Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA R6,HONDA CBR600F4 ili SUZUKI GSXR600?

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

KAO STO SAM NASLOV KAZE U DILEMI SAM STA DA UZMEM OD OVA TRI MODELA,RADI SE O GODISTIMA OD 99-2003..

MOLIM ZA SAVET ISKUSNE KOLEGE OKO KUPOVINE,RAZLIKE U MODELIMA,U ODRZAVANJU,ZA RAZLIKE U VOZNJI I POTROSNJI,UDOBNOSTI...

Na sta sve treba obratiti paznju prilikom kupovine i da li ima sanse da se nadju navedeni modeli u dobrom stanju do nekih 2000e,ostaje mi 500-600e koje planiram da ulozim u opremu(jakna,rukavice,pantalone,...)?

Unapred hvala i pozzz..:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

planiras veliku kilometrazu sa polovnim supersport 600cc starim 10 godina sa cenom do 2000 eura? srecno.

 

U pravu si,pocetnik sam jbg. Sta savetujes,da li da skupim jos novca pa da pazarim pocetkom sledece god?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

Prvo se prdstavis, onda ne vices ( velika slova ), pa zatim ne pises nebuloze..... 1hmm.gif

 

Predstavio sam se na forumu za predstavljanje clanova,dopao mi se font i bold pa su slova takva su kakva su,a za nebuloze se izvinjavam..ipak sam nov u ovom svetu,tj tek treba da krocim u taj svet :) Svaki savet cu razmotriti,hvala unapred! 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

i bilo bi dobro da za pocetak krenes sa nekom manjom kubikazom...

 

Znam,ali sta da radim kada mi se dopadaju pomenuti modeli.. 0zbunjen.gif gledao sam ovde kod nas po forumima komentare gde vecina kaze da se od ova 3 modela jedino r6 ne preporucuje pocetnicima a ostala 2 mogu da prodju 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Bre za 2000 e ove motore neces naci u dobrom stanju. Njihova cena ti je oko 3000 e i malo gore u zavisnosti od stanja1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

Bre za 2000 e ove motore neces naci u dobrom stanju. Njihova cena ti je oko 3000 e i malo gore u zavisnosti od stanja1moto3.gif

 

Pa ako ne skupim tih soma e ove skupicu ih sledece god pa pazarim a do tada cu da bauljam po oglasima i da terorisem masine mojih drugova 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Ja mislim da ti je malo 600ccm treba odma da sednes na R1 ili neki odrugi od 1000 ccm Mnogo su lepsi motori od 1000ccm a i kad prodes gradom delujes bas mocno na njemu, svi se okrecu i pitaju ko je onaj baja cica mace sto odvaja !!

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

za to godiste, provereno znam da jamahi riknjava regler i pumpa za vodu, i to na redovnoj bazi. za ostale zaista ne zna, nakrpi 3000 eura pa onda sacekaj povoljan trenutak jebiga. mozes da uzmes dobar motor za 3000 eura, trebaju ljudima pare, jbg takva je situacija. po meni to ti je najpametnija solucija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

za to godiste, provereno znam da jamahi riknjava regler i pumpa za vodu, i to na redovnoj bazi. za ostale zaista ne zna, nakrpi 3000 eura pa onda sacekaj povoljan trenutak jebiga. mozes da uzmes dobar motor za 3000 eura, trebaju ljudima pare, jbg takva je situacija. po meni to ti je najpametnija solucija

 

 

Hvala na savetu! Po svemu sudeci to cu i da uradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

aj nemojte da ga ložite na hiljadarke........

 

 

gledaj samo hayabusu :D:nanana:

 

 

Ne,ne,.. onda gledam samo r1 :D

 

Pravite sprdnju a samo sam zamolio za savet oko odabira izmedju ova 3 modela...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Kad nabavis kintu,cuti i vrebaj oglase (ako budes imao strpljenja) da se ne zaletis. 2500e (bez reg. i opreme) solidna cifra za vrebanje.

Sto se tice kubikaze ... Kupuj sta hoces. Dok ih izmenjas (ako zivis u zemlji medenjaka i pun si para) po PS-u ode jos 2.5k.

Ostalima: Napušište dečka u tri koraka i napraviste sprdnju. Znam sta je u pitanju,iskulirajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Posto si pocetnik i niko te ne moze ubediti da tako jaki motori nisu za pocetnika ako si resio da kupis, poslusaj bar savet i povedi nekog iskusnog majstora u kupovinu da ti neko ne bi uvalio neki lupan i kriv motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Trazi se :)

Kad nabavis kintu,cuti i vrebaj oglase (ako budes imao strpljenja) da se ne zaletis. 2500e (bez reg. i opreme) solidna cifra za vrebanje.

Sto se tice kubikaze ... Kupuj sta hoces. Dok ih izmenjas (ako zivis u zemlji medenjaka i pun si para) po PS-u ode jos 2.5k.

Ostalima: Napušište dečka u tri koraka i napraviste sprdnju. Znam sta je u pitanju,iskulirajte.

 

 

Hvala! Ovaj forum mozda prati jos ljudi koje zanimaju ovi modeli kao i mene tako da pomazete i njima a ne samo meni. Hvala jos jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja