilo ih je samo par komada) ili onu satru, mogao si da prokljucas, a da nepominjem sto su svi satori i motori bili na suncu, tako da mi jedan lik rekao da je kod njega u satoru bilo 200 C. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

  Prasine je bilo na sve strane. . Kisa je padala i sve je pokvarila. .

. Ako nisi stao pod suncobran (bilo ih je samo par komada) ili onu satru, mogao si da prokljucas, a da nepominjem sto su svi satori i motori bili na suncu, tako da mi jedan lik rekao da je kod njega u satoru bilo 200 C. ;)

.

O chemu ti Nikola prichash?...gde si ti uopshte bio ? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 2003 , Yamaha Virago 535

Brate KAWA ti nemoj vise ni ici u Adu ako ti svaka sitnica smeta... Bolje se uvali u sobu u debeli hlad i uzivaj...

 

I u Indjiji je bilo jako malo hlada , isto tako i u  temerinu , pa nikom nije smetalo...

 

Ada je bila perfektna , MC Cobra samo tako nastavite !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

ja pricam o petku i suboti do 4 popodne. Tu gde sam stojao za pecurkom na 2m je bila staza kuda su prolazili motori. Tako da je cesto bilo dizanje prasine zadnjim tockom i cesto mi je ruka bila na casi od piva da je pokrijem. Jel su satori bili u hladovini? Ja sam moj motor morao pod suncobran da stavim. Vidi se na slici. Jedno objasnjenje, ja sam samo malo razocaran, jer idem svake godine u Adu bas zbog extra susreta, ali ovaj se bas razlikuje od predhodnih. A te stvari Rosi nisu sitnice, da si bio na nekim HR ili BiH susretima, onda bi isto rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 2003 , Yamaha Virago 535

A prasina na djavi u Petrovaradinu ? Bio sam i ja u inostranstvu na motosusretima i to u Madjarskoj gde  su bili organizovani veoma kvalitetno i mislilo se na svaku sitnicu , znaci besplatan upad , besplatna HLADNA kisela , majice se delile...

 

Moto susret u Adi ne zasluzuje da se govori u tako negativnom tonu o njoj . Znaci bio si u subotu do 16h ??? Zabava je tek pocela  ;)  Mnogo stosta si propustio...i

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pa bas zato sto je ada poznat i dobar susret, morali su o tim stvarima da vode racuna. U Sarajevu sam dobio dvokrevetnu sobu sa kupatilom BESPLATNO, a u Adi sam u jednoj kuci gde sam prespavao morao da platim i boravisnu taxu od 200. Jos mi niko nije rekao da sam nesto slagao ili izmislio. Verujem da je u subotu uvece bila dobra zurka, ali ja skup smatram i petak i subota. E sad sam se setio neceg, dao sam bod u gostima u petak uvece He He. Tako da cu ja opet doci u Adu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa bas zato sto je ada poznat i dobar susret, morali su o tim stvarima da vode racuna. U Sarajevu sam dobio dvokrevetnu sobu sa kupatilom BESPLATNO, a u Adi sam u jednoj kuci gde sam prespavao morao da platim i boravisnu taxu od 200. Jos mi niko nije rekao da sam nesto slagao ili izmislio. Verujem da je u subotu uvece bila dobra zurka, ali ja skup smatram i petak i subota. E sad sam se setio neceg, dao sam bod u gostima u petak uvece He He. Tako da cu ja opet doci u Adu :)

 

 

 

 

 

 

 

Znaci ipak si se sporazumeo nekako lolo jedna. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

meni je susret bio odlican nemam nikakve zamerke to je jedan od bolji susreta kod nas, tako je i ostao .ocena za susret pet sa zvazdom.

defile odlican,stritfajt kao i uvek ostao bez reci,a sto se tice policije kada vozis nemoj piti,nemoj divljati i nosi kacigu ,motor da ti je registrovan pa ih moze biti i milion.a kome smeta madjarski neka u opsta ne ide na vojvodjanske susrete neka  ide u srbiju i bosnu gde nece cuti madjarski u opste nevidim razlog zasto da ljudi ne govore i ne pricaju madjarski kada je to njin maternji jezik sta hocete voditelj programa je govorio i na srpskom i na madjarskom jeziku tako ko nezna madjarski mogao je da razume o cemu se radi.kobre svaka vam cast za susret i za provod samo tako nastavite i zivi bili i dogodine se videli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

.Evo imam 5 minuta da napisem tu nesto informaciju.

Hladovinu:

Pre 5 godina trazilismo dozvolu, da zasadimo drvo na taj mesto, gde su bili satori. Na zalost nismo dobili. Zbog toga islismo na hipodromu. Posle toga vise bajker trazio je, da vratimo na staru mesto, jer blizu je plaza i bazeni. Znaci ako uopste napravimo jos skup, bice na ovaj mesto.

 

Policija:

Nismo mi krivi zbog toliko policija. Nismo ni trazili. Balasevic je trazio pojacanje policijske kontrole, jer snima film na Tisi. Imamo i dokumentacija da je on trazio. I jos nesto, i ja to kazem, ako si pio ne moj da vozis! Izmedu petak i subotu uvece umreo nas drugar iz Sente, zbog alkohol + motor  Plačko

Zbog toga nisu pustili policajci voznja bez kacige subote.

 

Pica:

Klub trazio je da toceno pivo da bude 60 din. Na zalost kasno smo trazili i nismo mogli nista. Mozda zbog cene, ima i dobro stranu veliki cene, nisi morao da puno cekas kod sanka.  Ali jako blizu bioje prodavnica, ogromna kolicinu pivo su prodali. Ako si sakrio, bar da ne vidise jako, lako su mogli bajkeri da donosu.

 

Jezik:

Vec pre 1-2 godine, ovo pisaosam. U Adi 85% ljudima materni jezik je Madarski. Ovde jako tesko mozemo da naucimo srbski jezik. Tu obrtno je srbini naucu perfektno madarski. Vidite da i ja kako lose pricam. Toliko znam, koliko sam naucio u vojsku u 1985 godinu. A to ne verujem da u prodavnicu nisu hteli da pricaju srbski!!!

 

A jos da vidimo sta su dobili bajkeri za 350 dinara.

40 litara prva klasa rakija od breskva smo podelili. 1000 (hiljadu) litara pivo smo podelili, ali samo onima ko je dosao sa motorom ispred bine. Puno igranje i zajebancije vec od cetvrtak. Koncert od 11 grupa. 1800 (hiljaduosamsto) porcija prva klasa pasulja.Na zalost nije bio dovoljno. Nedelju ujutro 40 litara kafa i 500 kom. jogurt sa kiflom. Na zalost falio je jos minimum 500 komada. Bio je dovojno WC i 2 tus. Jeste za pranje motora trazilisu novac, ali toliko koliko si hteo da platis! Jeste za meranje snagu isto trazilismo novac, ali za toliko nigde na svetu nece niko ni da pogura na dino. Street fighter od Hidi Mikija. Na zalost Andal Zoltan (svetski prvak) nije stigao uopste zbog cekanje na granicu. 5 sati cekao u mesto posle otisao na drugu granicu, a tamo su terali granicari u bezcarinski zoni. Kad su zavrsili sve formule bio je noc. Odmah krenio je kuci.

 

E toliko za sad od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo, zahvaljujem se i na pohvalama.

 

Naravno da susret nije bio perfektan, ali da jeste svi bi dolazili za Adu, i nigde drugo......a to ne bi bilo dobro.

 

Imajući u vidu da nas lokalalna, pokrajinska, republička vlast skoro da ništa ne "gura" (kao druge klubove u drugim opštinama), nemamo

sponzore svetskog renomea (kao neki drugi), nemamo idealno mesto za održavanje susreta.....mogao bih još da ređam..... mnogo, mnogo, mnogo smo zadovoljni, zahvaljujući velikim delom Vama, gostima.

 

Uvek se trudimo da, u odnosu na prošlu godinu, poboljšamo kvalitet svakog aspekta našeg susreta.

 

Nemojte nam zameriti ako neko ne priča perfektno srpski, ili uopšte ne priča srpski, u Vojvodini smo, gde inače postoji 6 službenih jezika.

To naravno ne može biti nikom izgovor, ali nemaju svi mogućnost da školuju van Ade.

 

Ja, npr., da se kojim slučajem nađem u Kazahstanu, ili negde drugo, nema Boga da se ja u kafiću ne razumem sa kelnericom i da ne dobijem ono što želim. Pitanje je samo da li si otvoren za komunikaciju ili samo tražiš dlaku u jajetu.

 

Videćemo susret koji bude organizovao Kawa, i ako je takav perfekcionista, napraviće naj-naj u Evropi...

....ali ako mu smeta prašina i vrućina, verovatno će susret biti u decembru.

 

Meni je baš drago da je vreme ovako ispalo, bolje vrućina i sunce, nego kiša. Ta mala kišica u petak uveče nikom nije pokvarila frizuru, kamoli raspoloženje.

 

Moje je pitanje : Jesmo mi motoraši il' smo balerine? .....................Naravno, MOTORAŠI !!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Sve je to lepo, ali vi samo recite sta je KAWA izmislio ili slagao? Nista vise. Od ADE se mnogo ocekivalo kao jedan renomirani susret. Ja kad sam u dobrom drustvu i kad se napijem, meni je dobro i u nekoj birtiji. Ja nepricam o provodu. Verujem da je svima bilo lepo, cugalo se, zezalo se, druzilo se. Ali bilo je i krupnih propusta u oganizaciji. Ako vasa opstina voli da uzme pare od susreta, pa sto se niste dogovorili sa predsednikom da skloni onu silnu policiju oko kampa, kao da su u kampu sve sami kriminalci, a ne ljudi koji su dosli da ostave pare u Adi. Samo do ulaza u kamp je bilo dve patrole. A da ne govorim po Adi. I nisam nikakav perfekcionista. Idem po raznim susretima, ali ovo nisam nigde doziveo. Jos pogotovo od Ade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Segedin

Sto se tice susreta bilo je malih gresaka neke zbog organizatora neke zbog drugih razloga.

Kawa ti probaj samo drugovima organizovati neki program pa ces videti kad se skupi vas desetorica neko od njih ce  imati primedbe,nekom se nece svidjati vreme nekom hrana,nekom program.............

mi volimo kad nam javite sta vam se nije svidjao,to cemo pokusati drugacije da organizujemo,ali takve stvari kao kisa,prasina......veruj mi nismo u stanju da kontrolisemo.

Sto se tice policije ni nama se nije svidjao njihova  kontrola na ulicama ali ako si bio tamo u petak mogao si videti da u petak nije bio kontrole,posle tragicne nesrece su poceli da ostrije kontrolisu,sto je po meni i logicno.

zasad toliko.......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Evo, zahvaljujem se i na pohvalama.

 

Naravno da susret nije bio perfektan, ali da jeste svi bi dolazili za Adu, i nigde drugo......a to ne bi bilo dobro.

 

Imajući u vidu da nas lokalalna, pokrajinska, republička vlast skoro da ništa ne "gura" (kao druge klubove u drugim opštinama), nemamo

sponzore svetskog renomea (kao neki drugi), nemamo idealno mesto za održavanje susreta.....mogao bih još da ređam..... mnogo, mnogo, mnogo smo zadovoljni, zahvaljujući velikim delom Vama, gostima.

 

Uvek se trudimo da, u odnosu na prošlu godinu, poboljšamo kvalitet svakog aspekta našeg susreta.

 

Nemojte nam zameriti ako neko ne priča perfektno srpski, ili uopšte ne priča srpski, u Vojvodini smo, gde inače postoji 6 službenih jezika.

To naravno ne može biti nikom izgovor, ali nemaju svi mogućnost da školuju van Ade.

 

Ja, npr., da se kojim slučajem nađem u Kazahstanu, ili negde drugo, nema Boga da se ja u kafiću ne razumem sa kelnericom i da ne dobijem ono što želim. Pitanje je samo da li si otvoren za komunikaciju ili samo tražiš dlaku u jajetu.

 

Videćemo susret koji bude organizovao Kawa, i ako je takav perfekcionista, napraviće naj-naj u Evropi...

....ali ako mu smeta prašina i vrućina, verovatno će susret biti u decembru.

 

Meni je baš drago da je vreme ovako ispalo, bolje vrućina i sunce, nego kiša. Ta mala kišica u petak uveče nikom nije pokvarila frizuru, kamoli raspoloženje.

 

Moje je pitanje : Jesmo mi motoraši il' smo balerine? .....................Naravno, MOTORAŠI !!!

 

 

Ja koga god sam pitao bili su prezadovoljni sto govori o veoma kvalitetno organizovanom moto skupu i tako i nastavite!

 

Napred Cobre!

Hajra Cobrak!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja