Jump to content

Moto Zajednica

Sta preporucujete?

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav bajkeri ...Evo ovako, prvi motor, slatke muke 1nanana.gif Yamaha DT , ili Yamaha WR , 125 kubika, vozio bi i na cesti , ali i offroad, vise hocu WR , bio bi mi pitomiji, jer nisam do sad vozio motor sa menjacem, znam u teoriji kako se menjaju(prva dole, 2-3-4-5-6 gore, ler izmedju 1-2, zar ne?) WR znam da bi mi to dosadilo za 2-3 nedelje, a manje trosi, a DT malo bi smo se vise upoznavali , vise trosi, bolje ide ... hmmm 0zbunjen.gif , sta mislite? , sta bi ste vi odabrali kad bi ste bili u ovoj situaciji? , pre sam vozio automatika, i mini motore kad sam imao 9-10 godina .... nekako mi ovaj WR izgleda spor ... koliko mu je odprilike max brzina? da li je dobar za offroad?Da li ima snage uz-brdo, ponekad na zadnji tocak (pred drustvom samo 1nanana.gif) , najvise bi ga isforsir'o na 1 Maj-u , ima neka suma u selu gde zivim , pa tamo svi na 1 maj idu sa motorima 1moto3.gif ... ustvari to je neka kao livada ... da li bi se WR tamo dobro pokazao? , nebi is'o brze od 60-70 kad bi vozio na offroad stazi(ne profesionalnoj stazi)... vedj se dvoumim izmedju ove dve Yamahe dve nedelje ... Molim za pomoc 1zdravo.gifIzvinite ako je moj Srbski jezik malo los, ali ja zivim u selu u kojem se prica Slovacki :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ajde ljudi da se napravi jedna sticky tema od strane administratora- znaci koji motor za pocetnika, pa onda lepo po kategorijama: enduro, supersport, street, cruiser itd. Sve lepo da se pojasni, slike itd. Da se napravi jednom za svagda sto kazu i da ne iskacu ovakve teme svaki dan.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

HardRock, od mene +, ideja je odlicna.

 

Za 2 mesaca bi ti dosadili i jedan i drugi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja