Jump to content

Moto Zajednica

Trebaju mi saveti za kupovinu Aprilie RS 50

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Imam 15 godina , i zeleo bih da kupim Apriliu RS 50 . Sad bih zamolio da neko ko zna , ili ko ima Apriliu RS 50 , kaze meni nesto o tom motoru . Npr. Kolika mu je potrosnja , Kako je zadovoljan motorom ,Pod kojom se kategorijom vodi u saobracajnoj, Gume , Auspuh . Neke mane motora , i tako dalje , navedite mi sve sto znate o tom motoru, i naravno da li ga preporucujete. Cuo sam da mu je max brzina 110km/h ali ja to ne bih vozio vise od 70-80 km/h . jer ja uzivam u voznji :) Zanima me , zasto je na skali izgravirano 200 , kad moze da ide 110km/h , to sam video Apriliji RS 125 . Da se razumemo , ja ne bih kupovao neki da je mladji od 2003. godine. Molim vas da mi pomognete , Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Cuo sam da mu je max brzina 110km/h ali ja to ne bih vozio vise od 70-80 km/h . jer ja uzivam u voznji :) Zanima me , zasto je na skali izgravirano 200 , kad moze da ide 110km/h , to sam video Apriliji RS 125 .

 

Ja ipak mislim da je tebi brzina bitna :zvizduk:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

pozovi ovaj broj,prodaje jedan rs 50 pa popricaj sa deckom...0642139216 Peca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Becej, Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki VS800 Intruder

Ima moj drug RS-a 50 kupio ga pre 2 meseca. Na "skali" mu pise 80 ne 200....

То је рекао за рс125... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: Aprilia RS 125 EXTREMA

Vidi ovako imas 15 godina!Sada da kupujes 50 ti je bzvz!

 

Uzmes RS 125 nju taman mozes sa 16 da polazes za A1!

 

Pa meni je izgravirano 200 na RS 125 i ide 190,ali ipak to je model 97 jedan od najacih!

 

Ako te zanima javi se ja ga ionako prodajem!

 

A cena ti dodje na isto! :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Vladimirovac- Pancevo
  • Motocikl: Aprilia RS 50 Replica

Imam ja rs-a od 50ccm,motor je graviran 120kmh,moze da ide do 115kmh,u saobracajnoj se vodi kao "biciklo sa pomocnim motorom" kao i svaki motor od 50ccm,potrosnja mu varira od 3,5do4l za motor od 50ccm ide fenomenalno :) ako te zanima jos nesto pitaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Vidi ovako imas 15 godina!Sada da kupujes 50 ti je bzvz!

 

Uzmes RS 125 nju taman mozes sa 16 da polazes za A1!

 

Pa meni je izgravirano 200 na RS 125 i ide 190,ali ipak to je model 97 jedan od najacih!

 

Ako te zanima javi se ja ga ionako prodajem!

 

A cena ti dodje na isto! :takoje:

sreca pa nije izgravirana 300

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

Vidi ovako imas 15 godina!Sada da kupujes 50 ti je bzvz!

 

Uzmes RS 125 nju taman mozes sa 16 da polazes za A1!

 

Pa meni je izgravirano 200 na RS 125 i ide 190,ali ipak to je model 97 jedan od najacih!

 

Ako te zanima javi se ja ga ionako prodajem!

 

A cena ti dodje na isto! :takoje:

 

 

Auuu, koliko je tebi stalo da prodas taj motor, sta te briga sto ce on sutra da pogine..

 

kako to mislis da pogine? kakve su to reci? pa rs125 je bicikla. ja sam krenuo sa 600cc odma, ni auto ni skuter nisam pre toga vozio i nemam nikakav problem. gas je u glavi, a budala gine i sa tomosa. ninja 250, cbr 250, rs125, to su motori koji su idealni za pocetnike. a to sto si napisao gore pokazuje da si mnogo bezobrazan i da se osecas bezbedno iza tog monitora jer znas da nece pesnica da izleti iz monitora da ti izbije mlecne zube. kao da neko stvarno hoce da dete pogine. strasno kakvih ljudi ima ovde.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ja ne znam cemu raspravka ovde?!! Decko uopste nikoga nije pitao za RS125! Ako niko nema nista pametno da kaze u vezi Rs50 bolje neka cuti.

 

Inace sve cestitke za njega jer je jedan od retkih koji je pitao za motor koji je primeren njegovim godinama.

Ako ti se svidje Rs50 uzimaj i lepo da te sluzi, ako ga nadjes u dobrom stanju neces imati problema, motor kao motor ne postoji dobar i los, samo su ukusi razliciti. A ako imas neka pitanja salji nekom od iskusnijih i ozbiljnijih clanova na PM.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

pa decko ima 15 godina, da li stvarno mislis da on nije od 99% klinaca koji bi se "duvali" jer tako mladi mogu da idu 150 km/h na motoru ? to je 35 konja skoro...

 

i dobro si rekao, motor je za pocetnika, ALI NE ZA DETE

 

 

te tepsije od 50 kubika nisu bezbedne u saobracaju, sve ispod 30ks nije bezbedno. svi te oduvavaju i guraju sa puta. pa sta ako moze da ide 150? ko da je to neka brzina ubi boze. to mu je krajnja brzina jbt, ti moras da ga nacepis do kraja da bi stigao dotle, to traje. nemas pojma. u jednoj temi pitas za savet za motor a u drugoj delis savete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

pa decko ima 15 godina, da li stvarno mislis da on nije od 99% klinaca koji bi se "duvali" jer tako mladi mogu da idu 150 km/h na motoru ? to je 35 konja skoro...

 

i dobro si rekao, motor je za pocetnika, ALI NE ZA DETE

 

 

te tepsije od 50 kubika nisu bezbedne u saobracaju, sve ispod 30ks nije bezbedno. svi te oduvavaju i guraju sa puta. pa sta ako moze da ide 150? ko da je to neka brzina ubi boze. to mu je krajnja brzina jbt, ti moras da ga nacepis do kraja da bi stigao dotle, to traje. nemas pojma. u jednoj temi pitas za savet za motor a u drugoj delis savete.

Ti stvarno mislis da si pamaetan i da znas nesto o motorima, a u stvari nemas pojma. Honda fmx650 2006 ili npr KTM 625smc 2005, nemaju preko 30ks i po tvom ti motori nisu bezbedni za saobracaj :lud: Mislis da ako poziras sa R-om od 600ccm da znas da vozis motor? Ili da mozda ako imas dobar motor znaci da imas i dobro znanje o motorima?

Shvati da decko koji je postavio ovu temu ima 15 godina i da zdravo razmislja i hoce da nauci da vozi, nije bolid kome je stalo samo do poziranja. On se jos nije pronasao kao vozac, zasto da baca pare na R vece kubikaze kad na njemu nece nauciti da vozi ili ako mu mozda lezi vise enduro ili supermoto ili ....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

kad sam rekao da sve ispod 30ks nije bezbedno mislio sam na visokoturazne masine sa ispod 30ks jesu tepsije jer im je obrtni moment visoko. decko koj je postavio temu nije pokazao interesovanje za druge klase cim se opredelio za R od 50 kubika. zato ga savetujem da batali to citaj DJUBRE od 50 kubika i da odma ode na 125 ako vec hoce apriliju. a to za pozerisanje sa Rom koje pominjes, zamolio bih te da me ne uzimas u usta jer me ne poznajes niti sam ti se prvi obratio, sigurno bi pricao drugacije sa mnom da sam ispred tebe. imas negativan i bezobrazan stav a to ne vodi nicemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

kad sam rekao da sve ispod 30ks nije bezbedno mislio sam na visokoturazne masine sa ispod 30ks jesu tepsije jer im je obrtni moment visoko. decko koj je postavio temu nije pokazao interesovanje za druge klase cim se opredelio za R od 50 kubika. zato ga savetujem da batali to citaj DJUBRE od 50 kubika i da odma ode na 125 ako vec hoce apriliju. a to za pozerisanje sa Rom koje pominjes, zamolio bih te da me ne uzimas u usta jer me ne poznajes niti sam ti se prvi obratio, sigurno bi pricao drugacije sa mnom da sam ispred tebe. imas negativan i bezobrazan stav a to ne vodi nicemu.

R od 125ccm retko koji ima preko 30ks. Honda cbr125 nema, Honda NSR125 nema,Aprilia rs125 ima ali je retka, cagiva mitto 125 ima oko 30ks ali takodje ne svaka.

 

Znaci da bi bio bezbedan treba da uzme Rs250 :lol: on ima preko 60ks, tacnije oko 70ks. A decko je pocetik sa 15 god, on se potpuno bezbedno ne oseca ni na apn 6.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

ninja 250, cbr250, aprilia rs125 to je sve po meni minimum za pocetnika. sve slabije od toga ima muke da izvuce coveka uzbrdo. ako hoce da se pati nek uzme nesto jos slabije. iskreno ja ne znam zasto postoji taj rs50.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

ninja 250, cbr250, aprilia rs125 to je sve po meni minimum za pocetnika. sve slabije od toga ima muke da izvuce coveka uzbrdo. ako hoce da se pati nek uzme nesto jos slabije. iskreno ja ne znam zasto postoji taj rs50.

Decko ima 15god tako da mu 250ccm nista ne znaci,za njega A1 je do 125ccm.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: Aprilia RS 125 EXTREMA

Ma on se pravi jako pametan!

 

A i sam za pocetak bi kupio 125 kao sto je i pisao po forumima kad je on kupovao!

 

 

A sto se tice komentara drugog clana

Ja sam rekao da je maksimalna brzina 190kmh jer je to model Aprilie RS 125 EXTREMA od 24kw

i ja sam je testirao na toj brzini!

 

To je moj motor i znam koliko ide i to mu je maksimum!

 

 

pametnjakovicu on moze da uzme i trotinet pa ako je lud moze da nastrada!

 

Nije motor coveku kriv sto je jak nego covek koji sa njime upravlja!

 

 

Zasto sam mu rekao da uzme 125 umesto 50 jer po novom on u registraciji ima razlike od 1000dinara!

 

A da polaze sa 16 moze i (RS 50 i RS 125) a nedaj boze da mu padne napamet da se duva uvek ima vise sanse da se izvuce iz lose siyuacije sa boljim motorom sto ne znaci da treba da se upusta u te situacije!

 

On da hoce nesto slabo ne bi uzimao ni RS 50 nego dobar skuter! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: Aprilia RS 125 EXTREMA

Plus decko je pitao oko brzine koliko moze da ide u odnosu na koliko je izgravirano i nemoj se praviti pametan kada nisi ni probao!

 

Mozes naci po netu da ljudi traze EXTREME za trke 97 jer su to najaci modeli!

 

Izgravirano je 200 ide 190 ne razumem sta tu nije jasno! :lol:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja