Jump to content

Moto Zajednica

honda rebel 125???

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Esslingen am Neckar, Njemacka
  • Motocikl: Honda cbr 600 f4i

Drugari za li iko ista o hondi rebel 125, njene preformanse, da li je iko imao iskustva sa njom da mi da neki savjet, posto mozda bi da je kupim al nisam siguran, ako ima vec neka tema na forumu o njoj, ostavite mi link... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Odlican motor za pocetnike. Mali potrosac, jeftin za odrzavanje, delovi dostupni, jeftina registracija... Agregat je veoma izdrziv. Motor je udoban i izuzetno pouzdan.

 

Eh sad... problem moze biti visina vozaca. Mislim da bi osobama visokim preko 190cm bio tesan i neudoban.

 

Nije za duza i ozbiljnija putovanja. Mislim da mu je max. brzina negde oko 80-90km/h

Obilazenje vozila, tj. ucesnika u saobracaju ume da bude prilicno mucno. Pre par godina sam isao sa drugarom do Vrsca. On je vozio tad rebel125, putovali smo prosecnom brzion 70-80kmh i svako preticanje kombija je bio problem. Dok vozi iza kombija ima zavetrinu, da migavac, pocne da ga obilazi i vetar ga vrati nazad :D

 

Sve u svemu... mislim da je ovo motor za pocetnike i za vozace sa ne tako velikim 'apetitom'.

Dobar je za sticanje iskustva i svrckanje po gradu i okolini... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Esslingen am Neckar, Njemacka
  • Motocikl: Honda cbr 600 f4i

Hvala drug, toga sam se i bojao :D gledao na slikama i cini se tako sprcen a moja visina je oko 190, a i bacio bi se nekad i na malo duze staze, ugl on otpada kao izbor kao sto sam i predpostavljao :D u svakom slucaju hvala, idemo dalje haha :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Od 125 chopera-kruzera probaj hondu shadow ili suzuki intrudera oni su najveci po dimenzijama a i snaga im je veca za par konja od rebelke 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja