Jump to content

Moto Zajednica

da li je imalo pametno???

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova

nisam pogledao film skinuo sam ga ali nema zvuka pa ga nisam ni gledao, znaci i ti si imao isto misljenje, ipak je moguce, jeste opasno ali moguce. Razmislicu jos ima vremena, ali sam i dalje za verziju od 600 cm :zdravo:

 

ubaci codece za gledanje divx filmova i radiće (takođe skini i prevod, imaš ga u poruci) ;)

 

nije mi jasna jedna stvar, film je podeljen u dva dela, a prevod je za 1 cd, a meni engleski nije bas toliko dobar da sve razumem, msm razumem nekih 40 % al to je malo :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Film se zove Twist the wrist II (nema veze sa prvim delom) i prevod je za njega, drugi klip je o podesavanju suspenzije (manji klip) i za njega nema prevod. Sto se prevoda tice ubacujes ga kao kad gledas bilo koji divx film ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Film se zove Twist the wrist II (nema veze sa prvim delom) i prevod je za njega, drugi klip je o podesavanju suspenzije (manji klip) i za njega nema prevod. Sto se prevoda tice ubacujes ga kao kad gledas bilo koji divx film ;)

 

ok sad mi je jasno, treba da ga skine za sat vremena, pa cu ga nadam se odgledati veceras :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Možeš da uzmeš i veću kubikažu ali pod uslovom da si umerenog temperamenta.Motor ne prašta greške ni tvoje ni nekog drugog u saobraćaju.Bitno je prvenstveno da upoznaš svoj motor.Pre svega koliko brzo može da se zaustavi.Uvežbaj tehike kočenja pri manjim a posle i u malo većim brzinama tamo gde za to imaš uslova.Ono uopšteno samo prednjom koči ne stoji.Može i bolje.

 

Gas u početku NIKAKO NE preko 5000 obrtaja.Budeš li išao u grupi negde to ti je otprilike neki standard.Znači na pola obrtaja sata je idealno.Tu možeš brzinu korigovati i gore i dole.

 

Šestu brzinu na nekom R batali za kasnije.Ima dana.Svako dobronameran će Ti reći tako.Moji drugari sa više staža i iskustva voze tako.

 

I uvek imaj u glavi da nije isto voziti na suvom kao na mokrom.Na mokrom ni pola gasa ko na suvom bez naglih kočenja i dodavanja gasa.A odmah posle ili u prvih 15 minuta kiše nikako.Uvek sačekaj bar pola sata da asfalt malo upije.Inače je kao po ledu.

 

Preporučujem da potražiš na Youtube situacije u saobraćaju kritične za motoriste.Dobro ih prouči i zapamti kako da ih izbegneš.To će Ti biti potrebnije od bilo čega.Nije brzina najveći faktor rizika, nego zaletanje u situacije koje se mogu izbeći.Samo pametno.

 

I da, kad si već siguran u sebe i motor, biraj lepe cure koje znaju kako se sedi na motoru...:hej::aha:

 

Molim te napisi da si se samo zezao, bice mi lakse.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

uf, koliko toga bih napisao ali ovoj legendi ne vredi pricati

resio covek da kupi R po svaku cenu jer to on (citaj raja po gradu) voli i mozemo mi da slomimo tastature kucajuci, besmisleno je, jer sta mi balavci tu tupimo kad on ipak zna sta zeli, zna da je to za njega pravo i zna da ce mladi Stoner to polako prve sezone dok ne apsolvira

 

thumb_bu.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Možeš da uzmeš i veću kubikažu ali pod uslovom da si umerenog temperamenta.Motor ne prašta greške ni tvoje ni nekog drugog u saobraćaju.Bitno je prvenstveno da upoznaš svoj motor.Pre svega koliko brzo može da se zaustavi.Uvežbaj tehike kočenja pri manjim a posle i u malo većim brzinama tamo gde za to imaš uslova.Ono uopšteno samo prednjom koči ne stoji.Može i bolje.

 

Gas u početku NIKAKO NE preko 5000 obrtaja.Budeš li išao u grupi negde to ti je otprilike neki standard.Znači na pola obrtaja sata je idealno.Tu možeš brzinu korigovati i gore i dole.

 

Šestu brzinu na nekom R batali za kasnije.Ima dana.Svako dobronameran će Ti reći tako.Moji drugari sa više staža i iskustva voze tako.

 

I uvek imaj u glavi da nije isto voziti na suvom kao na mokrom.Na mokrom ni pola gasa ko na suvom bez naglih kočenja i dodavanja gasa.A odmah posle ili u prvih 15 minuta kiše nikako.Uvek sačekaj bar pola sata da asfalt malo upije.Inače je kao po ledu.

 

Preporučujem da potražiš na Youtube situacije u saobraćaju kritične za motoriste.Dobro ih prouči i zapamti kako da ih izbegneš.To će Ti biti potrebnije od bilo čega.Nije brzina najveći faktor rizika, nego zaletanje u situacije koje se mogu izbeći.Samo pametno.

 

I da, kad si već siguran u sebe i motor, biraj lepe cure koje znaju kako se sedi na motoru...:hej::aha:

 

Molim te napisi da si se samo zezao, bice mi lakse.

 

:lol::lol::lol: ....... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd-Voždovac
  • Motocikl: Hyosung GT250 Comet

uf, koliko toga bih napisao ali ovoj legendi ne vredi pricati

resio covek da kupi R po svaku cenu jer to on (citaj raja po gradu) voli i mozemo mi da slomimo tastature kucajuci, besmisleno je, jer sta mi balavci tu tupimo kad on ipak zna sta zeli, zna da je to za njega pravo i zna da ce mladi Stoner to polako prve sezone dok ne apsolvira

 

thumb_bu.gif

 

 

Evo odgovora,doduše tek na šestoj strani al' ipak...:takoje:

Mislim da je odgovor bio na pocetku...kolega je vec odlucio ali trazi potvrdu od drugih. U svakom slucaju srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

 

Molim te napisi da si se samo zezao, bice mi lakse.

 

:lol::lol::lol: ....... :lol:

 

:lol3:

 

@demon

Imam rjesenje za tebe. Kupis nekog 600 efa koji lici na R, kao npr. CBR600F ili ovaj noviji suzuki 650F (ili je i on 600 bem li ga) i onda ga odneses na skopljenje.

Imaju kitovi za to i motor onda ima 25KW (iliti nekih 40-ak konja). Ribe i raja i onako nece vidjeti razliku, kad se usavrsis skines blokadu (i prodas je ;) ), a do tad si zasticen skoro kao na kineskom sokocalu od 125 ccm. :D

Znaci win win win. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma motor nije za njega def, a samo iz jednog razloga, TI PITAS DRUGE LJUDE KOJE SU TVOJE MOGUCNOST I KOJI MOTOR DA UZMES (dal si normalan?), sutra ces da pitas ortaka brate jel mogu ja da vozim na zadnjem.., si video nekad ovaj motor da ide na zadnji.., ako kaze jesam brate. Onda ti znas da tvoj motor moze da ide na zadnji - sto znaci da TI mozes da ga vozis na zadnjem?

E da, poruka za sve ostale, samo mu vi dajte savet da uzme "bilo sta" i onda ako ne daj boze padne sa "bilo sta" doci ce ovde i reci ce al ste me izjebali svi su mi rekli uzmi to mozes ti to itd... Jasta dabome!

 

Poz Demone, pamet u rogove :D (zbog nick-a ne verujem ti da si 24 :P)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Ma motor nije za njega def, a samo iz jednog razloga, TI PITAS DRUGE LJUDE KOJE SU TVOJE MOGUCNOST I KOJI MOTOR DA UZMES (dal si normalan?), sutra ces da pitas ortaka brate jel mogu ja da vozim na zadnjem.., si video nekad ovaj motor da ide na zadnji.., ako kaze jesam brate. Onda ti znas da tvoj motor moze da ide na zadnji - sto znaci da TI mozes da ga vozis na zadnjem?

E da, poruka za sve ostale, samo mu vi dajte savet da uzme "bilo sta" i onda ako ne daj boze padne sa "bilo sta" doci ce ovde i reci ce al ste me izjebali svi su mi rekli uzmi to mozes ti to itd... Jasta dabome!

 

Poz Demone, pamet u rogove :D (zbog nick-a ne verujem ti da si 24 :P)

 

brate shvatam ja da nemam pojma o motorima, al jbg sta cu volim R-A, samo sam hteo da mi kazete svoja iskustva da li je moguce, to je sve :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Ma motor nije za njega def, a samo iz jednog razloga, TI PITAS DRUGE LJUDE KOJE SU TVOJE MOGUCNOST I KOJI MOTOR DA UZMES (dal si normalan?), sutra ces da pitas ortaka brate jel mogu ja da vozim na zadnjem.., si video nekad ovaj motor da ide na zadnji.., ako kaze jesam brate. Onda ti znas da tvoj motor moze da ide na zadnji - sto znaci da TI mozes da ga vozis na zadnjem?

E da, poruka za sve ostale, samo mu vi dajte savet da uzme "bilo sta" i onda ako ne daj boze padne sa "bilo sta" doci ce ovde i reci ce al ste me izjebali svi su mi rekli uzmi to mozes ti to itd... Jasta dabome!

 

Poz Demone, pamet u rogove :D (zbog nick-a ne verujem ti da si 24 :P)

 

xaxaxxax....izvalio si ga na keca...

uzmi lepo R-a...pa od semafora do semafora tockiraj....nabaci neku ribu sa tangom do pola ledja...ko kosmodisk da nosi...i naravno sve to bez kacige....po mogucustvu samo u sorcu i silovateljki ako furas tetove :)

salu na stranu.....

koliko god sam mislio da sam iskusan...a prilicno dugo vozim....sa motora nisam jos pao....ali zato me bata zabo autom na skuteru...u zivot mi se usro...nije bitno na kom si motoru...vec kako ga nosis u glavi...a za tebe koj u zivotu nisi vozio 600 ccm....batali.....kreni lepo od dna pa postepeno gore...

skup je ovo sport.....a tragedija je sto ti je zao da bacis pare na manju kubikazu i lepo izucis voznju...postepeno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

brate shvatam ja da nemam pojma o motorima, al jbg sta cu volim R-A, samo sam hteo da mi kazete svoja iskustva da li je moguce, to je sve :zdravo:

 

 

sve je moguce osim drvenog sporeta

pitanje je sta je pametno a sta palamudjenje kao ova tvoja zamisao

 

ja se ne osecam moralno cistim sto tebe ili bilo koga nagovaram da uopste sedne na bilo koji motor, ne znam kako se osecaju ovi koji te bodre da sednes na tako mocan motor. A na sve to mi je najsmesnije sto ti znas da se lozis na to i da je to za tebe, a pritom nisi nikad ni seo i pregurao nogama 5 metara bilo sta na 2 tocka sto nema pedale

 

ti si moj idol, posalji mi sliku da te turim na volpejpr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Ma uzmi ti R-a, to te ljubomorni ubeđuju da ne valja, a najbolji je :moto3:

 

Hahahaha

 

Luda tema skroz i prežvakana jedno 2 miliona puta ...

 

A i traje vala - da je kupio 250 ccm kada je počeo temu, do sada bi sazreo za R 600 :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

znas sta, sad nesto kontam i shvatam da si ipak u pravu

pravo ti na 600 kubika, pa ces polako

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

znas sta, sad nesto kontam i shvatam da si ipak u pravu

pravo ti na 600 kubika, pa ces polako

 

 

xaxaxxaxx...kako baja ispravi krivinu.....:lol::lol::lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

znas sta, sad nesto kontam i shvatam da si ipak u pravu

pravo ti na 600 kubika, pa ces polako

 

 

u sunce ti, ovaj ko kamikaza, ma nije isao polako, da je isao sporije ne bi mu se ovo desilo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Film se zove Twist the wrist II (nema veze sa prvim delom) i prevod je za njega, drugi klip je o podesavanju suspenzije (manji klip) i za njega nema prevod. Sto se prevoda tice ubacujes ga kao kad gledas bilo koji divx film ;)

 

pogledao sam film, jako korisno, bar mi se cini. Sigurno ce mi pomoci a mozda i spasiti zivot ko zna, hvala :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja