Jump to content

Moto Zajednica

VAM za dame

Recommended Posts

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Kako se zove VAM za dame:

 

VAM DAM! or DAM@VAM

 

Glupa fora ali neznam zasto nemogu da prestanem da se smejem.  Upopasti mi emigracija smisao za humor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Sad

BICE JOS PRIJAVLJENIH...NE ODUSTAJ... ;)

 

... I NEMOJ DA MI JE NEKO DIRAO BAKICU...!!!  >:( ;D

 

Di si deda! Pa ja taman zakljucila da je nama devojkama ipak lepse u muskom drustvu... nemoj sad da mi kvaris  ;D

Bakice, lepo pise "VAM za dame"... prema tome nema potrebe da se oni koji nisu dame mesaju u pricu...kol'ko sam razumeo ovo je zenski bajkerski kutak! Mi maskulinumi bolje da posmatramo i pratimo sta radite i sta se desava...neg' sto se mesamo...umesacemo se ako se pocerupate  :D;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

MC Ladies iz NS postoje tek godinu dana (sticajem okolnosti precednica kluba je odsutna iz zdravstvenih razloga), pa eto obaveštavam da je u NS osnovan prvi (ili možda drugi )čisto ženski klub (ne kao sekcija). Uskoro će biti i sajt MC Ladies, naknadno ćete biti obavešteni.

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sorry ja sam malo omašila temu ovaj post sam trebala staviti u topic MOTO KLUBOVI al' dobro...jer Ladies nisu u VAMU pa onda neka me neko od administratora prebaci ''sprat više'' na drugi topic:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

ja polako idem ka cilju da imam svoj moto, danas sam kupila i posteljinu sa motivom R1  ;D

 

Ala ces da peglas tvoju R1... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Umag

jel to moguce da vas(bikerke koje imaju masine) ima tako malo ??

ja polako idem ka cilju da imam svoj moto, danas sam kupila i posteljinu sa motivom R1  ;D

 

ima nas, ima ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd - Grocka

epa da vam se prikljucim, ja sam od juce clan ovog sajta mada sve to odavno pratim, a melju bajkerima sam godinama pa pogadjate da mi je i dragi bajker, a sto se tice muskog upada na zenske strane moto interesovanja nemam nista protiv jer neko mora da bude levo smetelo:)

p.s.bajkeri bez ljutnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mislim da me moj nik tacno dovozao na ovu temu  :)

 

Pozdrav svim zenama i njihovim levim smetalima...

 

Ova tema je jako slabo uocljiva tako da mislim da je to razlog zasto se jako malo njih javilo...

 

Kakav je plan? Hocemo upasti u neku vec organizovanu voznju (da malo smetamo) ili predlazete neko upoznavanje prvo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Evo, pa da i ja još nešto napišem (prošla je godina i nešto :-\).

Prošla godina bila je dosta aktivna za mene. Sa prijateljima sam u junu otišla malo lutat okolo, ali sam se zaboravila javit, tako da nisam upoznala ni jednu bajkericu. Naš put je bio iz Ljubljane u Ploče, pa Trebinje, pa Tara (rafting) i Durmitor, pa Ohrid i Skopje, pa Vlasino jezero, Đerdap, Kikinda, Temerin, Kula, Novi Sad, Sarajevo i kuči (ja sam put nazvala od šanka do šanka, pošto je bilo na tom putu svaki vikend neki moto susret ::)). Čisto putovanje za dušu sa prijateljima. Večih problema nije bilo (osim jedan slomnjeni palac na nozi - al to smo ustanovili tek kad smo se vratili kuči ???). Tamo nekdje na pola puta zaskočio se mi "števc ???" tako da imam sada na mom Suzukiju 99999km poslednjih oko 15000km. Al ide idelano ;D! U septembru smo opet išli na Reili Makedonija al ovaj put samo za pet dana.

I ove godine planiramo malo okolo. Koliko znam (tako je bar planirano) idemo u junu na Moto turu Mariovo, pa posle malo po Srbiji, Bosni i Vojvodini. Ovaj put imam malo manje vremena na razpolaganje :(.

Ide li neko od vas u junu na tu moto turu u Makedoniju ???? Ako ide, možemo se tamo upoznati i popiti koje piče zajedno (Marjan bi rekao normalno pivo). Gdje ste vi putovale prošle godine i šta planirate za ovu?

Neznam kako je kod vas, ali ovdje je sezona nekako počela ali je još uvjek hladno (naveče vrlo brzo zahladni, tako da sam se u nedelju smrza). Al biče i vručine (nadam se).

Primite svi puno pozdrava i želim vam svu sreču u ovoj asfaltnoj đungli.

M.

 

P.s.

Prošle godine u novembru sam nabavila nov-star motor, tako da uživanciji ove godine nema kraja ;D. M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Licno mislim da nam se energije potiru ali sam vrlo spreman da me neka koleginica razuveri. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Znam najmanje pet zena koje voze i koje ne zele nikakvo članstvo nigde...

Bila sam u dva moto kluba i ne bih više...lepa ideja, ali ući u nešto olako samo zarad nekih tamo boja...to je forma, bitna je suština...a to je DRUZENJE, sve se svede na eksploataciju, pa uvek ispadne da par ljudi radi za klub ostali ništa (bila sam u jednom čisto zenskom klubu i jednom mešovitom :-\)

Sve se vrti oko para i reklame...dovoljno je okrenuti nečiji broj tel. sesti na motor i otići negde bez ikakvih oznaka i ne znam čega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja