Jump to content

Moto Zajednica

Kako možete mirno da spavate?

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Danas sam prvi put ostavio motor bez nadzora u gradu, vezao ga za banderu GDE NIKOME nije smetao. Otišao na svirku, vratio se posle 4-5 sati i zatekao oboren motor, tačnije, naslonjen na banderu. Verujem da bih ostao i bez retrovizora, migavaca, prekidača i još mnogo čega da je ostao tu još jednu noć.

 

Posle svirke sam se provozao do Avale, parkirao motor ispred stepenica ka spomeniku, bio gore 15 minuta, vratio se do motora, neko mi je čačkao prekidače :stabre:

 

Često viđam ovako ostavljene motore po gradu pa me zanima, kako možete tako da ostavljate motore na milost i nemilost razno-raznim ljubomornim klošarima? Posle ovoga, definitivno neću ostavljati motor bez nadzora... A ako slučajno vidim da mi neko dira motor bez odobrenja, hm >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Meni se to de savalo ispred skole.... JEdan balavac pa dodje i kljuc od njegovo kineza gura u sve motore da vidi da li moze da ih upali pa da drnda posle,a prekidace non stop izdrndane i plastike izmazane od nogu... Drugu cak hteo neko i auspuh da skine.. Najbolje bi bilo kad bi stavio neki alaram ili da ima neko da ga pazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

jbg mozda samo nisi imao srece...meni se to jos nije desilo a ostavljam motor stalno bez nadzora... a mozda je i zbog tablica, jer sam primetio da, kada sam vozio jedno vreme auto sa SD i jedno vreme sa VS tablama, ljudi stalno sviraju, nesto dobacuju, a 2 puta sam nasao retrovizor pomeren kao da ga je neko udario, srecom nije slomljen bio... tako to valjda ide ;) ...

... ali isto tako mi se desavalo da sedim u kaficu i gledam kako mame i tate bez ikakvog pitanja stavljaju klince na motor, a klinci onda vole da cacxkaju po prekidacima, mozda ti se to desilo na Avali...

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1619 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Poslednji put otisao da platim gorivo, vratim se a motora nema. Lik ga pomerio da ne zauzima mesto i jos se dere na mene sto ga nisam sam pomerio pre nego sto sam platio da on moze da toci 1lud.gif Ostavio ga na nogari tako da samo srecom nije pao... Pre toga isto ostavio bez nadzora na parkingu zgrade, vratio se i zatekao motor sa pokrivljenim rucicama, izgreban i ukrivljenom vilom. Lik ga oborio na parkingu podigao i otisao... Posle ta 2 dogadjaja ne ispustam ga iz vidokruga. Tu je i alarm za svaki slucaj. Vredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

Danas sam prvi put ostavio motor bez nadzora u gradu, vezao ga za banderu GDE NIKOME nije smetao. Otišao na svirku, vratio se posle 4-5 sati i zatekao oboren motor, tačnije, naslonjen na banderu. Verujem da bih ostao i bez retrovizora, migavaca, prekidača i još mnogo čega da je ostao tu još jednu noć.

 

Posle svirke sam se provozao do Avale, parkirao motor ispred stepenica ka spomeniku, bio gore 15 minuta, vratio se do motora, neko mi je čačkao prekidače :stabre:

 

Često viđam ovako ostavljene motore po gradu pa me zanima, kako možete tako da ostavljate motore na milost i nemilost razno-raznim ljubomornim klošarima? Posle ovoga, definitivno neću ostavljati motor bez nadzora... A ako slučajno vidim da mi neko dira motor bez odobrenja, hm >:(

 

Tebra oces da napravimo sacekusu??? :)

 

Sacekamo ih, zavezemo, bacimo ih u neki podrum....i evo svi bajkeri sa foruma mogu da ih muce za samo 100 din po satu. a? 1ooo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Svaka vama cast koji tako mozete da ostavite u gradu da prenoci. Ja ne bih nema sanse. Vidim sad temu gde se ukrao neki suzuku 84. godiste valjda gsx500, tuga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

meni je samo jednom neko mrdao motor, i to na parkingu ispred skupštine... ubacio ga u rupu u asfaltu i motor srećom nije pao, ali je bio pod uglom 45 stepeni... alarm je svakako rešenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Alarm i jedna dobra TOLJAGA za gamad!

 

kakav si ti divljak.... alarm i sekira pored vrata... toljaga je totalno out ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

EVO RESENJA!!!! Kupis virsle umotas ih izolirkom...ubodes u nih dve zice (normalno, plavu i crvenu) i povezes sa budilnikom....:D

 

Nece niko da se priblizi motoru na ispod kilometra, i onda si miran! :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

EVO RESENJA!!!! Kupis virsle umotas ih izolirkom...ubodes u nih dve zice (normalno, plavu i crvenu) i povezes sa budilnikom....:D

 

Nece niko da se priblizi motoru na ispod kilometra, i onda si miran! :))))

 

misliš osim kučića i ostalih životinja :D :D :D

 

ljudima koji ne voze zimi ovo može da bude zanimljivo http://www.moto-berza.com/moto-vesti/domace-vesti/moto-garaza-u-centru-beograda/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

EVO RESENJA!!!! Kupis virsle umotas ih izolirkom...ubodes u nih dve zice (normalno, plavu i crvenu) i povezes sa budilnikom....:D

 

Nece niko da se priblizi motoru na ispod kilometra, i onda si miran! :))))

 

misliš osim kučića i ostalih životinja :D :D :D

 

ljudima koji ne voze zimi ovo može da bude zanimljivo http://www.moto-berza.com/moto-vesti/domace-vesti/moto-garaza-u-centru-beograda/

 

...ipak NEMA RESENJA!!! ahahahah :D

 

Pa ko ima kesa za bacanje, neka plati garazu. :D

Mada znajuci Andreju, ne bi on mog'o bez motora ni jedan dan a kamoli 3-4 meseca! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

pa ako ne vozis zimi, i nemas gde da ostavis motor, kako je tacno 50 evra za 6 meseci bacanje para?0stabre.gif

 

A kako si radio dok nije bilo garaze?!?! 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja