Jump to content

Moto Zajednica

Nacionalni Park Una

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Mislim da je problem raspolozivo vrijeme. Ako bi neko od gostiju ostao duze,mogli bi se dogovoriti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

zemo moramo na pivu u celinac il ti dodji do buka pa cemo vijecat. evo mi iz kluba stojimo na raspolaganju

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

poslao am ti sms vidimo se cim prije. odo raditi pozz

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Tini druze,bice mi drago da se o5 vidimo i vozimo zajedno... Poteraj Dodu,Peru i ekipu iz kraja :)

Bilo bi lijepo da se okupe "predstavnici" iz svih republika i provozamo putem AVNOJa :) a i da pojedemo nesto zajedno... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

PRIJAVA ZA PUT PO BiH, malo AVNOJ.a

 

1. mile fazer - svaka osmišljena ruta mi paše s tim da bi volio spavati na jednom mjestu pa otuda na jednodnevne pohode ali ako vecina želi nešto drugo pristajem i ja. pasao bi mi IX mjesec petak - nedjelja.

2. bgboki - samo neka bude 14.-16.09. putevima AVNOJ-a

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

PRIJAVA ZA PUT PO BiH, malo AVNOJ.a

 

1. mile fazer - svaka osmišljena ruta mi paše s tim da bi volio spavati na jednom mjestu pa otuda na jednodnevne pohode ali ako vecina želi nešto drugo pristajem i ja. pasao bi mi IX mjesec petak - nedjelja.

2. bgboki - samo neka bude 14.-16.09. putevima AVNOJ-a

 

Meni odgovara. Mislim da je najbolja "BAZA" Banjaluka. Ja sam 14 km od centa grada i imam sredjeno potkrovlje za 3 bajkera,spavanje,WC(bez dorucka :) )... Banjaluka ima kapacitet da primi vise bajkera a tu je i nocni provod :)

Ako se ostali slazu ajde da sada 14-16 IX budu polazna tacka za dogovor... Ne bi bi bilo lose da imamo i rezervni datum,just in case kishe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ja se prijavljujem ,kada god da se kreće u 9.mes. samo me se obavestit 3-4 dana ranije ako će biti 14. nema problema, ali zar ne bi bilo bolje 13.popodne, da ljudi mogu da se zapljunu na poslu, ji taman da stignu do BL, petak , jedan dan "neplačenog" :neznam: ili več..pa da bude 4 dana na drumu....samo savet, a kako se dogovori većina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

PRIJAVA ZA PUT PO BiH, malo AVNOJ.a

 

1. mile fazer - svaka osmišljena ruta mi paše s tim da bi volio spavati na jednom mjestu pa otuda na jednodnevne pohode ali ako vecina želi nešto drugo pristajem i ja. pasao bi mi IX mjesec petak - nedjelja.

2. bgboki - samo neka bude 14.-16.09. putevima AVNOJ-a

 

Meni odgovara. Mislim da je najbolja "BAZA" Banjaluka. Ja sam 14 km od centa grada i imam sredjeno potkrovlje za 3 bajkera,spavanje,WC(bez dorucka :) )... Banjaluka ima kapacitet da primi vise bajkera a tu je i nocni provod :)

Ako se ostali slazu ajde da sada 14-16 IX budu polazna tacka za dogovor... Ne bi bi bilo lose da imamo i rezervni datum,just in case kishe :)

 

Slazem se da nam Banja Luka bude baza i mesto okupljanja prvog dana. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ja se prijavljujem ,kada god da se kreće u 9.mes. samo me se obavestit 3-4 dana ranije ako će biti 14. nema problema, ali zar ne bi bilo bolje 13.popodne, da ljudi mogu da se zapljunu na poslu, ji taman da stignu do BL, petak , jedan dan "neplačenog" :neznam: ili več..pa da bude 4 dana na drumu....samo savet, a kako se dogovori većina.

 

Samo se najavi...dodji koji dan ranije... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Meni odgovara. Mislim da je najbolja "BAZA" Banjaluka. Ja sam 14 km od centa grada i imam sredjeno potkrovlje za 3 bajkera,spavanje,WC(bez dorucka )... Banjaluka ima kapacitet da primi vise bajkera a tu je i nocni provod

Ako se ostali slazu ajde da sada 14-16 IX budu polazna tacka za dogovor... Ne bi bi bilo lose da imamo i rezervni datum,just in case kishe

 

Banja Luka je odlicna opcija za bazu, jer se brzo moze stici do nje, pogotovo sa novoizgradjenim dijelom autoputa od Gradiske, sa granice ste u Banjaluci za 25 minuta.

 

Kod mene i kolege se mogu smjestiti u stanovima trojica bez problema, toliko kreveta ima slobodnih. Ako je frka i kome ne smeta, moze u vreci na podu spavati...

 

Meni odgovara 14-16 IX, vikend prije toga nisam u BL....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ja se prijavljujem ,kada god da se kreće u 9.mes. samo me se obavestit 3-4 dana ranije ako će biti 14. nema problema, ali zar ne bi bilo bolje 13.popodne, da ljudi mogu da se zapljunu na poslu, ji taman da stignu do BL, petak , jedan dan "neplačenog" :neznam: ili več..pa da bude 4 dana na drumu....samo savet, a kako se dogovori većina.

 

Samo se najavi...dodji koji dan ranije... :takoje:

Ja isto imam prijatelja u BL, Mika-Slika, šalim se , dečko je završio Akademiju u BL inače je iz NS-a a oženio se(udo) za ćerku predsednika opštine ili tako nešto(ona je isto završila Akademiju) a znam još neke ljude, inače kod mike sam trebao da spavam kada sam se vraćao iz Pule, ali smo se mioišli za nekih 10 sati.a najavio sam mu se da postoji šansa krajem avgusta ili u septembru da mu svrnem rekao je da nema problema, ali to moram proveriti...ovo sada pričam, jer predpostavljam da ih neko od BL bajkera zna, pogotovo što je Tast isto nekada bio biker, a sada po nekada

Ako bih ja krenuo 13. popodne za BL, ko bi kretao iz NS-a ili BG-a i slično, u isto vreme pa da zajedno putujemo, mada nemoramo, jer taj put mogu vezanih očiju bez ruku :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

ako bude stani pani icemo na vrbas cugat svu noc necemo ni spavat :lol::lol::lol:

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Pozdrav ljudi!

Krecem na neko putasestvije po evropi za osam dana... U drugoj polovini septembra bi trebao da budem u Banja Luci (imam smestaj kod jednog prijatelja). Pa bilo bi lepo da se nadjem sa nekim iz Banja Luke da me uputi kuda da krenem u obilazak Nacionalnog Parka Una i jos neceg zanimljivog... :moto3:

Ako je neko rad da mi pomogne tada neka ostavi kontakt u inbox.

Hvala drugari!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pozdrav ljudi!

Krecem na neko putasestvije po evropi za osam dana... U drugoj polovini septembra bi trebao da budem u Banja Luci (imam smestaj kod jednog prijatelja). Pa bilo bi lepo da se nadjem sa nekim iz Banja Luke da me uputi kuda da krenem u obilazak Nacionalnog Parka Una i jos neceg zanimljivog... :moto3:

Ako je neko rad da mi pomogne tada neka ostavi kontakt u inbox.

Hvala drugari!!! :zdravo:

 

Imas kontakte ranijim postovima...javni se

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

SUPER fotke, SUPER tura... zainteresovan... ali zbog mogucih obaveza na poslu u tom periodu jos uvek ne mogu konkretno da planiram. Nadam se, da ce se kockicke sloziti.

A i red bi bio, kad mi se mladja cerka zove kao i reka 1oda.gif

 

 

Pozdrav svima!!!

 

p.s. poseban pozdrav za "crvenu" Istru

Promenio član unas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

i tebi posao kreira slobodno vrjeme kao i meni pa smo isti po tom pitanju, i ja se nadam da cemo se vidjeti. hvala za ono u vezi Istre.

Hajde mile , nemoj da ne dođeš pa moram,da častim barem sa "upola 'slukom" kod Menhe, to je ćevabdžinica (nemerem se tačno seti't , ali mi se čini da je na ulasku u Bihać kod buske stanice...ali nisam 1000% siguran, ali su ćevapi zato 1000%) da ti se ravanširam..., voleo bih da se pojaviš, da još malo pričamo o Puli.

I još jednom...imal koji da bi krenuo 13.09 u ranim popodnevnim satima.tik posl 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Ja bih išao,trenutno sam slobodan tih dana,ali ne smem da garantujem da nešto neće iskrsnuti do tada.

Još se ne smem za sigurno prijaviti ali sam prilično zainteresovan za ovu vožnju.

Sutra palim do mora i nazad kao pripremu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

i tebi posao kreira slobodno vrjeme kao i meni pa smo isti po tom pitanju, i ja se nadam da cemo se vidjeti. hvala za ono u vezi Istre.

Hajde mile , nemoj da ne dođeš pa moram,da častim barem sa "upola 'slukom" kod Menhe, to je ćevabdžinica (nemerem se tačno seti't , ali mi se čini da je na ulasku u Bihać kod buske stanice...ali nisam 1000% siguran, ali su ćevapi zato 1000%) da ti se ravanširam..., voleo bih da se pojaviš, da još malo pričamo o Puli.

I još jednom...imal koji da bi krenuo 13.09 u ranim popodnevnim satima.tik posl 12

ma nije do mene, ja imam šeficu a to ti je samo po PS.u tj. služba prije svega a i radim sa "puknutim klincima" kojima sam i tata i mama pa i to treba imati na umu, razredni ispiti, naknadni upisi u škole i razrede i 100 cuda uz to. ja cu gledati da idem na Unu i Sanu i napraviti sve što mogu da se oslobodim taj vikend a šta ce biti biti ce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

i tebi posao kreira slobodno vrjeme kao i meni pa smo isti po tom pitanju, i ja se nadam da cemo se vidjeti. hvala za ono u vezi Istre.

Hajde mile , nemoj da ne dođeš pa moram,da častim barem sa "upola 'slukom" kod Menhe, to je ćevabdžinica (nemerem se tačno seti't , ali mi se čini da je na ulasku u Bihać kod buske stanice...ali nisam 1000% siguran, ali su ćevapi zato 1000%) da ti se ravanširam..., voleo bih da se pojaviš, da još malo pričamo o Puli.

I još jednom...imal koji da bi krenuo 13.09 u ranim popodnevnim satima.tik posl 12

ma nije do mene, ja imam šeficu a to ti je samo po PS.u tj. služba prije svega a i radim sa "puknutim klincima" kojima sam i tata i mama pa i to treba imati na umu, razredni ispiti, naknadni upisi u škole i razrede i 100 cuda uz to. ja cu gledati da idem na Unu i Sanu i napraviti sve što mogu da se oslobodim taj vikend a šta ce biti biti ce.

 

Mile

ajde vidi na sve moguce nacine da ti se oslobodi taj vikend...1moto3.gif

vidis da ekipa iz RS obecava dobro zezanje.

A i odavde ce se izgleda prikljuciti jos neki ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Steta je otici na Unu, a ne okupati se.

Preporucujem da ovo bude samo izvidjanje pa iduce ljeto polako spustanje niz Unu, malo motorom, malo plivajuci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja