Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 650 S

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Prvi vlasnik, 16600km, odlično stanje, servisna knjiga, puno opreme, xenon dugo-kratko.

 

može zamena za supermoto KTM 640 LC4 od 2004 i Yamaha XTX660

 

Cena 4250

 

062/230-336

 

Miloš

post-3412-0-99284700-1357414348_thumb.jpg

post-3412-0-80136500-1357414352_thumb.jpg

post-3412-0-05159600-1357414357_thumb.jpg

post-3412-0-15657300-1357414361_thumb.jpg

post-3412-0-15337500-1357414365_thumb.jpg

post-3412-0-17360900-1357414369_thumb.jpg

post-3412-0-90230500-1357414372_thumb.jpg

post-3412-0-74387700-1357414376_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Video motor i zaljubio se. Postideo sam se svog bandita kada sam parkirao pored Milosevog. Svakako vredi pogledati,jer je ovo bez ikakvog preterivanja jedan od najlepsih bandita koje sam ikada video,a s obzirom na dodatnu opremu,cena je i vise nego povoljna. Milose, sto na supermoto? pozajmicu ti ja r-6icu ako si se uzeleo tockiranja :) Pozdrav i sve najbolje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Video motor i zaljubio se. Postideo sam se svog bandita kada sam parkirao pored Milosevog. Svakako vredi pogledati,jer je ovo bez ikakvog preterivanja jedan od najlepsih bandita koje sam ikada video,a s obzirom na dodatnu opremu,cena je i vise nego povoljna. Milose, sto na supermoto? pozajmicu ti ja r-6icu ako si se uzeleo tockiranja :) Pozdrav i sve najbolje.

 

Hvala Mišo :)

Malo da promenim :) Nije zbog točkiranja, nije mi to nešto zanimljivo, nisam ni bandita probao a ne verujem ni da bih imao uspeha :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Skini taj XENON spalice ti instalaciju, zato i nisi mogao na tocku da vozis!!!

Vuce enormno struje i smanjuje ti obrtni momenat!!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Zaboravio si da dodaš .. kupljen u Srbiji NOV!

 

Prelep Bandit, sretno sa prodajom!

 

Hvala, video si ga odavno, u međuvremenu je dosta stvari dodato :)

 

I evo još par sličica gde se vidi malo bolje.

Možda može neka zamena za maxi skuter u odličnom stanju.

Registrovan do aprila.

post-3412-0-18559800-1358190107_thumb.jpg

post-3412-0-49778000-1358190112_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Bez ikakvog preterivanja mogu reci da je prelep primerak! 0takoje.gif Mozes li mi reci kako se krecu cene auspuha kod Roberta? Pozdrav i Hvala unapred 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Bez ikakvog preterivanja mogu reci da je prelep primerak! 0takoje.gif Mozes li mi reci kako se krecu cene auspuha kod Roberta? Pozdrav i Hvala unapred 1zdravo.gif

 

Mislim da je ovaj moj bio 16700din, top + deo grane koja ide do katalizatora. Hvala ti i ne preteruješ, nema boljeg bandita ovo godište kod nas :D

 

 

 

 

Au brate,lep kao lutka.... :ooo:

 

Hvala, uloženo je puno ljubavi a i novca ali to ne može da se naplati.

 

Motor naravno ima sve originalne neoštećene delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

Da li te intresuje zamena za gradjevinski materijal? Imam neke Ytong blokove, armaturu, crep, par kubika sitnog peska, i par kubika sljunka...? :hej:

 

Inace, odlican Bandit! :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Druze a jel bi spustio cenu malo, znas da imam mnogo do tebe, da treba i prikolicu da iznajmljujem, i auto, i majstora da platim da pogleda, i kredit da vratim, pa daj neki popust, a i cetvoro dece imam, a sto ga je slikao profi fotograf, da ga nisi farbao, ovaj stariji samo sto nije diplomirao, a cemu ovaj izduv, da nisi na trke isao, treba i kuhinju da renoviram, a zasto nemas iglice na krajevima guma, ti si to sigurno na stazu vozio?

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ovako.

 

Uzeo sam u kombinaciji blokove i izolaciju, treba mi pvc stolarija ali nemoj onu recikliranu nego onaj dobar pvc.

 

 

 

Druze a jel bi spustio cenu malo, znas da imam mnogo do tebe, da treba i prikolicu da iznajmljujem, i auto, i majstora da platim da pogleda, i kredit da vratim, pa daj neki popust, a i cetvoro dece imam, a sto ga je slikao profi fotograf, da ga nisi farbao, ovaj stariji samo sto nije diplomirao, a cemu ovaj izduv, da nisi na trke isao, treba i kuhinju da renoviram, a zasto nemas iglice na krajevima guma, ti si to sigurno na stazu vozio?

 

Ovako.

Ovo ti je druze limitirana serija K8 ko zna sta je znace ko ne zna ne zna,cena je u zameni 6500 eura u zavisnosti od tvoje realnosti(da li si uzeo plavu ili crvenu pilulu),motor je je salonsko stanje,ima dodatnu opremu,svi servisi odradjeni,sve zamenjeno,sve orginal na njemu,prodajem jer idem u inostranstvo,nikad se nije trkano sa njim,vozio ga stariji sin 270 i moze jos,izduv je rucni rad od coveka velikog poznavaoca motora vredi sigurno 400eura,iglice smo morali da iscupamo mislio ker da je jelka pa popisavao felgu.

 

sta reci,koju posluku porati,ma nov motor,bre nemac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Au druze a jel to limitirano ima papire, mislim domace, ja bih na more sa porodicom njime, ako me razumes. Nego jel bese dizel ? Auuu druze pa gde ker da zapisa, to je kao nalepnicu na kacigu da zalepis, nestaje materijal, lele, razmisli ti dobro o ponudi, samo razmisli, ne zurim ja nigde, mada ima jedan drugi, eto bas blizu tebe, otisao je surak da ga pogleda, sve cekam da se javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Moze da se naprave papiri. Ja isto ne lepim te nalepnice rece neko da narusava cvrstocu tu gde je nalepnica progori lepak sve oslabi strukturu i tu se prvo lomi kaciga.Pasenog isto vozi motor gpxa izlepio kacigu pala mu na pod i puce ko balon. Bila dobra kaciga uzeo je skoro pre godinu dve jos firmirana,yohe.

Treba pogledati vise primeraka al druze ovo ti je nov motor.Nemac bre.Nov.Nije se jos ni razradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: svuda po malo...
  • Motocikl: dominantni muzjak 498ccm PD09

Ovako.

 

Uzeo sam u kombinaciji blokove i izolaciju, treba mi pvc stolarija ali nemoj onu recikliranu nego onaj dobar pvc.

 

 

 

Imam ja kvalitetnu pvc stolariju, baš mi stigla pre pe-šes' dana. Ima i u boji ako treba, svakavih ima, čak i neke metalike(ko će ga znati šta im je to). Šesnes' komora, nema vlage, nema gde toplota d'izađe i ladno da uđe, ako me razumeš. Nego, ja sam ti iz Potočanja, malo mi daleko Beograd. Jel bi mogao malo cenu da spustiš, treba deci da platim neki put i nov tv da im kupim, a i dok ovo se napakujem u tamića i dođem-ode para i para......?

I kako to nije razrađen??? Jel još radi na dva cilindra, il' je nešto drugo?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Maxi skuter je super stvar, za grad je odličan a sposoban je i za neko putovanje.

Legao bi mi neki Burgman 400 npr.

 

A ženče mi priča svaki dan da skinem bandita sa oglasa, obožava ga :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Aha skrivene mane i to :lol:

Nema nikakve skrivene mane ili kvara, vozim ga već 4 godine, hteo bih malo da promenim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja