Jump to content

Moto Zajednica

Juzna Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Vlasina,priznajem samo ovako izvaren nosac kofera i ovako montiran kofer,pored gomile stvari naslo se mesta i za jednu lubenicu od 10 kg koje je na Vlasinsko jezero stigla na Falkoncu bez problema,moram malo da pohvalim svoj majstorluk.

 

Ko ti je vario nosac , preporuci mi ga da mi izvari nesto. Kad to nosi lubence od 10kg taj mora da je majstor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ma vario neki tamo,pusti ga,sav je na tri coska :D

Leskovac,a sta bi drugo radili u Leskovcu nego jeli odlican rostilj,bilo zezanje da narucimo cevap zvani "devojacki san"ali ga niko ne naruci iz jednog prostog razloga-ne bi mogao da ga pojede od smeha i zajebancije.

Tu je i oluk uzidan u fasadu zgrade.

post-2044-0-48605400-1344347607_thumb.jpg

post-2044-0-59011900-1344347675_thumb.jpg

post-2044-0-49209600-1344347712_thumb.jpg

post-2044-0-03498200-1344347756_thumb.jpg

post-2044-0-76183500-1344347809_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

A , ova zadnja je slika za istoriju. Bravo , Mihajlo kreci pa kad namontira kompjuter bice slika i od njega.

Devojacki san je za devojke nama je trebala pljeskavica sa rupom , momacki san hehehehehe . i bez toga je bilo vriske i smeha po celi dan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

 

 

 

Da prozovem Ducu da postavi fotke iz mesta koje se zove Sastav Reka :-)

 

Evo evo,Sastav Reka,mirna ruka,maximalan zum i lepotica je tu.

Inace sva petorica smo konstatovali istu stvar a to je da sto smo isli juznije zene su bivale sve lepse.

post-2044-0-09544200-1344348900_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Jbg kad nemam toliki zuuuuuum . A da su lepe jesu , da su zgodne jesu , visina bato zdrava hrana cist vazduh pa kako da ne budu lepe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

 

 

 

Da prozovem Ducu da postavi fotke iz mesta koje se zove Sastav Reka :-)

 

Evo evo,Sastav Reka,mirna ruka,maximalan zum i lepotica je tu.

Inace sva petorica smo konstatovali istu stvar a to je da sto smo isli juznije zene su bivale sve lepse.

A kako bi prisli devojci koja sedi ispred dragstora?

Zasto dama baljezga sama ili kako? :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

 

A kako bi prisli devojci koja sedi ispred dragstora?

...

 

Pa lepo. Što je niste pitali ono - Jel lepotice kol'ko je sati ? - eto :lud::lol: :lol: :lol:

 

:Mina:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Rade,

pa jel možda Vi Guzzisti planirate još i koju vožnju van Srbije? recimo npr i u deželu?

Možda bi bio i red, da osedlate konjiče i gas malo do Ptuja. Posle čemo polako po dogovoru da odvozamo po deželi, šta mislite?

Ajte se dogovorite,ako ste zainteresirani naravno, pa da realiziramo i taj poduhvat. Kampirati nečemo, jer je dežela toliko mala ,da čemo spavati u Ptuju i svaki dan napraviti novu destinaciju. Ja imam u 9 i 10 mjesecu dosta slobodnog vremena pa se lako prilagodim vama. Jedino sam 8 i 9.9 u Beogradu na jednoj :Mina: exkurziji.:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Rade,

pa jel možda Vi Guzzisti planirate još i koju vožnju van Srbije? recimo npr i u deželu?

Možda bi bio i red, da osedlate konjiče i gas malo do Ptuja. Posle čemo polako po dogovoru da odvozamo po deželi, šta mislite?

Ajte se dogovorite,ako ste zainteresirani naravno, pa da realiziramo i taj poduhvat. Kampirati nečemo, jer je dežela toliko mala ,da čemo spavati u Ptuju i svaki dan napraviti novu destinaciju. Ja imam u 9 i 10 mjesecu dosta slobodnog vremena pa se lako prilagodim vama. Jedino sam 8 i 9.9 u Beogradu na jednoj :Mina: exkurziji.:lol:

 

Pzdrav , druze.

 

Nismo se dogovaralo za takav neki put ali sve je moguce kada se ljudi dogovore. Planirano je putovanje na Zabljak na Durmitoru za 20.09.2012 i ako nas nevreme ne spreci ici ce nas mozda 10ak. Voleo bi da se vidimo ako dolazis u Bg Ja mogu da dodjem i da se sa Kanjom u dogovoru nadjem sa tobom da se vidimo i upoznamo.

Do tada Brrrrm , sledi jos slika sa zadnje voznje po juznoj Srbiji.

post-8217-0-40935100-1345195178_thumb.jpg

post-8217-0-93239500-1345195180_thumb.jpg

post-8217-0-50153700-1345195184_thumb.jpg

post-8217-0-99975200-1345195186_thumb.jpg

post-8217-0-47857100-1345195188_thumb.jpg

post-8217-0-53697900-1345195190_thumb.jpg

post-8217-0-39406300-1345195191_thumb.jpg

post-8217-0-21365900-1345195194_thumb.jpg

post-8217-0-99753100-1345195195_thumb.jpg

post-8217-0-12947100-1345195198_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

Rade,

pa jel možda Vi Guzzisti planirate još i koju vožnju van Srbije? recimo npr i u deželu?

Možda bi bio i red, da osedlate konjiče i gas malo do Ptuja. Posle čemo polako po dogovoru da odvozamo po deželi, šta mislite?

Ajte se dogovorite,ako ste zainteresirani naravno, pa da realiziramo i taj poduhvat. Kampirati nečemo, jer je dežela toliko mala ,da čemo spavati u Ptuju i svaki dan napraviti novu destinaciju. Ja imam u 9 i 10 mjesecu dosta slobodnog vremena pa se lako prilagodim vama. Jedino sam 8 i 9.9 u Beogradu na jednoj :Mina: exkurziji.:lol:

Najpre zdravo posle toliko puno vremena!

Ja sam skoro bio u Dezeli, ali poslovno te nisam imao puno slobodnog vremena da ti se javim i svratim da se konacno vidimo i upoznamo. Inace ovo je bio prvi put da sam vozio tamo po lokalnim putevima tj van autoputa i bio sam odusevljen predelom i uslovima za voznju motora te mi se i rodila ideja da dodjem i odvozam jednu turu. Ja trenutno ne vozim guzzi ali se planira zanavljanje i to ovog puta nesto malo jace Norge 1200. Ako sam dobro shvatio, uskoro planiras da posetis BG pa bi mi bilo neizmerno drago da se konacno upoznamo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Pzdrav , druze.

 

Nismo se dogovaralo za takav neki put ali sve je moguce kada se ljudi dogovore. Planirano je putovanje na Zabljak na Durmitoru za 20.09.2012 i ako nas nevreme ne spreci ici ce nas mozda 10ak. Voleo bi da se vidimo ako dolazis u Bg Ja mogu da dodjem i da se sa Kanjom u dogovoru nadjem sa tobom da se vidimo i upoznamo.

 

 

Zabjak i Durmitor mi je u planu sledeče godine , kada ču svojim 30 godina starim V65 povodom moje 30-te godišnjice JNA odvozati jednu turu od cca 2500-3000 km . Najpre ču odvozati Jadransku magistralu od Kopra pa sve do Ade Bojane u Crnoj gori. Posle planiram malo da obilazim i Crnu goru, pa če i Žabjak "pasti". (Možda se dogovorimo i gore sretnemo pa onda skupa odvozamo malko po Srbiji) Posle ulazim u Srbiju pa po Ibarskoj do Kraljeva :takoje:. Pa da i vas vidim i posjetim u Jagodini, pa malo po Srbiji sve do NS, BG, pa se posle vračam preko Bosne u Hrvatsku i polako kuči. Vjeruj jedva čekam ,da se granice skinu.

Evo sledeče godine HR stupa u EU, pa če se fizička granica između nas i susjeda zatvoriti. Nadam se, da če onda brzo tako biti i kod vas. Nemaš pojma koliko mi te fašističke granice smetaju...

Da ove godine smo 8-og i 9-og sept u BG. Idemo na jedan 2 dnevni izlet malo po BG da ga obiđemo i ovako pivski :Mina: "odmorimo" . Sad Rade, bilo bi mi izuzetno drago da se vidimo i upoznamo al mislim , da se samo zbog toga voziti u BG i nazad...:neznam:.

Za Miloša nije toliki problem jer on je kolko znam blizu, pa se stvarno nadam, da se tom prilikom vidimo. Dobro to ču se još sa njim dogovoriti.

Žao mi je što nisam ove godine mogao da prisustvujem na vašom prvom Guzzi skupu. Sredio sam si i kofere i sve za put, al se nešto zalomilo pa nisam uspio. Hteo sam da Vas sve iznenadim al eto drugom prilikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Nije uopste napor doci do BG to je 140km a Milos i ja se druzimo i posecujemo vrlo cesto. Steta sto nisi realizovao to iznenadjenje i pojavio sa na prvim danima Moto Guzzija u Srbiji. Dogovori se ti sa Milosem a on ce meni javiti sta i kako je dogovoreno. Za sledecu godinu onda planiraj da dodjes na Drugi dan Moto Guzzija pa da se druzimo i veselimo. Granice su tu da razdvajaju ljude , a MOTO GUZZI da ih spaja. Ne mogu nista protiv dobre volje i drugarstva pa makar koliko se upirali.

 

DOBRODOSAO KAD GOD DOSAO.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Odlična tura !

 

Ja sam sa devojkom prošao tuda od 2-9 avgusta, sa izuzetkom Rtnja i Bovanskog jezera maltene istim putem :moto3: Ali smo mi kampovali 4 dana na Vlasinskom, tamo sa druge strane, Vlasina Stojkovićeva.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 378 postova
  • Lokacija: Beograd-Jajinci

I kao sto rece Rade, kad god dosao dobrodosao. Ocekujemo te. A granice pasti kad tad.

 

Ne kaze nas drug Milan dzabe Guzzi connecting people... :zdravo:

 

Saljem ti u PP nase kontakt telefone da imas.

 

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Odlična tura !

 

Ja sam sa devojkom prošao tuda od 2-9 avgusta, sa izuzetkom Rtnja i Bovanskog jezera maltene istim putem :moto3: Ali smo mi kampovali 4 dana na Vlasinskom, tamo sa druge strane, Vlasina Stojkovićeva.

 

 

Eto , mozda smo i bili u isto vreme gore. Lepo za spavanje , nocu 10 stepeni . Svezina lepota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Svidja mi se ideja za turu koju ste odvozili. Ja planiram za pocetak septembra nesto slicno ovome plus sto bi ubacio i Dunavsku magistralu deo Vojvodine i zapadne Srbije. Uzimam 10-tak dana odmora....mislim da ce biti dosta.

Nego, jedno pitanje. Odakle dokle je ta losa deonica puta sa rupama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Svidja mi se ideja za turu koju ste odvozili. Ja planiram za pocetak septembra nesto slicno ovome plus sto bi ubacio i Dunavsku magistralu deo Vojvodine i zapadne Srbije. Uzimam 10-tak dana odmora....mislim da ce biti dosta.

Nego, jedno pitanje. Odakle dokle je ta losa deonica puta sa rupama?

 

od Knjazevca do Pirota i malo iza pirota prema Vlasini. Ako se secam dobro do crne trave . Plombe ispadaju ako ne drzis cvrsto stisnute zube.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Nema veze za plombe...imam ko da mi menja :)

 

Hvala. Bitna info za planiranje vremena.

 

Taj put planiram za povratak. Pirot-Knjazevac-Zajecar-Kladovo. Tako da moram i te rupetine da uzmem u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Svidja mi se ideja za turu koju ste odvozili. Ja planiram za pocetak septembra nesto slicno ovome plus sto bi ubacio i Dunavsku magistralu deo Vojvodine i zapadne Srbije. Uzimam 10-tak dana odmora....mislim da ce biti dosta.

Nego, jedno pitanje. Odakle dokle je ta losa deonica puta sa rupama?

 

od Knjazevca do Pirota i malo iza pirota prema Vlasini. Ako se secam dobro do crne trave . Plombe ispadaju ako ne drzis cvrsto stisnute zube.

do mjesta Svođe, kasnije je put bolji ali ima odrona do Crne Trave. Crna Trava - Vlasina put je za treninge sa R.ovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja