Jump to content

Moto Zajednica

OVLAS LEVO,OVLAS DESNO I ...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Спот је феноменалан. Наслов теме је све рекао. Било би добро кад би вртео на нашим националним тв ставицама, бар који месец дана. Поздрав аутору теме.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

@davidoff

Ne kazem ja da su iskljucivo krivi motociklisti.Ali ako bolje razmislis sta si napisao,odgovor se sam namece.Ako vozac automobila u par sekundi vidi motociklistu na 200,pa na 20 metara,kojom brzinom se motociklista krece?Ne sumnjivo mnogo vecom nego automobil

Malo bolji matematicar(ili fizicar) bi mogao to i da izracuna.Da mnogo ne tupim,nismo zlatni ni jedni ni drugi.Ko se cuva i bog ga cuva

 

 

Upravvo tako sami o sebi ne vodimo dovoljno racuna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ja sam na nekoliko foruma pokusavao da objavim ovaj i nekoliko slicnih klipova, fotografije i propratni tekst. Zavrsavalo se brisanjem teme i banovanjem s foruma. Jedino je ostala grupa na Facebook-u, koja strasno sporo napreduje, valjda ljude nije briga, ne znam

Ako vozac automobila u par sekundi vidi motociklistu na 200,pa na 20 metara,kojom brzinom se motociklista krece?

Ako ga vidi na 200m pa poslje tri sekunde na 20m znaci da je presao 180m za tri sekunde, znaci da je prelazio 60m u sekundi, puta 3600 sekundi u satu, 216km/h.

Ako ga vidi na 200m pa poslje 5 sekundi na 20m znaci da je presao 180m za 5 sekundi, to znaci da je prelazio 36m u sekundi, puta 3600 sekundi u satu, oko 130km/h.

Obratite paznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Šta je civilizovan svet, u autu nosi i dva lista papira kad klekne da pogleda motorciklistu kog je oborio da ne isprlja pantalone.  ???

 

Papiri su ispali iz ranca sa leđa vozača motora... Papira ima i ispod prednjeg desnog točka i ispred auta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Ovaj klip sam video vise puta do sada i svaki put se najezim.

Bilo bi dobro kada bi mogli nekako da animiramo ljude iz RTS-a,

 

Предлажем да урадимо петицију и да пошаљемо на две адресе:

1. Министарству за Саобраћај Републике Србије

2. Радио и Телевизији Србије (РТС)

 

(ако већ плаћамо претплату имамо и ми бајкери права бар да бар неколико пута

пусте тај видео клип)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Ja sam na nekoliko foruma pokusavao da objavim ovaj i nekoliko slicnih klipova, fotografije i propratni tekst. Zavrsavalo se brisanjem teme i banovanjem s foruma.

Ја сам ставио линк на највећем српском форуму и одмах су бајкери осуђени. Шокиран сам одговорима. Прочитајте ако хоћете на следећем линку. Ако је неко од вас тамо регистрован дајте им одговор. Мене су већ изнервирали. >:(

 

УРЛ ЛИНК

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ja sam na nekoliko foruma pokusavao da objavim ovaj i nekoliko slicnih klipova, fotografije i propratni tekst. Zavrsavalo se brisanjem teme i banovanjem s foruma.

Ја сам ставио линк на највећем српском форуму и одмах су бајкери осуђени. Шокиран сам одговорима. Прочитајте ако хоћете на следећем линку. Ако је неко од вас тамо регистрован дајте им одговор. Мене су већ изнервирали. >:(

 

УРЛ ЛИНК

 

 

U jednoj zemlji Seljaka na Brdovitom Balkanu .... Desanka Maksimovic.  >:(  Pa sta si brate ocekivao kao odgovor na tvoj post. ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Надам се да став тих форумаша није одраз размишљања просечног возача аутомобила са улица наших градова.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Hebem ti sto bas motor ko moj. Znaci ovo je motor 100% isti ko moj. Cak i tank pad izgleda isto odavde.

 

BTW ubrzan je kadar udara. Ali mislim da bi nam ucinili vozaci automobila ako bi bili ovoliko oprezni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Marisave, ja sam se ukljucio u raspravu na Bureku...nick mi je 'emaniac' tamo.

I na zalost, u sve sam vecoj neverici sto se tice njihovih stavova i misljenja prema motoristima.

 

Zeleo bih da citiram dva posta odande :

 

"Shvatite,niste jači,pametniji,a u dobrom delu slučajeva ni brži,pogotovo ovi na skuterima.

 

Meni je važniji moj auto od svih motorista na ovom svetu,mislite o tome.Isto tako i ja pazim kad prolazim ored kamiondžije,i njega zabole za moj auto i mene i kamion mu je najvažniji."

 

"...kreten uleti u "makaze" i pred semaforom zakoci naglo ispred mene.zahvaljujuci mom refleksu izbjegao sam ostecenje prednjeg veznog lima i karambolke..."

 

Istina je da ima i ovakvih 'motorista' ali ovima je ipak vaznije da ne ostete farbu na haubi ili prednji vezni lim a ne da li ce pregaziti osobu kretena  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Надам се да став тих форумаша није одраз размишљања просечног возача аутомобила са улица наших градова.

 

Jok i nije.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Надам се да став тих форумаша није одраз размишљања просечног возача аутомобила са улица наших градова.

 

Samo se nadaj  :) . Procitao sam prvu stranu i ne mogu vise, prosto mi je muka od ovakvih seljaka i pimitivnog nacina razmisljanja. Ali najcrnje je generalizovanje stvari, debil u sortsu i majici prodje na brzom motoru i svi su motoristi krivi.

 

Marisave, ja sam se ukljucio u raspravu na Bureku...nick mi je 'emaniac' tamo.

I na zalost, u sve sam vecoj neverici sto se tice njihovih stavova i misljenja prema motoristima.

 

Zeleo bih da citiram dva posta odande :

 

"Shvatite,niste jači,pametniji,a u dobrom delu slučajeva ni brži,pogotovo ovi na skuterima.

 

Meni je važniji moj auto od svih motorista na ovom svetu,mislite o tome.Isto tako i ja pazim kad prolazim ored kamiondžije,i njega zabole za moj auto i mene i kamion mu je najvažniji."

 

"...kreten uleti u "makaze" i pred semaforom zakoci naglo ispred mene.zahvaljujuci mom refleksu izbjegao sam ostecenje prednjeg veznog lima i karambolke..."

 

Istina je da ima i ovakvih 'motorista' ali ovima je ipak vaznije da ne ostete farbu na haubi ili prednji vezni lim a ne da li ce pregaziti osobu kretena  :(

 

a ovakvom debilu bi prvo uzeo kljuc u ruke i izgrebao, od prednjeg fara pa do stop svetla, njegovog prelepog ljubimca  >:(

 

prosto za ne poverovati kuda ide ovaj svet...

 

 

P.S  Ne daj se  lord_oblivion, svi smo uz tebe  :)  :)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ni kljuc nije resenje, jbg! Mada gorenavedeni ne zasluzuje nista bolje.

Ukljucite se, ljudi, malo vise na Bureku, dajte da demistifikujemo malo one prljave, smrdljive, bezobrazne motoriste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 521 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Video je poucan nema sta.Samo mi nije jasno kako neko moze da bude takav mozak da napise da mu je jeb... limarija auta ili sta vec vaznija od jednog zivota  :o

A ovoj sto je bio napisao ovo ,, Shvatite,niste jači,pametniji,a u dobrom delu slučajeva ni brži,pogotovo ovi na skuterima ,, prica kao da vozi tenk,i u fazonu je lud sam,jak sam i nemoze mi niko nista....i sa takvima se ni ne vredi raspravljati.Zbag takvih ljudi ni ne volim te sajtove tipa bureka posto se tamo uvek nadje neki pametnjakovic...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER-6n

uvek će biti debila kojima je krivo što se zaglavio u koloni, a neki 'Qrčeviti' bajker (ili ne-daj-bože skuter, još gore!!) prozuji pored njega... još ako je i neka ženka na bajku, tek će onda da popizdi!!! zato će kad bude mogao da te iseče, da 'vrati' za kolonu, i to uz reči: E NEĆEŠ GA MAJCI!!

čista ljubomora, u većini slučajeva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Ja sam na nekoliko foruma pokusavao da objavim ovaj i nekoliko slicnih klipova, fotografije i propratni tekst. Zavrsavalo se brisanjem teme i banovanjem s foruma. Jedino je ostala grupa na Facebook-u, koja strasno sporo napreduje, valjda ljude nije briga, ne znam

Ako vozac automobila u par sekundi vidi motociklistu na 200,pa na 20 metara,kojom brzinom se motociklista krece?

Ako ga vidi na 200m pa poslje tri sekunde na 20m znaci da je presao 180m za tri sekunde, znaci da je prelazio 60m u sekundi, puta 3600 sekundi u satu, 216km/h.

Ako ga vidi na 200m pa poslje 5 sekundi na 20m znaci da je presao 180m za 5 sekundi, to znaci da je prelazio 36m u sekundi, puta 3600 sekundi u satu, oko 130km/h.

Obratite paznju

 

Nisam ulazio u tvoju matematiku, verujem ti na reč :) Hteo bih da naglasim sa u ovakvim situacijama to nije brzina kretanja motocikla, nego RAZLIKA u brzini između automobila i motocikla koji mu prilazi otpozadi. Čak i da je razlika mnogo manja, ko god vozi brzinom većom od 30-40 km/h u odnosu na ostala vozila na putu stvarno ne zna šta radi. Mislite o tome.

 

I samo jedan komentar za video klip, pošto vidim da je problem oduzimanja prvenstva jedan od najčešćih uzroka nesreća... Pa ja ni kolima ne prolazi kroz raskrsnice sa više od 30-40 km/h a kamoli motorom! Ne uzdajte se u nepogrešivost drugih vozača već uvek razmišljajte o njihovim mogućim postupcima i biće mnogo manje padova i povreda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja