Jump to content

Moto Zajednica

Pohod na Svetu Goru:planiranje i predlozi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

 

 

P.S. Braco ...jel ides sa nama ili zesce tripujem?

Meni sumnjivi onaj Cicko i Micko :stabre::lol:

ps.vidim ja da cu od AK da opletem autoputem pa vas cekam u Leskovcu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

лако је теби да се к....ш чика црни кад ти макина има 100 кс!!! а где журиш ти ...опуштено ...идемо полако него само да избегнемо те опасне деонице ипак ми се не пада одмах на почетку сезоне!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

put preko paracina do mozgova i kasnije prema aleksincu i nisu nije los.. prolazio autom par puta tamo... mozda bi mogli tom rutom, jer kroz paracin prolazite ako idete iz BG-a starim putem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

лако је теби да се к....ш чика црни кад ти макина има 100 кс!!! а где журиш ти ...опуштено ...идемо полако него само да избегнемо те опасне деонице ипак ми се не пада одмах на почетку сезоне!!!

Prvo ja se ne k....m :besan: ..Drugo nije mi jasno zasto si zapeo za te regionalne :stabre: puteve pa nije ovo voznja ,,idemo da obidjemo sela po Srbiji i td. pa da se onda vozi po tim vasim omiljenim puticima gde trebate da izbegavate opasne deonice.I bas zbog tih opasnih deonica i zbog tog sto ti se ne pada ja preporucujem autoput.Putari jos nisu ocistili rizlu i ostalo sto se nabacalo preko zime a kamoli zakrpili rupe Ovo je voznja od 1000 i kusur km ,cilj voznje obilazak Hilandara .Pa ako od tacke A do tacke B postoji autoput zasto ga ne iskoristiti u cemu je problem (ne placa vam se putarina -procemo izmedju rampe,ne smete sa 500 kuba na auto put(koliko znam tamo je ogranicenje 120 a to mogu da razviju svi prijavljeni) ni to mi nije jasno?Dosadno vam zbog pravca nikakav problem -vozite slalom izmedju leve i desne trake :lol: i td.U ostalom dogovoricemo se u Subotu. Ja predlazem mesto dogovora Trpezu :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ауууу јбте ал си запео за аутопут,не иде се мени,не воли већина аутопут и ја не знам шта ту није јасно ... ја знам да си ти старији човек и да ти се не ломата али ја желим да станемо негде где видимо лепо месташце седнемо,попијемо,поједемо ... наставимо пут,опет станемо одморимо,на крају хоћу да видим Србију нећу да пројурим,кад већ имам прилику ...а на аутопуту,прво има да се сморимо и опасније је претиче ко како стигне,не сме да се стаје где хоћеш,на крају и путарина ... ићи ће и неки који имају 250 ццм нпр Фанки,и он је на списку...ја не журим нигде имамо цео дан испред себе зато и крећемо у 7 часова са АК и планирано време доласка у Лесковац око 14-15 часова..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Cekaj......pa ko sve ide....par njih nema na spisku a kaze se da idu....daj azuriraj taj spisak malo...P.S. ja donosim neki lagan doruckin na AK....:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Cekaj......pa ko sve ide....par njih nema na spisku a kaze se da idu....daj azuriraj taj spisak malo...P.S. ja donosim neki lagan doruckin na AK....:moto3:

 

jednu malu jagicu od 50tak kila1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Cekaj......pa ko sve ide....par njih nema na spisku a kaze se da idu....daj azuriraj taj spisak malo...P.S. ja donosim neki lagan doruckin na AK....:moto3:

Ма може све 0takoje.gif само да не бежи по АК.Може и gurman2.gif2BJB6.gif2BJB5.gif2BJB4.gif у паркићу на АК

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

Putarina BG-NIS je 730din... i NIS-LESKOVAC je 190din... inace regionalni put Batocina - Paracin preko Bagrdana je dobar, ja prolazio tamo par puta.. put Paracin - Aleksinac preko Mozgova je takodje dobar, isao sa ocem par puta autom.. e sad kakav je put BG-Batocina i Aleksinac-Leskovac stvarno ne znam jer tamo nisam prolazio.. Raspitajte se jos malo.. ima jos dosta do polaska.. ja ako ne radim tog dana mogu da vas sacekam u PN da se upoznamo i da vam pozelim srecan put :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Stari put od Bgda do Krusevca je sasvim O.K. po meni. S tim da ja uvek idem na Grocku pa preko Smedereva starim putem a ne preko Mladenovca. Auto put prelazim kod Plane pa na Markovac, Lapovo, Batocinu i Jagodina na kraju. Po meni sasvim korektna ruta. Ta deonica gde je Braca pao je bas losa a i deo prema Plani nije sjajan pa zato izbegavam tu da idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

. Ta deonica gde je Braca pao je bas losa

Што то мени нико није рекао летос 0ljut2.gif.

П.С.Имамо још времена полако све ћемо се договорити и изабрати најбољу руту несумљам ја у вођу пута0takoje.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa i ja sam malo poskocio bas na tom mestu. A nisam postao Master of Dirt samo zato sto sam bio velikim motorom. I nije proslo mesec dana od toga kad citam da si lizao asfalt <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Е овако пошто вас занима коначни ажурирани списак поклоника који ће посетити манастир Хиландар,а који су и добили благослов оца Симеона...

 

1. alexanto

2. Румба

3. Djuxy

4. BracaBGD

5.crni i Pedja

6. Laki_90

7. cobe

8. skohajm

9. Fanky

10.BigRider

11. panta_kg

12. Tony Clifton

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ладно нам треба међународна возачка дозвола0ljut2.gif, браћа Грци непризнају нашу нову дозволу а исто и македонци1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

А стара??? А колико је новаца да се уради међународна???1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Зелени картон 2000дин , Међународна 2000 дин,Ма тек стару нико не признаје осим црногораца и можда италијана

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Добро је да знамо то,видиш то ми није ни пало напамет!!! А ја био у Словенији и нико ми ништа није ни тражио!!!0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Па можда нам ни ови неће тржити 1zvizduk.gifал се неби играо са тим,па да после буде0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja