Jump to content

Moto Zajednica

Put za CG primorije, preko Žabljaka i Nikšića

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 503 postova

Durmitor ima ćud, a ćudi se ničijoj nemoj nadati, pripremi se za snijeg, lance, antifriz i nemaš problema. Put se redovno čisti, dobili su nove mašine, tako da zastoja od par sati zbog snijega ne treba očekivati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Imas 10-ak kilometara izgrebanog asfalta ispred i iza tunela kod Štavice. Bar je tako bilo sad u petak kada sam prolazio. Malo mi zanosilo motor. Ali sam ibarsku koristio samo od Čačka do Bgd, a za ostalo pojma nemam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Durmitor ima ćud, a ćudi se ničijoj nemoj nadati, pripremi se za snijeg, lance, antifriz i nemaš problema. Put se redovno čisti, dobili su nove mašine, tako da zastoja od par sati zbog snijega ne treba očekivati.

Jbga nisam kupio lance za motor, al sam dobro nauljio pogonski lanac :D jel se i to racuna?

Idem motorom i to sam, pa me malo frka, jos mi samo snjeg fali...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Ja sam došao u nedelju, pre 4 dana, kolima. Iako je bio sunčan dana, u višim delovima, naročito iznad Šavnika je bilo slane na putu. Put je bio suv i nailazio sam na zaledjene delove bez ikakve najave, tako da dobro pazi. Par puta sam lepo proklizao i kolima sa 4 nove zimske gume. Bilo je relativno rano jutro, možda treba tempirati da se taj najviši deo puta, od Djurdjevića Tare do raskrsnice sa putem Nikšić-Plužine prodje sredinom dana. I još nešto čemu sam se baš iznenadio: setili se panduri i stavili radar usred onog dugačkog tunela (ima proširenje da lepo stane golf i mesta da staneš kad te zaustavi. Mislim da je ograničenje 60, a mene su snimili sa 109...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja