Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5864 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Takvi "gafovi" se dešavaju. Pa ja sam u Rumuniji letos par puta vozao grupu u krug jer me je navigacija trtila u zdrav mozak :neznam: To nije razlog za ljutnju. Svakom to može da se desi. Sa druge strane opet napominjem: Nismo na trkama! Ako neko mora da žuri iz nekog razloga, red je da se javi ostalim drugarima i slobodno neka raspali po gasu. Svi smo ljudi sa obavezama i postoje i takve situacije ali sa druge strane moramo imati obzira prema kolegama koji voze slabije mašine, nemaju dovoljno iskustva ili prosto voze nešto sporije (ako baš ne dave celu grupu)... Zato se ovakav način vožnje i naziva VOŽNJA U GRUPI i to MAXI grupi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Ma Carlito nasao samo izgovor.Hteo da opegla do Bga, da vidi za koliko stize. :oda2:

Ja sam poveo kolonu sa Fruske gore,Zeka iza mene pa kolona.

Slucajno pogledam u retrovizor i vidim da Zeka daje migavac i vodi kolonu na stranputicu.

Vracam se,upozoravam,niko me ne hebe 5%,prikljucujem se koloni i teram,reko znaju,mozda moze i tuda.

Mozda nisam trebao ja kao guster u ekipi da povedem kolonu,ali ne bi poveo da ne znam put... :neznam:

A poveo sam kolonu jer sam hteo malo da oprobam sccot,nov je i trebalo mi je mesta.

U principu,ne volim chelo,za mene je sredina zlato!!!

Sve u svemu,svi greshimo....nema razloga za ljutnju...

 

 

Ali,nista ne moze da uzdrma moje danasnje utiske.

Upoznao sam super likove,sto iz Bga,sto iz Ns-a.

Zile iz Modene nas je domacinski ugostio :care: .

Atmosfera je bila na zavidnom nivou.Smeh,shala,cika i galama......

Momci,drago mi je da sam vas sve upoznao.Ekstra ekipa :jee1: .Nadam se da nisam mnogo naporan.....

Radujem se sledecoj voznji...i vecoj temperaturi.

:cirka1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Друштво, немојте да овај леп дан покварите глупим расправама. Зека је погрешио, па се човек и извинуо због тога. Карло је у праву, када каже да вожња мора да буде "устројена" како треба (данас сам по први пут, одкад се возим са свима вама, доживео да није скроз све "под конац") али су у праву и они, који му замерају, што је отишао, а да се никоме не јави. Мислим да свако треба да преиспита свој став, и да ћемо лако доћи до нормалног понашања, који је увек била одлика ове групе. Замолио бих друштво да се сад не бавимо међусобним оптужбама, већ да анализирамо проблем и отклонимо га. Алексанто је јасно указао на проблем и да ће се тражити решење. Немојте да будете неконструктивни, од тога користи неће бити, само ће севати "варнице" бадава! Значи, за следећи пут, "памет у главу".

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Sve sto si rekao je na mestu....ali....to se desavalo dok je grupa bila "velika"....razlicitih kubikaza ima i tempo mora biti isti....ja sam pratio vozace ispred sebe ali sam video da ljudi iza zaostaju....tacno je to da ne moze svako da vodi kolonu i da nismo krenuli na trke Pri povratku smo sasvim lepo i kulturno vozili i nije bilo zaostajanja i divljanja kao pri voznji po f. gori....

Rece Alexanto da ce biti pravilnika pa nam samo preostaje da cekamo i kad izadje da ga se pridrzavamo jer ovo ne vodi nikuda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5864 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Pošto smo rešili ovu krizu sad svu energiju iskoristite na postavljanje slika. A onaj brodski fotograf kad mi padne šaka... ::) Namerno nam udara čežnju za fotkama :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Да бре, Куле, шта би, 'де су слике, сунце ти твоје? Па нисмо ми бабе на крстарењу, немамо ми 14 дана уплаћено! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5864 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Slaba ti računica Tomo... :zvizduk: i bez krakonje nas je bilo 5-rica: Bigi, Laki, Djuxy, Zeka i moja malenkost... Treba još da rastete :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Bravo momci.Pre svega vam cestitam zato sto znate da se izvinete.Koliko malo ljudi danas zna,moze i hoce to da ucini.Stvarno sam obradovan.Mala rasprava,ali obostrano izvinjenje,svaka cast. Tako to rade ljudine. Jos bih vas hvalio ali moze neko zameriti.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Vidi stvarno onaj levo i onaj Sprint...

 

P.S. Bio sam u Subotici u petak i sutra idem ponovo, uzeli smo za jednog novog clana jos jedan zlatan BV 500 ! :) Ko voli, ima u SU i jedna lepa AA Sprint 500, u odlicnom stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ахахахахахахаа 1lol.gif1lol.gif1lol.gif да извинеш пошао без оне ствари на свадбу!!!1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Da znas da je moguce....danas na f.gori se nesto opako smejao na svaku glupost...moguce je da je vec tada znao da je ceo da "slikao" bez filma :lol: :lol: :lol:

 

P.S. ja danas presao 300 km....potrosnja 4,3 kila benzina....jbg....bilo svega....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Je l` barabe,jel ste starim putOm isli ka NS-u?

Naleteh oko 12h na izlazu iz Batajnice ka N.Pazovi nekih 7-8 komata skutera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4353 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Pobiću vas ovako ćopav za to međusobno njakanje.

Elem, baš mi je krivo što ovaj dan nisam proveo sa vama nego u krevetu..ali šta da se radi, takav mi je horoskop bio izgleda.

Skuter mi je skršen malo gore nego letos ali srediću ga čim stanem na noge (sad jedva do wca idem :lol: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ајде ајде не кукај ту као нека баба, јеси ти АТЛАНТИСТА или ниси!!!0takoje.gif Срећне ти ране јуначе!!!1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

KO je najbolje vodio kolonu C U L L E :moto3:

KO je imao najslabiji agregat a bio uvek prvi C U L L E

Culle odkupljuj Simu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Veliki pozdrav nasem kolegi Alexi! Zao mi je sto nisi mogao sa nama da uzivas, cuo sam za taj nesrecni dogadjaj. Zelim ti brz oporavak i sto pre da nam se vratis u ekipu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja