Jump to content

Moto Zajednica

alatljika za zadnji amortizer za SV650

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 ako neko ima viška i da hoće da se rastane od iste uz nadoknadu evo prilike. nedostaje mi taj ključ u alatu, a nisam ni siguran da ide uz alat. možda paše i od nekog drugog motora. žao mi da lupam sekačem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

jeste, i dok stigne do mene poskupi dva puta! mada je dobra mustra da je izrežem od nekog lepog lima!dao si mi ideju :takoje:.

 

edit: može i ovako, dajem u zamenu zadnju gumu pireli diablo roso, čepovana dva puta ne ispušta nigde, nije deformisana, dot mogu da vidim, (oko četiri godine stara). mogu da je slikam.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

neki lik je na forumu prodavao set kljuceva medju kojima je bio i ovaj,a sto se cene tice,mislim da je trazio 15e za ceo set...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

neki lik je na forumu prodavao set kljuceva medju kojima je bio i ovaj,a sto se cene tice,mislim da je trazio 15e za ceo set...

 

:lol::lol: `tedoh da te citiram i greškom ti lupih plus :lol:. jeste, bilo je nešto, sećam se, samo tad nisam bio svestan da ne mogu bez tog ključa! čini mi se da je kolega @Bokilić imao dosta toga. a evo i @pero rep, ima, samo ja to ne umem da izmerim. mislim, znao bih kad bih zn ao šta treba meriti. sad je i onako noć a ova moja bandera-svetiljka se još nije upalila. videću sutra, pa kanda paljba za Čačak :D. uhhh, sad se setih da mi crkla i kilometraža, bem ti malwer. :cirka2:.`ajd @pero rep, videću meru, sutra kad se vratim sa posla pa ako imaš nešto za mene, javljam, a sad nazad na :cirka2:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja