Jump to content

Moto Zajednica

Jucerasnja vest

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Juce kad dodjoh kuci,na beogradskoj hronici je isao kajron,da je kod mene ovde kod Garden centra,bio udes dva auta i motocikla...Neko nesto...lazna vest ili sta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Jeste nesto bilo na magistrali bas iza Gardena. Oko pola 5 sam prosao autom i video guzvu, policiju i jedan ostecen auto ali nisam primetio motocikl. Ili je odbacen negde dalje ili su ga sklonili pre nego sto sam ja naisao.

Auto je stajao u traci za skretanje iz pravca B. Brda prema Vidikovcu, do pola u levoj, suprotnoj traci. Nisam video gde je udaren, osim sto je stajao malo nagnuto kao da mu je ispustena prednja guma. Neki wannabe terenac, RAV4 ili tako nesto.

Nemam obicaj da zastajem, usporavam i mnogo zagledam da ne bih pravio vecu guzvu nego sto vec jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

na skretanju ka Semaforu, BMW 1200 je u traci za levo preticao džip, koji je skretao levo...

motor su preneli u Semafor. Vozač motora je dobro udario glavu u znak, reklamu, nosio je onaj smešni šlemić.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

na skretanju ka Semaforu, BMW 1200 je u traci za levo preticao džip, koji je skretao levo...

motor su preneli u Semafor. Vozač motora je dobro udario glavu u znak, reklamu, nosio je onaj smešni šlemić.

 

Uffff ! Super što je vozač motora dobro. Glavom u znak ... da se naježi čovek ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja