Jump to content

Moto Zajednica

dr.big-busa

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Hayabusa,Africa Twin

Pozdrav svim bajkerima.Zovem se Dule,iz Kraljeva sam i vozim velike motore više od trideset godina.Inače nisam član nijednog kluba.Sada vozim Hayabusu K5 i Africu Twin RD 07.Počeo sam sa Boldorom 900,ne računam manje motore pre toga,ali sam nakon toga prešao na Suzukije i uglavnom vozio GSX-ove 1100F-Oženjen sam i pored dva motora imam itroje dece-Po zanimanju sam pravi lekar ali to nema veze sa motorima.Muzika i sport su obavezni a alkohol i droga ne.Možda imam i neko iskustvo oko motora pa ukoliko nekom bikeru treba neka pomoć il1zdravo.gifi savet starijeg na raspolaganju sam.Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Dobro nam došao a očigledno je da se iza nika dr.big-busa krije veliko iskustvo i to sa baš VeeEELIKIIM motorima! Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Hayabusa,Africa Twin

Pozdrav prijatelju.Ja nemam puno iskustva oko ovih komunikacija ali ti mogu odgovoriti na pitanje.Mnogo bi značilo ako bi bio malo odredjeniji oko toga šta te tačno zanima jer o ovom motoru se puno priča i piše i mnogo toga se komentariše ali relatvno mali broj ljudi je ima u vlasništvu.U svetu motociklizma se mnogo luta ali i nema veze.Ja sam se za ovaj moto odlučio posle više godina razmišljanja.Kupio sam je novu 2005-te godine,izvadio iz kutije i od tada se ne razdvajamo,Šta god da te tačno zanima ja ću probati da ti odgovorim.Radi se o brutalnom i jako sposobnom motociklu sa kojim može i jako dobro da se putuje na velike daljine i uz odgovarajuću opremu i prtljag.I oko toga mogu dosta da ti kažem ako te zanima.Uradio sam prilično aftermarket promena ali je to sve jako skupo pogotovu ako kupuješ nove elemente.Vidim da voziš Varadero koji jako poštujem jer i ja pored Buse Vzim i Africu Twin.Još jedan pozdrav i javi se da mi potvrdiš prijem poruke.Dule.

Zivio i svako dobro! Ako bi mogla koja rijec o Busi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Hayabusa,Africa Twin

Svud san bia,sve san vidija.Pričaćemo,još am nov pa se ne snalazim.Bolje mi leži asfalt od računara.Pozdrav Velik i hvala.

Dobro nam došao a očigledno je da se iza nika dr.big-busa krije veliko iskustvo i to sa baš VeeEELIKIIM motorima! Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Dule,

vidim ja da se od tebe ima sto cuti i nauciti! Kad budes imao vremena,napisi par rijeci o tvojim motorima u rubrici STA VOZIMO. Mene zanima upotrebljivost Hayabuse po nasim putevima. Pretpostavljam da se moze iskoristiti nekih 30-40% njenih mogucnosti... I naravno,postovanje za Afriku! Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Hayabusa,Africa Twin

Puno pozdrava za Bandita PG.Probaću da ti odgovorim u rubrici vozili smo jer je administrator foruma već otvorio rubriku za model GSX 1300R Hayabusa,1999-2007.Meni se još ne dozvoljava da otvorim posebnu temu u rubrici Vozili smo pa ću ti svoje odgovore pisati tamo.Ionako je rubrika prazna,mislim niko ništa nije pisao.Još jedan pozdrav.Inače Varadero 1000 je jedan od motora koje opasno cenim i poštujem.

Dule,

vidim ja da se od tebe ima sto cuti i nauciti! Kad budes imao vremena,napisi par rijeci o tvojim motorima u rubrici STA VOZIMO. Mene zanima upotrebljivost Hayabuse po nasim putevima. Pretpostavljam da se moze iskoristiti nekih 30-40% njenih mogucnosti... I naravno,postovanje za Afriku! Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja