Jump to content

Moto Zajednica

PRODAJEM HHO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

Prodajem hho generator,komplet sa bablerom,i bocom za vodu.... Inace generator je nov,proban samo. Trebao sam na auto da ga ugradim al sam prodao auto,tako da i ovo ide na prodaju,ovo je za auto do 2000 ccm... Cena za sve je 85 e... Inace ko nije upoznat sa ovim,ovo je neko cudo koje elektrolizom izvlaci vodoonik iz vode,a vodoonik je inace najcistiji gas,a i jako je eksplozivan,smanjuje potrosnju od 10 do 50 posto,ja ga imam i na clio 1.5 dci,i smanjio mi je 1,5 gracke a inace trosi 5 a sada 3.5. To odgovorno tvrdim,za druga vozila nzm... Kod dizelasa je usteda veca kod benzinaca manja...Toliko od mene ,sad ljudi srecno....E da moze i na motor...Povecava startnost automobila,brze povlaci i bas se oseca razlika,i smanjuje emisiju stetnih gasova... Slika je sa neta a inace je i moj isti.. :)

post-20566-0-19663800-1362511382_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

ne znam da li ima logike ali cisto sumnjam da moze da smanji potrosnju na ovim novim dizelima sa tehnologijom pumpa dizna posto se ubrrizgavanje vrsi elektronskim ne mehanickim putem .................imao moj prijatelj skoro ugradio na mazdi 6 ali i ubrzo skinuo jer umesto da mu smanji ono je povecalo potrosnju

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ako ti klio trosi 5 gradske ja ga pojedem sa sve felne.

Evo ja dajem moj 1.9 dci na probu.Ako mi skine gradsku na 6 litara odma kupujem 2 komada.Inace u gradi trosi oko 8.5 l.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Nemam razloga da lazem,ja imam ovaj 1 i njega prodajem,tako da nemam potrebe da reklamiram,i nemam dva... :) Ja kazem ono sto je realno,vozim clia 2 1.5 dci 64 konjica,124 *** km 2003,trosi mi po Vranju(nema neke guzve,nema puno semafora) 5 l ... Saad se vozim sa ovaj hho,i trosi mi 3.5 ,ima jos par ljudi koji to mogu da potvrde,a sto se tice 1.9,ne znam kolko trosi,ali trebalo bi da smakne 2 l,ali pozovi neki servis pitaj... Ali sto se tice vuce,mng se oseca,namad se da neki forumas ima to,pa da moze i on da potvrdi,da ne ispadnem lazov ovde... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pročitajte temu do kraja, rezultati i utisci su raznoliki...nekome to funkcioniše a neko ne veruje u to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

funkcionise svima koji su probali,kod nekog manje kod nekog vise,zavisi da li je dizel,benzin ili plin,na dizelu su najvece ustede,na benzincu i plinasima male ustede al je stavljen akcenat na snagu(nisam proverio,al sam cuo)..Ja u to verovao nisam,ali kad sam stavio video sam sta je i kako je... I ja ga ne gasim,trosi kao upaljac... A za dizela za 1.5 dci ovo sto sam reko stojim iza toga,i garantujem,ako ga neko uzme za 1.5 da ce da mu smanji 1.5 na 100 km,ako nije tako nek mi vrati ovo ja cu da vratim pare,za druga vozila ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

U Vranje nema laganje 100 kila svinja 200 kila mas :D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3144 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ima moj šef ugrađeno na dizel Zafiri, kaže smanjila mu se potrošnja 2,5 litara. Platio sa sve ugradnjom i garancijom i sertifikatom 350 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Nemam razloga da lazem,ja imam ovaj 1 i njega prodajem,tako da nemam potrebe da reklamiram,i nemam dva... :) Ja kazem ono sto je realno,vozim clia 2 1.5 dci 64 konjica,124 *** km 2003,trosi mi po Vranju(nema neke guzve,nema puno semafora) 5 l ... Saad se vozim sa ovaj hho,i trosi mi 3.5 ,ima jos par ljudi koji to mogu da potvrde,a sto se tice 1.9,ne znam kolko trosi,ali trebalo bi da smakne 2 l,ali pozovi neki servis pitaj... Ali sto se tice vuce,mng se oseca,namad se da neki forumas ima to,pa da moze i on da potvrdi,da ne ispadnem lazov ovde... :)

 

Mali savet.

Potrosnju meri iskljucivo na sipanje goriva i minimalnu kilometrazu od 600-700 km da bi dobi sto priplizniji i tacniji podatak. I meni na kompu pise da trosi 6l al znam sta je realno i koliko stvarno trosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1200 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Ćaletov drugar se zeza sa tim. Ubacio u kombi al mnogo mu vuklo struje to čudo za elektrolizu u ugasio svetla u toku vožnje kad cap, žandari mu napisaše kaznu, izgubio dozvolu matori :lol:

 

Jel kompatibilan ha ha o sa plinom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ajde ti lepo slikaj to sto ti prodajes da se vidi sta sve ima u tom kompletu.Sta fali za ugradnju i u kakvom je stanju taj uredjaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

+ kolika je cena ugradnje i ko to radi (ko je tebi uradio, ako si zadovoljan).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ja sam sam ugradio,saljem semu weoma lako za ugradnju... A nista mu ne fali ,sve ima,samo da se ugradi,,tj hvali crevo silikonsko obicno jedno 2 ,3 m... Ostalo sve dajem.... A stanje je novo,kao sa slike,nikad ne montirano.... Ne umem da ubacim slike ko je zainteresovan saljem na e-mail,samo mi pustite na pp,ko zeli... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja