Jump to content

Moto Zajednica

Srecom, preziveli su

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Svi nesto pisete ali ne znam bas da li bi neko nesto preduzeo na mestu ovih sto su snimali,bas me interesuje kako bi ste ga zaustavili....

 

 

Upravo sam se i ja to pitao...

 

Ja bih ga pratio i bio dosadan policiji da interveniše jer je u toku suluda voznja, a na prvom semaforu ili sl. bih pokušao da ga urazumim. Al jbg uvek se pitaš ima li vatreno oružje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Pa naravno,bas bih voleo da vidim tog pametnog koji ce da zaustavi ovako nesto...0stabre.gif

 

Jel se ti zajebavas? Prestignes budalu to pod jedan (sve vreme se snima)

Stanes na uzi deo puta poprecis svoj auto totalno da se odma vidi da nema prolaska, (sve vreme snimas) ako imas vremena izbacis trokut na 50m - bilo ih je vise u kolima svako uradi po nesto, i zaustavis mentola i onda mozda sprecis da se nesto ovako desi...

U jbt sto bi mu jebo sve po spisku! Ufff!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Čitam ovo, i baš se pitam - kako ovog zaustaviti, kako ga preteći, kad baš u toku preticanja može da me lupi i satera sa puta ( ako sam na motoru ), il da mi napravi štetu ako sam sa kolima. Nema ništa od toga, jedino rešenje je zvati policiju, pa da ga oni nekako zaustave.

Jedino da neko sa jakim i brzim motorom onako na rizik pretekne matorog i da da gas dok ne naidje na neku patrolu, a i tad kad im javi - da se skloni iza nečeg čvrstog !

Žao mi ovih momaka, gde baš oni da naidju, trebao je da naidje neki Fap njuškaš, pa da se matori prdonja sjebe, a ne oni !

Sad momci treba da nadju dobrog advokata i da oderu ovog matorog kolko god mogu i da mu naplate sve što mogu !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Naravno da bih ga zaustavio. KAKO GOD! Ja sam mislio da će još na samom početku snimka pokupiti nekoga! Pravo čudo kako se nije ranije desilo nešto, da nije neko izleteo ili on sleteo. E da je bar sleteo ranije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Momcima Želim brz i potpun oporavak...a za ovog ´čoveka´...nemam reči.Inače snimak ne može da se upotrebi u istrazi(ne ovlašćeno snimanje :( ).

 

Ne bih se slozio sa tobom. Neovlasceno snimanje se odnosi na nesto drugo i stiti neciju privatnost, a ovo se lako pravda: nisu oni snimali njega vec svoju voznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2536 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Po meni jedino rešenje u ovoj situaciji je pozvati murju telefonom i ako su brzi nek vataju pijanu budalu.

 

Ja iskreno ne bih rizikovao da pretičem kolima ovu pijanu stoku ,pa da i ja pokupim nekog iz suprotne trake, i da mu se još isprečujem na putu.

Već sam ovih dana pisao u jednom postu na ovu temu i ponoviću se da takve po expresnom postupku sudija osudi na zatvorsku kaznu,nikakve urgencije da ne prolaze za ovakvo delo + trajno oduzimanje dozvole pa prvih 5 slučajeva se objavi u novinama da se visi kako su kažnjeni garantujem da bi mnoooogo njih razmislilo da pijano sedne za volan ali nije ova država sposobna za tako nešto ali za MITO I KORUPCIJU su pravi PROFESIONALCI.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Sve to stoji ali nije vam ovo Amerika.

Stanes uzmes kamenje i gadjas ispred sebe dok ne stane ima toliko nacina uostalom nije on bas toliko pijan ipak prati put koliko toliko moze to i gore, pridjes iza njega malo trubis upozoris da ima nekog iza i onog momenta kad ima mesta prodjes, pa ne vozi on ferari ta kanta jedva ide kao i on sam...

A od cega ce da ima plati, vozi kantu ima 70 god sta mislis koliko ima u steku? 20e? Nema ni to popio ih je malopre...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Prvo dobro pročitajte ovu vest

 

Lik je celu noć cirkao sa društvom,seo u kola ubio jednog lika,pravio sranja po mestu 45 min i onda pokosio još dve osobe(jedna je kasnije preminula).

 

I sada neka mi neko kaže da NIKO nije video da je ovaj bio mrtav pijan/udrogiran.

 

Mogli su mu uzeti ključeve,nazvati 92 ali ne,već ljude kod nas žešće boli ona stvar za druge ili neće da se zameraju...a onda kada se desi nešto svi se krste i čude,kukaju....

 

Zašto ovde stalno mora da se desi nešto strašno,da bi se nešto preduzelo to mi nikada neće biti jasno! >:(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

mislim da vecina od vas koji osudjuju momke koji su snimali ovaj zapis nisu u pravu,ko smo mi da zaustavimo bilo koga ,,niko,,zna se kome ja ti ili bilo ko drugi treba da stanemo kada nas neko zaustavi,demokratija nalaze da se samo na ovlasceno lice staje...u ovome slucaju policija nije reagovala a ne ovi momci,apsurdno je uopste o ovome raspravljati ....

momcima zelim sto brzi oporavak i svu srecu u daljoj voznji0takoje.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Verovatno je krenuo na Vardu u Borjak da dolije jos malo... ko zna dokle bi budala vozila >:(>:(>:( Kepo jel znas mozda odakle su momci(Kosjeric, Seca reka..)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

mislim da vecina od vas koji osudjuju momke koji su snimali ovaj zapis nisu u pravu,ko smo mi da zaustavimo bilo koga ,,niko,,zna se kome ja ti ili bilo ko drugi treba da stanemo kada nas neko zaustavi,demokratija nalaze da se samo na ovlasceno lice staje...u ovome slucaju policija nije reagovala a ne ovi momci,apsurdno je uopste o ovome raspravljati ....

momcima zelim sto brzi oporavak i svu srecu u daljoj voznji0takoje.gif

 

Ne lupaj.

 

Učiniti nešto, bilo šta, pokušati, a ne voajerski komentarisati i misliti na YT kao da se život događa tamo negde i nekom drugom i da ovakva vožnja ubice u nastajanju neće imati posledica, stvar je elementarne ljudskosti. Opravdavati takav čin, za slučaj da se ima više od 16 godina, indikacija je tačno gluposti.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1619 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L
ko smo mi da zaustavimo bilo koga ,,niko,,zna se kome ja ti ili bilo ko drugi treba da stanemo kada nas neko zaustavi

 

Znam sta hoces da kazes i u pravu si - ali ne bas sasvim. Jasno je da ni ja ne zelim da neko drugi procenjuje da li treba da me zaustavi. Po mojim komsijama u selu mene treba oboriti sa motora jer jurim (a zaista to ne radim nego je to njihov utisak). U ovom slucaju je sasvim jasno da treba reagovati - covek vozi potpuno u suptornoj traci! Granica izmedju ova dva slucaja je tanka - ali i dalje opipljiva za onog ko ima zdrav razum.

 

Dozvolite da malo preuvelicam:

 

Ako neko drzi pistolj uperen u glavu nekog deteta, treba li samo cekati policiju (eventualno snimiti) ili ... ?

 

 

Ali na kraju, opet postavljam pitanje sebi i svima vama: da li ste svesni koliko slucajeva svako od nas tokom sezone dozivi gde neko na slican nacin ugrozi vas ili tudji zivot? Koliko puta ste reagovali, osim blicanja, psovanja i pretnji? Lako nam je kuckati ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ključevi se oduzimaju pre nego što osoba koja nije sposobna da vozi startuje vozilo i ode,posle toga je već kasno!

 

To treba imati na umu! :takoje:

 

Osoba koja to vidi i dopusti po meni takođe snosi krivicu iako znam da je vozač glavni uzročnik.

 

I pre ću se potuću sa najboljim drugom ako treba ali mu neću dopustiti da ubije nekog,jer ne bi mogao da živim sa tim saznanjem da sam mogao da sprečim ubistvo a nisam preduzeo ništa,za druge ljude ne znam ja sam takav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

"e ovo cu da okacim na youtube" .............. ma necu ni da komentarisem

 

:bljak:::bljak::::bljak:::bljak::::bljak:>:(>>:(>>:(>>:(>>:(>

 

 

 

Momcima zelim brz oporavak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 844 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Dobro jbiga, iskreno ja bih mozda probao bas da ga zaustavim jer i sam vozim motor i desavali su mi se donekle slicni "bliski susreti" sa kretenima :(, ali sa druge strane, dobro je da su uopste i snimili, jer da nisu, bilo bi "motorista presao u suprotnu traku", takodje kako da preprecis kolima?? Zar bi bilo ko od vas to uradio i sjebao svoja kola? Uradila bi vecina nas da zna da ce se ovo desiti u narednih 5 minuta, ali ovako... realno pozvali bi pandure, neko bi malo trubio i to je to...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

U zatvor treba smestiti i kamermana i reditelja. Imali su priliku da spase nekoga a oni to nisu iskoristili!

 

 

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Dodje mi sad da psujem da jebem sve i vozacu i ovima sto snimaju pa budale jedne zovite policiju svirajte mu da stane!!!!!!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

mislim da vecina od vas koji osudjuju momke koji su snimali ovaj zapis nisu u pravu,ko smo mi da zaustavimo bilo koga ,,niko,,zna se kome ja ti ili bilo ko drugi treba da stanemo kada nas neko zaustavi,demokratija nalaze da se samo na ovlasceno lice staje...u ovome slucaju policija nije reagovala a ne ovi momci,apsurdno je uopste o ovome raspravljati ....

momcima zelim sto brzi oporavak i svu srecu u daljoj voznji0takoje.gif

Meni je pak apsurdno tvoje razmisljanje. Kakva crna demokratija? Ovde se radi o ljudskosti...necem osnovnom sto te roditelji uce. Niko ne osudjuje momke samo navodi da su napravili gresku. Sve je pocelo kao zajebancija a srecom pa se zavrsilo bez vece tragedije. Mozda nemam zakonsko pravo da zaustavim ubicu ali imam moralnu obavezu i siguran sam da bi to na neki nacin uradio. Verujem da i ti momci koji su to snimili sada tako misle i da im je krivo sto nisu pravovremeno reagovali. Prakticno gledano oni su mogli biti zrtve isto. Da je matori ostao u suprotnoj traci momak na motoru bi ga izbegao jer je bezao levo ali bi onda bio direktan sudar sa kolima snimatelja. To bi bio jos bolji materijal za youtube >:( .

Zamisli koliko bi trebali imati policajaca(a imamo ih vec previse)da bi bili u mogucnosti da reaguju kada svaki pijanac sedne za volan??? Ovde se radi o par minuta voznje i zaista ne shvatam tvoj zakljucak da policija nije reagovala. Najbolje da svako od nas dobije po jednog plavog da nas prati...cisto kao glas razuma. Pa cim i pomislimo nesto protiv zakona on nas preventivno raspali pendrekom po bubrezima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja