Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Mugello

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

E pa drugari, dobih od SK prime-a u nedelju ulaznicu za 3 dana predstojećeg MotoGPa i Bože zdravlje, u sredu ujutru sedam na Ljubicu i palim za Italiju :)

Plan je da krenem iz Srbije sa TV ekipom Sport Kluba pa ak' mognem da izvozam u cugu sa njima ako ne, negde da prespavam usput. S tim u vezi imam par pitanja (u slučaju da moram da prenoćim negde).

 

Znate li neki biker friendly smeštaj negde na pola puta? Najviše odgovaralo u u Italiji recimo Trst i okolina. Nikakav luksuz mi ne treba, da imam gde ja da legnem i da ostavim motor i da me to ne košta 300e.

Druga stvar, koja bi mi bila najinteresantnija ruta za vožnju kroz Italiju do Firence? Znači ne planiram nikakva stajanja i obilaske, akcenat na vožnji i krivinarenju po mogućstvu.

 

Ne znam da li će se naći neko ko može da mi odgovori na ova pitanja u ovako kratkom roku ali tek juče sam saznao da uopšte i idem. Naravno ako se neko seti nečeg pametnog (ili ne :) ) molim da napiše, svaki savet je dobrodošao.

 

Pripreme su u punom jeku, pakujem se, dovrćem šrafove, proveravam ulja, punim baterije i ne mogu da spavam od euforije :)

 

Nadam se da će sve proći kako treba i očekujte neki pokušaj putopisa kad se vrnem :)

 

:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Zeleni karton ti ne treba, osim ako nećeš kroz Bosnu.

 

JA bih planirao spavanje u Puli (komšija Mileta Fazer-a izdaje odlične sobe za razumne pare, čovek je mislim i ovde na forumu). Ako to ne upali, iza Trsta, starim putem ka VEneciji, imaš mali milion gradića i još više malih pansiona. Nije baš džabana (tek da znaš), ali nije ni nedostižno beogradskom studentu sa besplatnim kartama za GP :D.

 

Za krivinarenje i rute imaš naš skorašnji putpois iz Dolomita, pa pogledaj tracklogove - imaš šta hoćeš. Imaš i doktorov putopis sa istog mesta, vrlo kvalitetno.

 

Eto ti express odgovor i srećno ;)!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Pula ti baš i nije "na ruti". Moja ti je preporuka na Rijeku, pa na Šapjane, Kozinu i Trs'. Nema vinjete kroz Sloveniju a samo 10 km je duže nego preko Ljubljane. Do Rijeke si za 5-6 sati, pa ako možeš da izdržiš do Bolonje, mi smo spavali u vrlo dobrom hotelu za 36 evra (ND) koliko je koštala soba. Hotel se zove Fiera i nalazi se na ulazu u Bolonju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja