Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor kupiti?

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova

Ja samo pitanja postavljam,ali nisam spamer! 1zdravo.gif

E ovako:Hoću motor.Zanimaju me mišljenja na pitanje na koje je nemoguće odgovoriti a glasi:Noviji Kinez ili stariji Japanac (i ostali svetski kvaliteti).Jako sam spretan na dva točka iako od iskustva imam biciklu i skuter od 50 kuba,verujte mi.Znam i da šaltam ali nemam puno iskustva odatle,svejedno,125-ica mi nebi bila problem,vozio sam i 150,ni snaga ni brzina,ja sam speed-freak!

Viskok sam oko 180,imam 14 godina,zanimaju me super motard i enduro.Nebih opet da pitam za Ćinđija,ali lepo se čuje,kako i izgleda.Do 700 evra uzimam,ili 800 ako neko 'oće da se nagađa.Kako cepa taj Ćinđi (Qingqi) od 125,video sam par njih od 700-800 evra,da nije to neko sr*nje?Jedan lik sa foruma prodaje Qingqi kao neki street ,naked,ne znam ni ja šta je ono ,mada ako neko nadje i lep oglas Cagive Mito one što liči na dukatija,neka mi pošalje,molim.Ovo sada mi je stvarno bitno da mi odgovorite,pišite,ljudi! 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Blok 45
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Dozvola nije ni na vidiku, jel' tako?

 

:D Ma ko pita za dozvolu?Ćuti i vozi! 1moto3.gif

 

Promenices misljenje pri prvom susretu sa plavcima, a ne daj boze da napravis neko sranje pa ne mozes ni policiju da zoves.

Ne zajebavaj se sa tim, ako imas godina idi polazi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Yamaha DT 125 a kod tog modela oblika imas svakakvih SM, R, LC, MX... (DT 50 preporucujem zbog tvojih godina 1mda.gif)... i ima Honda mtx zvijer je, to ti je enduro... a imas i R-ova ali ovo je tema za enduro... Sretno sa kupovinom 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Iz svega procitanog za tebe je R1 ili nijedan. Imas visinu, volis brzinu a sa obzirom da si jako spretan murija nema sanse da te zaustavi. Samo cuti i vozi!!!

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Ти би Р-а?! Је ли бре, имаш ли ти родитеље? А је л' те воле ти родитељи? Реци им шта си наумио, најлепше те молим, због тебе ти причам...ти би Р-а, а возио скутер од 50 куба.

Човече, ја кад сам сео на то (додуше од 900, ал свеједно) и то после 3 године вожње свакаквих мотоцикала и скутера, жив сам се пресекао.

 

Захеби глупирање, сачекај још две године, па полажи као човек. Неће свет пропасти до тада...или верујеш у причу о 2012., па ти свеједно :zbunjen:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

E ovako:Hoću motor.

:lol::lol: slatko si me nasmejao

 

A ja hocu "F-117 Nighthawk", sa njim mogu da letim bez dozvole i budem nevidljiv. :jee5:(Jako sam spretan,verujte mi.)

Predlazem ti da ostanes kod 50 cm3, manje problema i manje brige za tebe i tvoje roditelje.:bicikl:

 

 

Ostalo je vec sve rekao drug "balavurda" i slazem se 100% sa njim.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Mikulanac ti rece R1, ali ja ipak mislim CBR1000RR. Ipak honda je honda. E a pazi sad semu, posto ces ionako zaobilazis pandure ne moras ni uzimas legalan motor, nego lepo za somica uzmes nesto bez papira i samo fijuuuuuuu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Tako danas mladji sjednu na vece motore i bez dozvole i registracije. Pa tako zeljan jos adrenalina odvrne gas koliko moze i to kroz grad da pogine (nedaj boze) neki pjesak zbog njegove nespretnosti i nesvjesti. Cekaj drug donjece vrijeme svoje, jer prije zore ne moze svanuti... kad polozis fino pa kupis sebi fin motor pa onda opremu povedes djevojku i uzivas... a za sad polako 50ccm i batali ostalo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Ajde bre ne mešajte babe i žabe! :D Pod R sam mislio neku Apriliu RS 125,Yamaha YZF,tako nešto,lepo sam rekao do 125 :D A pod spretan nisam mislio bežanje od pandura nego da mogu da vozim bilo koju vrstu motora i nije mi problem,aj čoveče!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Извини, немој да се љутиш, ал кад неко каже Р, обично не мисли на то што си ти рекао. А да се ипак мало стрпиш док не дођеш у године за полагање...Не знам да ли си свестан чињенице да шта год да ти се догоди на путу, а немаш дозволу, ТИ СИ КРИВ.

Размисли о последицама, немој главом кроз зид, ниси јачи.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Moj bi ti predlog bio da se orijentises ka japancima. imam jednog, bas 125icu i prezadovoljan sam. vozio sam je jednom i do SD-a da vidim kakav je filing i mogu ti reci da je sasvim ok. a japance ti preporucujem pre svega zbog kvaliteta i pristupacnosti delova. na to moras da mislis kada uzimas polovan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

postujem zelju za Rom u tim godinama, i ne slusaj ove sto pricaju da uzmes r1 i tako dalje, to je glupost. pravi pocetnicki R za tvoje godine je

Blackbird.jpg

realno. taman kad te vide u saobracaju s ovim motorom nece misliti da si klinac lozana na r1, a i stariji je motor tako da kad islizas sa 250 nece ti biti puno zao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Pazi nije losa opcija i da ukrades motor, mozda KTM 690 SM ili nesto slicno sto nije mnogo jako, mozda Hondu CR 500 ili Kawasaki KX 500 sto imaju samo 70- 80 ks, posto obilazis policuju u velikom luku to je najbolje ... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

ovakve teme su cisti debilizam i kako neko prije rece treba ih automatski brisati. riga mi se od njih.

 

Mile, nemoj da se kačiš sa pedesetkubikašima! Ja sam prošao kroz pravi forumski linč kada sam, baš povodom ove teme, predložio da se osnovcima ograniči otvaranje tema. Digla se kuka i motika, optužili su me za geringovski atak na slobodu mišljenja. Ne bi verovao koliko ljudi se raduje ovakvim debilnim temama. Tinejdžer sa dvesta kinti u džepu 'oće R ali ne zna koji će 0stabre.gif Pa traži savet. Što je najsmešnije, i neke starije kolege se uredno primaju, pa savetuju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Mi čike se samo malo šalimo, naravno ako dečko živi negde u selu gde nema pandura onda 125 ccm ( bez papira)je extra, pa i ovi sto voze motokros imaju 14=15 godina kad voze 125 kubika...i cak u svetskom šampiuonatu..,,,

Aprilia RX 125

Yamaha DT 125R

Suzuki TS 125 R

Kawasaki KDX 125

Honda CRM 125

KTM EXCR 125

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja