Jump to content

Moto Zajednica

Vanucci pantalone

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pantalone k'o pantalone...

 

Nemoj se razmishljati,prijatelju...samo ako ima broja za "nas".. ;D

A to je kao problem? ;D ;D

Pa pitaj lajavog... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Šta onda kukaš! ;D

Počni ozbiljnije tražiti! ;D

 

Samo ga nemoj traziti u ostavi medju teglama za dzemom, onda ce ti trebati jos jedan broj vece pantalone.

  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Nemoj da uzimas ove ni slucajno,mnogo su dobre i lepe,neces imati vremena vise da vozis motor,imaces jos mnooooooogo vise obozavateljki sa kojima ces se dopisivati i chatovati,zaboravices i ovo malo nas bivsih drugova koje imas ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

http://www.louis.de/_4063b55360cc6d6cf76f4a851874f920d1/index.php?topic=search&searchterm=20526564&cmd.x=5&cmd.y=5

 

Sta mislite o ovome? Ima velikih brojeva pa dolazi u obzir za nabavku. Ima li ih ko ovde?

Narucio sam sa gornjeg linka broj 66. Ako mi budu velike, prodacu Dexterru. :)

 

 

Ma super Ti stoje pantalone na "ovoj' slici. Ne znam zashto bi ih prodao Dexteru?  ;D

 

Samo mi se ta kaciga ne svidja! :D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Narucio sam sa gornjeg linka broj 66. Ako mi budu velike, prodacu Dexterru. :)

 

Ma dobro, ubaciće Dex parče materijala pa će da mu legnu ko kopaće gaće  ;D ;D ;D

 

Šalu na stranu, 100% polyester -  prvo se preznojiš i budeš ko da ti je pustila pelena, a onda smrzneš ko pingvin, a kad se skineš sam sebi si gadan...

Moje iskustvo  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dakle neki utisci. To su mi prve moto pantalone. Mislio sam, kad ih kupim svi problemi reseni. Ali sipak, dolaze novi. Prvi osecaj - kao Robokap. OK, nia dijeti sam skinucu nesto do proleca, ali ipak nezgodno. Drugo, ove pantalone nemaju rajsferslus na nogavicama za lakse obuvanje cizama. Vetar se zaista ne oseca u voznji, ali od neke toplote nema nista, cak je mnogo toplije sa dve trenerke i kisnim odelom preko, neuporedivo! Sa druge strane lepse izgleda imati samo pantalone na sebi, a i suzava me u struku. Trenerka ostaje neizbezna za cilj, ako se zadrzavam duze sledi presvlacenje. Sigurno se ne bih verao po Ostrvici u ovim pantalonama!

 

Obzirom da je su pantalone uze od kombinacije dve trenerke + kisno, sada malo duva oko ledja te pojas postaje aktuelan. Vidim da imaju rajsferslus za spoj sa jaknom, pa cu i to probati. Ako bude moglo da se spoji onda nema potrebe za pojasom. Vodonepropusnost nisam proveraao, ali imaju nekakvu DryGate membranu, koja kao to omogucuje, pa cemo videti. Na Louis sajtu pise da se moze podesavati visina protektora, ne znam kako se to radi. Bocni protektori su nikakvi, ili ih nema. Na IXS pantalonama su bas izrazeni. IXS je generalno mnogo bolji od ovoga, ali nema velicinu...

 

I poslednje, ali najvaznije je klizanje po sedistu! Strasno! Par puta sam jace zakocio i poceo da se penjem na rezervoar, sto mi se ranije nikada nije dogodilo. Dekocentrisuce, ako nista drugo. Sinoc sam na povratku iz Cacka ka Milanovcu, po mrklom mraku i vlaznom putu prikocio na ulazu u jednu krivinu kroz onu klisuru, i ooOOOP! Odoh na rezervoar! Moze da bude jako opasno...

 

Ipak, do kraja dana sam se na sve nedostatke malo navikao, videcemo kako ce dalje biti.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ja nemam moto-pantalone i ja oblacim trenerku i farmerke kada nekgde krenem plus kisne dok ih nisam pocepao... Ali nista od toga ne moze da se meri sa vunenim helankama ili unihop, ne znam kako se zovu? Ja sam kod bake to video i odmah joj uhapsio jedan komad. To se na pijacama kod nas prodaje za 120din. Uz kozu su pripijene i toliko tople da ne mogu da ti opisem. Plus vunene carape i nema zime!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Otkrio sam da ove pantalone imaju sa unutrasnje strane na bokovima dzepove za postavljanje protektora.

 

Koje protektore da kupim? Postoje li u Louisu neki univerzalni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ja nemam moto-pantalone i ja oblacim trenerku i farmerke kada nekgde krenem plus kisne dok ih nisam pocepao... Ali nista od toga ne moze da se meri sa vunenim helankama ili unihop, ne znam kako se zovu? Ja sam kod bake to video i odmah joj uhapsio jedan komad. To se na pijacama kod nas prodaje za 120din. Uz kozu su pripijene i toliko tople da ne mogu da ti opisem. Plus vunene carape i nema zime!

e moj bato odkad ja to nosim i nema zime, kakve trenerke kakvi bakraci, VANUCCI budi bog s nama. Kod nas na pijaci 200 dinkisa ali plus prave sa vunenom postavom. Moram ti Lalajko doneti da probas al pod uslovom da te slikamo za naslovnu stanu. Bices Nurejev u originalu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Pa nemam puno iskustva sa moto pantalonama osim ovi koje imam, ali mi je malo cudno da nisu tople. Ja moje ne bih menjao za 5 trenerki. A ne izgledaju nesto mnogo bolje od tih. Ja sam moje nosio i na minusu i bilo je prijatno.

Sto se tice toga da li su vodonepropusne, mislim da ce da zavrsi posao. Moje su isto tako vodonepropusne ali ja vise volim da obucem kisne preko zbog toga sto se isprskam. A mnogo mi je lakse da operem kisne pantalone. Jos nesto. Mislim da ne bi smeo da trljas te pantalone nekom cetkom prilikom pranja jer ces ostetiti sloj koji onemogucava da se pantalone ukvase

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja