Jump to content

Moto Zajednica

2.11.2007 radnicka na padini

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 577 postova

jbg, eto i mene  :-[

ziv i zdrav, malo nervozan, a hondica... tesko mi je pogledati.  :-\

uglavnom, idem od belih voda ka gradu, skrenem u radnicku, pored one crkvice, malo me uspori onaj prvi mali semafor, cepam dalje, raskrsnica kod maxi-ja, zeleno, idem pravo ka adi. i sad, ispred mene kola cekaju da skrenu levo, kako im prilazim, ona i odlaze u levo, ja ulazim u raskrsnicu, prolazim sredinu, i BANGEREEE >:(

lik je iz suprotnog smera hteo u levo, i kad je ovaj ispred mene krenuo, on nije gledo ili sta, uglavnom, krene levo, pravo ispred mene, jos malo ranije krenuo, da sasece, sreli smo se tik ispred pesackog posle reskrsnice u mojoj traci.

vidim eto sranja, raspalim u njega direkt, masina se ustopa  :-[, ja po inerciji preko kola, salto napred, i pljas ledjima o ledinu!

neki klinac, polozio ove godine, beli punto, ma nek ide sve u...

i to je to... posle dosli zandari, popisali, premerili, hondica lezi u lokvi benzina i ulja...

malopre je donesoh,..

jes da sam je uzeo pre nedelju dana, ali mislim da mi ni za jednu prethodnu masinu ne bi bilo ovoliko zao.  :'(

eto, toliko. slike nemam, nit mi trebaju

 

ah, da. imao sam kacigu, rukavice sa ojacanjima, koznu jaknu i kozne pantalone sa protektorima. opremi hvala, OPREMA MAJKA!

 

LJUDI, PAZITE SE, I NEK SMO ZIVI I ZDRAVI!

 

ajd, uzdravlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ccccc...shta napricha,choveche... :o

Ono,jes...dobro je da si zziv i zdrav,ali...dal'je moguce? Pa izgledada mozzesh da budesh moto-superman,sa pogledom koji probija chelik,ali od ludaka nema pomoci!  :(

 

Zziveo ti meni!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Au brate... Najezio sam se dok sam citao. Dobro je si ti ziv i zdrav, a za motor sta da se radi... Bice toga jos.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3157 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja se nisam najezio, cim sam video da imam dosta toga da procitam, znao sam da si pri cistoj svesti i ceo. To je najbitnije. Sad juri zapisnik, osiguranje, pa opravljaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Bitno je da si ti dobro... motor se svaki da srediti! Kad se setim kako si teneru sredjivao i imao volje da rasturas ispravan agregat ne sumnjam da ces i ovaj srediti!

Kad se malo saberes i sredis napisi stetu na motoru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ojha, svi kazu, desava se, i ja mogu da se pridruzim tom ,,talasu'', al' zajeb kada se to desi bas tebi...

Pravilo desne strane, jelte, ziv si, pa ganjaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

hvala svima na recima podrske, znace dosta.  :)

 

iskreno, od tog ganjanja i drndanja po salterima vec sad me muka hvata, al ajd sad, sta je tu je.

 

sto se nje tice, malopre gledam, pa, prednja viljuska puta nula. nije mi jasan blesavi prednji tocak, kome nije apsolutno nista. povuko ram u gornjem delu, reponja i plastike svud okolo, rezervoar popio sa strane... agregat mi se cini ceo, kao i zadnja viljuska, tocak,... al to sad...

s obzirom na visinu, pri udaru podigla rep, gicnula se, zbacila mene i onda pala savijajuci na desnu stranu, raspalila o kola, pa se odbila i pala na levu. zavrsila za 180. VALJDA  ???

gledam jaknu, i kao sto se secam, puko sam vertikalno ledjima, ledja jakne su kao nova, ni traga grebanju o kolovoz, znaci samo odozgo PLJAS!

kaciga trunku zagrebana pozadi.

to je to, bilo, proslo, preziveh, pa, idemo dalje.

 

Ista situacija, cak i mesto kao i sa Andrejp-om, prosao si odlicno.

 

ufff... palo mi je napamet tamo, dok sam cekao pandure... jeza...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Oprema te, i dobri  Bog, sačuvali. Sredićemo Hondu, samo pametno kod osiguranja, nek ti se poruči nov svaki deo koji je i ogreban. Jbga, i ti si to platio...

 

A kad mi danas reče za rendtgen... Odma sam znao šta je u pitanju... Propas'...

 

Vidimo se ovije dana, i, još jednom - živ si, zdrav si - biće još Honde...

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

napomenuo bih adminima, urednicima, i svima svih mogucih cinova i zvanja koji osete potrebu da cenzurisu i edituju tudje postove da to urade tako da se ne narusi glavna misao teksta koji je postovan. ako to nisu u stanju, a zele da intervenisu, pametnije je izbrisati ceo post, nego ga izmanipulisati da totalno ispadne iz konteksta. hej, obrisite i celu temu na kraju krajeva.

 

toliko od mene, hvala svima na iskrenim recima podrske.

Edit by YO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ej, Zmaje, zzao mi zbog s*anja, al` mi ipak drago shto mi danas mozzemo da dzakamo.

 

Svaki dan me 20 mentola zaprepasti sa nebuloznim pokretima i hvatam sebe kako  zbog toga nadrndan krecem na shljaku. >:(

Al` jbg. To je nasha istina (bolna).

 

Ne kazzesh nishta jel ti neko od prolaznika pomogao, ili tu nema shta da se kazze (po obichaju, takodje)?

 

Da `s nam zziv i zdrav, hvala Bogu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Darkoni nisam ni znao da si zamenio Kawu ... samo nek si ziv i zdrav, a admini ko admini ......  ;D Ja bar imam iskustva sa njima, pa se opet dobro napijemo kad se vidimo.

 

Cuvaj glavu i pozz  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e ja cu malo obrnuto da ti kazem, i malo neuobicajeno , jako mi je drago da si motor sjebao do kraja ;) , a zasto, jer si brate moj ziv i zdrav , i ko sto neko rece bas te briga ti njega moz kupit opet , a on tebe ne ;)))))) ajd ceraj dalje ;) , ja kad sam stroma slupao i ustao srecnijeg me taj dan nije bilo, htio sam ono sto je ostalo pokloniti ko god je htio da nosi, sve ti prosto pri tome kads te bog pogleda, samo ustanes , nasmijes se i palis dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja