Jump to content

Moto Zajednica

R1200GS: Povišeni vizir

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Pozdrav svima, pošto sam visok preko svakih normi tako i sad me vizir na mom GS ne štiti dovoljno dobor. Zanima me da li ima neko na ovom forumu da pravi one nastavke za vizi tj, da produžava vizir. Htjeo bih da nabavim taj produžetak ako je moguće za neke pristojne pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

E prijatelju nisam ja u Srbiji. Ima li njega ovde na forumu? Ako ga nema onda ću da ga zovem. U svakom slučaj hvala 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

Video sam da nisi u Srbiji, al nije ni Ljubljana preko sveta 1zvizduk.gif Evo ti njegov mejl (da ti ustedim za poziv) ivan28m@beotel.net . 1zdravo.gif

 

p.s. mislim da Ivan vise nije na forumu (nek me ispravi neko ako gresim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Čovek je sa foruma, zovni ga, poslaće ti neku sliku i ako se dogovoriš poslaće ti on il neko od nas. BMW-Bojan i ja nešto šetkamo pa lako možeš da dođeš do vizira. Nije problem ni novac da se da Ivanu. Samo ti vidi jel ti odgovara.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Čovek je sa foruma, zovni ga, poslaće ti neku sliku i ako se dogovoriš poslaće ti on il neko od nas. BMW-Bojan i ja nešto šetkamo pa lako možeš da dođeš do vizira. Nije problem ni novac da se da Ivanu. Samo ti vidi jel ti odgovara.

 

Misliš Bojana iz Ljubljane? Poznajem njega lično, on mi je pomogao oko kupovine motora. Sad sam mu poslao mail i pitao ga za vizir i ako ima kakvu sliku da mi pošalje. Pa ako se dogovorim onda bih se mogogli nas dvoica dogovoriti kako da se dostavi do Slo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Čovek je sa foruma, zovni ga, poslaće ti neku sliku i ako se dogovoriš poslaće ti on il neko od nas. BMW-Bojan i ja nešto šetkamo pa lako možeš da dođeš do vizira. Nije problem ni novac da se da Ivanu. Samo ti vidi jel ti odgovara.

 

Misliš Bojana iz Ljubljane? Poznajem njega lično, on mi je pomogao oko kupovine motora. Sad sam mu poslao mail i pitao ga za vizir i ako ima kakvu sliku da mi pošalje. Pa ako se dogovorim onda bih se mogogli nas dvoica dogovoriti kako da se dostavi do Slo

 

Da, nego zovni Ivana i nastavi na mail. Ako imaš i neku ideju, sliku,... lako ćeš da se dogovoriš i nema šta da brineš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Čovek je sa foruma, zovni ga, poslaće ti neku sliku i ako se dogovoriš poslaće ti on il neko od nas. BMW-Bojan i ja nešto šetkamo pa lako možeš da dođeš do vizira. Nije problem ni novac da se da Ivanu. Samo ti vidi jel ti odgovara.

 

Misliš Bojana iz Ljubljane? Poznajem njega lično, on mi je pomogao oko kupovine motora. Sad sam mu poslao mail i pitao ga za vizir i ako ima kakvu sliku da mi pošalje. Pa ako se dogovorim onda bih se mogogli nas dvoica dogovoriti kako da se dostavi do Slo

 

Da, nego zovni Ivana i nastavi na mail. Ako imaš i neku ideju, sliku,... lako ćeš da se dogovoriš i nema šta da brineš.

 

Ok, dogovoreno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

ako sam te dobro razumeo da ti treba nastavak za tvoj originalni vizir, da li si video ovaj što pravi touratech, veoma je popularan i super izgleda na GS-u :takoje:

 

http://shop.touratech.com/spoiler-for-windscreen-bmw-r1200gs-and-suzuki-dl650-also-for-model-2012-triumph-tiger-explorer.html

 

greota je da na GS-a stavljaš kojekakve home-made nastavke, a pritom i nije bog zna kakva ušteda, možda rezervoar ipo goriva.. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Hm, ovaj je ok. Ja one što sam gledao bili su preko 100e. Ovaj je sasvim ok i izgledom i cijenom. Imaš li možda kakvo iskustvo u vezi ovih nastavaka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

ja lično nemam, nisam imao GS-a, ali sam putujući video dosta ljudi da ima ovaj nastavak, plus touratech je najbolji proizvođač aftermarket opreme za BMW :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Hm, ovaj je ok. Ja one što sam gledao bili su preko 100e. Ovaj je sasvim ok i izgledom i cijenom. Imaš li možda kakvo iskustvo u vezi ovih nastavaka?

 

Ja imam taj touratech nastavak za vizir. Veoma, veoma sam zadovoljan. Smanjio je buku 80%, a buffeting potpuno eliminisao. Vredi svaku paru (koliko god da je, ja sam malo zaboravio :D). Zaista dramatična razlika u vožnji. Obavezno uzmi model koji se zaključava, za nijansu je skuplji ali vredi.

 

Ja sam inače visok 194cm. AKo si 185-190cm ovo će ti biti idealno rešenje, tj. eliminisaće 100% buke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Hoće. Videćeš veliku razliku.

 

 

Inače, ja lično se ne igram sa ručnom izradom nečega što pri velikim brzinama može da me spuca pravo u glavu. Zato sam uzeo touratech, zbog sistema kačenja koji mi je ulivao poverenje, a sada zaista mogu svim srcem da ga preporučim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Ma uzeću definitivno orginalni, neću da nagrđujem motor. Prijatelju BMW K 1200 R. hvala za savjet i forum ali totalno sam nepismen što se tiče Njemačkoga 1neznam.gif. Ako naletiš na kakav povoljan nov a može i polovan javi mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Ja sam vrlo brzo posle kupovine mog GS-a odlucio da pazarim poviseni vizir , ali sam pored toga uzeo i takozvane winglets , ko sto ima ADV model , samo malo povecani , i to oba malo zatamnjena ....

 

imaju i clear varijantu , mada bi na tvom plavom zatamnjeni lego samo tako ....

 

 

Inace , ja sam visok 194 , razlika ogromna ... pogotovu sa dodatim winglets-ima

 

Mislim da je povecani vizir i par winglets oko 100 - njak engleskih funti , vredi svaku paru , ja sam uzeo na sajtu Nippy Normans ...

 

malo su jeftiniji od Touratech-a

 

a kako to izgleda na motoru , pogledaj tamo negde posle osme strane 1zvizduk.gif

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/86586-upoznavanje-francuske-u-nastavcima/page__st__140

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

U nije loše, čak i ova varijanta možda je ljepša nego sad nastavkom. Nemam pojma tržiću pa na šta prije naiđem. Mada mora definitivno to da kupim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Kako si napisao ja sam pomislio da najmanje imas 230cm.Imao sam ja ovakav touratechov iako mi nije bio potreban a izgleda je i lopov to shvatio pa ga skinuo, moj nije bio na zakljucavanje a mene je mrzelo svaki cas da ga skidam. Moj glas za Severijanov predlog :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Aprilia Pegaso; BMW R 1200 GS

Slažem se sa prijdlogom, i meni je Severijanov prijedlog za sad u najužem izboru. Mada Velimlje2 me je sad zainteresovao za varijantu sa zatmnjenim vizirom i ne čini mi se loše ni to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja