Jump to content

Moto Zajednica

Probiker kaciga

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

Ima li neko iskustva sa probiker kacigom? Mislim da probiker generalno prelazi u kvalitet u odnosu na neke prethodne godine. Video sam Probiker rsx5 kacigu,i cini mi se da ostavlja dobar utisak u svakom pogledu,sa jos uvek prihvatljivim cenama. Ako neko poznaje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Koliko ja znam, Probiker je iz Pakistana i jedini problem koji imaju jeste kontrola kvaliteta, tako da mozda dobijes nesto dobro, a mozda ne. Koliko je kaciga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Nije samo Probiker nego izgleda da su svi proizvodjaci premestili fabrike u Pakistan, ali matica firme treba da je u Nemacku ili Austriju, prodjau ovu opremu u Luisu. Nemoj da te brine ako pise Made in Pakistan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

neki modeli te kacige su oko 120 eura,na snizenju,sa prvobitnih 150-160 eura. Mozda ne moze da se ocekuje neki preterani kvalitet,misli da u tu cenu moze da zadovolji.... Probiker ostale delove opreme sam sretao cesce,neki hvale neki ne,dok njihove kacige retko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

I ja sam cuo da su im moto stvari generalno za te pare ok kvaliteta ali do sad nisam cuo nekog da ima ili da zna nekog ko ima ovu kacigu. I mene bi zanimalo kakvog su kvaliteta, sto se tice buke, sumova, kvalteta postave i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Par godina sam koristio njihovu kacigu (fullface, uzeo sam je u louisu u Becu, neplanirano, bila je svega nekoliko desetina evra!). Malo teza kaciga, ali cini mi se dosta kvalitetna, vizir je dosta izdrzljiv, ne ostecuje se lako i dosta tesko se grebe. Malo je bucnija, ali dosta udobna, sa dobrim lufterima. Postava je odlicna, ne iritira i dobro upija znoj, a lako se odrzava. Na srecu, nije imala priliku za ozbiljniji test, tako da ne znam kako bi se ponasala u ekstremnim uslovima. Doduse, ispadala mi je nekoliko puta, ali je sve proslo bez ikakvih otecenja. Za male pare sasvim solidna kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Jel si imao problema mozda sa onim zubima za vizir, negde sam nasao da brzo oblajznu pa ne moze lepo da se zatvori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Moj jako dobar drug ima RSX5, vozi gs500 i prezadovoljan je sa njom! Posto nisam hteo da mu "razglavim" kacigu sa mojom XXL glavudzom 1lol.gifnisam imao priliku da je nosim,ali on je dosta iskusan i kaze da je sto se buke i kvaliteta postave odlicna0takoje.gif!

Vizir se ne magli cak ni "niskim" temperaturama, a nije ga lako ni ogrebati.. Trenutno je 130e u Louis-u, mislim da vredi svakog evra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

pre par dana je stigla rsx5,prvi utisci su stvarno dobri :). Naravno jos nisam probao u voznji,cekam da vise dodje neki malo bolji dan,ovo vreme me izludi :). Znaci,kaciga je lepo dizajnirana,lep izgled,unutrasnjost odlicna,udobna za 5,vizir takodje jako dobar,pinlock,veoma malo je zamaglio kad sam ga testirao,neprimetno. Suncane naocare isto su ok,sve u svemu jako dobar prvi utisak za tu cenu. Da je mozda malo laksa bilo bi jos ubedljivije. Cim probam u voznji javljam vam drugari :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

Evo da podelim utiske iz voznje,konacno par dana za dusu :).

RSX5,sve u svemu,mislim da jedna od retkih kaciga koja u tu neku minimalnu cenu moze da zadovolji sve zahteve.

I u brzini preko 200 relativno tiha,ne duva nigde,jako udobna,vizir dobar,veoma malo magli ponekad.

Lep osecaj u voznji sa njom :).

Iako sam bio skeptican kad sam je uzeo,cak sam i verovao da cu da se pokajem,mogu da kazem da sam i vise nego zadovoljan.

Ko ne zahteva vrhunski kvalitet,i ko je realan sta moze da dobije shodno ceni,za ovu kacigu,iako je probike :),sve preporuke.

Za nijansu je ipak laksa mogla da bude,bar po meni :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja