Jump to content

Moto Zajednica

Zuta traka

Recommended Posts

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Da li neko zna, da li je dozvoljeno voziti motor zutom trakom? Cuo sam od kolege da nikada ne pisu kazne, sad za kamere ne znam, a bilo bi korisno pobe i od ludaka u saobracaju koristeci zute trake :) Ima li ko info ili iskustva, da je dobio kaznu npr? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 599 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Prošetaj po forumu, ima već ovakvih tema.

 

Još se nije niko javio sa kaznom sa kamere zbog vožnje motora žutom trakom.

Nije dozvoljeno, ali se toleriše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Da ponovimo zaljucak iz prethodnih diskusija na istu temu: Policija ne poseduje softver za skeniranje moto tablica pa su kamere u zutoj traci neupotrebljive kada su motori u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Hvala puno na odgovorima, znaci ipak nisu zbog bezbednosti popustivlji vec zato sto be mogu zabeleze tablica? Hah, valda ce to kao i u ostalim drzavama omoguciti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Hvala puno na odgovorima, znaci ipak nisu zbog bezbednosti popustivlji vec zato sto be mogu zabeleze tablica? Hah, valda ce to kao i u ostalim drzavama omoguciti :)

 

šta? software za beleženje moto tablica? :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Hah ne, nego voznju zutom trakom, koriscenje zaustavne (specijalne) na autoputu. Znam da skiro svuda je to dozvoljeno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 oket, nema softvera za moto tablice, ali, šta ako me zaustavi čika policajac? ima li slučaja, da je neko doživeo, ili zna nekog kome se to desilo, itd, da je saobraćajac nekome pisao prijavu za vožnju žutom trakom? cimaju li se sa time? neka insajderska informacija? 

Promenio član Lug

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja nisam znao da to radi na taj način..Nego softver samo beleži da je neko prešao u nekom vremenskom intervalu..Snimak se vrati, zamrzne i izbaci slika motora sa tablicom.. Sad čitam ovde da postoji program koji šta radi? Čita moju tablicu i posle? Samizbaci moju sliku i slovne i brojevne podatke iz moje tablice... Nešto mi to čudno.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Softver je podešen na format automobilske/teretne tablice za moto nije(još uvek) to je to,jednostavno ne prepoznaje broj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Ja nisam znao da to radi na taj način..Nego softver samo beleži da je neko prešao u nekom vremenskom intervalu..Snimak se vrati, zamrzne i izbaci slika motora sa tablicom.. Sad čitam ovde da postoji program koji šta radi? Čita moju tablicu i posle? Samizbaci moju sliku i slovne i brojevne podatke iz moje tablice... Nešto mi to čudno.....

 

Ништа чудно. Другар је радио за фирму која је софтвер испоручила полицији. Камера те сними у белом и ИЦ спектру (што ће рећи џаба ти сви они лакови за таблице, ако се види очима, види и камера), ОЦР систем препозна број, из базе се узме податак и иде на штампу. Чика пандур само треба да полиже коверту и убаци је у сандуче. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja nisam znao da to radi na taj način..Nego softver samo beleži da je neko prešao u nekom vremenskom intervalu..Snimak se vrati, zamrzne i izbaci slika motora sa tablicom.. Sad čitam ovde da postoji program koji šta radi? Čita moju tablicu i posle? Samizbaci moju sliku i slovne i brojevne podatke iz moje tablice... Nešto mi to čudno.....

 

Ништа чудно. Другар је радио за фирму која је софтвер испоручила полицији. Камера те сними у белом и ИЦ спектру (што ће рећи џаба ти сви они лакови за таблице, ако се види очима, види и камера), ОЦР систем препозна број, из базе се узме податак и иде на штампу. Чика пандур само треба да полиже коверту и убаци је у сандуче. :moto3:

Uh...mora da ide blato na tablicu :-)

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

Softver je podešen na format automobilske/teretne tablice za moto nije(još uvek) to je to,jednostavno ne prepoznaje broj.

 

a one kamere za brzinu kod zgrade siv? jel stizu kazne za to? cuo sam blic iza sebe pre neki dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

a one kamere za brzinu kod zgrade siv? jel stizu kazne za to? cuo sam blic iza sebe pre neki dan

 

Ako nisi lepo ispao, i ako nema osmeha ne stiže!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Hahah, samo da ne krene bus plus ekipa u naplatu kazni xD

 

Видиш, данас сам од другара чуо да новац од наплате казни за шверц у бусу не иде ГСП-у, већ фирми "АПЕКС" (http://www.rating.rs/sr/bonitet/APEX-SOLUTION-TECHNOLOGY). Да ли то значи да људе не превози ГСП, него госн. Влаховић?

Ето одговора зашто су аутобуси распали, зашто лети ради грејање, а зими клима, зашто се чека по 20 мин. Очигледно је ово крава музара...одох много у офф.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja