Jump to content

Moto Zajednica

Zamena identiteta....zamalo kobna

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Sinoć oko 20.30h vraćamo se gospođa i ja laganica (50-60kmh)sa Ade i negde u visini Sunset-cafea čujem kako auto iza naglo dodaje gas i u preticanju kad sam mu bio u visini suvozačevih vrata skreće ka meni. U trenutku pokušavam da se sklonim uz desnu ivicu vidim i neke ruke iz kola sa suvozačevog mesta koje su pružene ka nama...

 

Posle minut stižem i stajem uz auto u kome se voze neke dve idiotkinje i uljudno ih pitam (uz usputno pominjanje najbliže familije u vrlo eksplicitnom obliku) da li su normalne kad tako voze,i da li shvataju da su mogle da nas ubiju...cura mi odgovara, izvini molim te mislili smo da ste naši drugari pa smo hteli da se našalimo malo sa njima...

 

Šta reći dalje na ovakvu "argumentaciju"...

 

U jednom trenutku sam pomislio dal da joj uzmem ključeve i šinem ih u onaj šiprag okolo pa nek ih traži guska do prekosutra...možda sam i trebao, pa da joj dođe iz dupeta u glavu.

 

Jedino im nisam zahvalio na komplimentima da moja supruga, ja i hondica izgledamo 20ak godina mlađe čim su nas zamenili sa njihovim drugarima :D

 

Šta reći na kraju...od ovakvih čovek ne može da se čuva sve i da hoće :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Trebao si da joj bacis kljuceve pa da se malo porazmisli sledeci put dal' ce da prepada narod a da ne pogleda ko je...>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Pun grad ludaka... Meni je ovo gore nego "nisam te video"... Glupacama si trebao da bacis kljuceve negde pa da dok ih traze razmisljaju o svom smislu za humor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Trebao si da im uzmeš brojeve telefona, mislim ako su zaista toliko glupe da im je lakše uterati u dupe nego u glavu. Sad kako tačno to izvesti zavisi i od ženinog IQ-a.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

cura mi odgovara, izvini molim te mislili smo da ste naši drugari pa smo hteli da se našalimo malo sa njima...

 

Šta, još neko ima 'naki motor????

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

cura mi odgovara, izvini molim te mislili smo da ste naši drugari pa smo hteli da se našalimo malo sa njima...

 

Šta, još neko ima 'naki motor????

 

Ima Scapolo. Mora da ga zovem da mu kažem da ga traže neke cure oće ga utepaju na mrtvo :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Posle mene optuzuju da mrzim zene kada kazem da nista ne razumeju.

Ma ja volem zene,samo su nekako,kako bih vam rekao........

Nije tesko biti fin.

Ovom prilikom se izvinjavam svim zenama koje sam nehotice uvredio u mom skorasnjem pisanju,medjutim zaista ne zele bas da,pa makar i malo rade na sebi.

Volimo zene i ne shvatajmo ih ozbiljno,osim kada hoce da nas ubiju.Tada im na jedan fini nacin objasniti da se mozak kadkada treba ukljuciti.

Moram prestati jer odmah dobijam inspiraciju kad su teme o zenama.To bi izazvalo negativne komentare a ja to ne zelim.Moja misija,zivotna je da slusam samo lepe stvari,ruzne odmah brisem.Sa zenama je ipak lepo,pa taman i ovakvim situacijama.Taman posla baciti im kljuceve...................

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Требао си да кежеш жени: "Драга окрени се мало у страну..."

Па те две преко хаубе па...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Trebao si da im uzmeš brojeve telefona, mislim ako su zaista toliko glupe da im je lakše uterati u dupe nego u glavu. Sad kako tačno to izvesti zavisi i od ženinog IQ-a.

 

Brate, ne moze ni on bas skroz pravilno da razmislja, ipak je ozenjen pa i ako je umeo da razmislja ta osobina mu je sasecena... Zato je trebao nas da zove, da mu se nadjemo 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ćuti Peki, mogao si i gore da prođeš.

Zamisli da su rekle, izvinite pomešale smo vas sa nekim našim drugaricama...

..... ovako je sve, manje više, ispalo o.k....i sad čekaj da te opet pomešaju u nekoj drugoj situaciji :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Cuti, odlicno si prosao. Zamisli samo da su ti rekle: "Momak ono pre neko vece je bio odlican provod i super si se pokazao." :hej:

Mislim da ti ni sve kacige ni jakne sa protektorima sveta ne bi pomogle u sudaru sa oklagijom :P

:zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

Posle minut stižem i stajem uz auto u kome se voze neke dve idiotkinje i uljudno ih pitam (uz usputno pominjanje najbliže familije u vrlo eksplicitnom obliku) da li su normalne kad tako voze,i da li shvataju da su mogle da nas ubiju...cura mi odgovara, izvini molim te mislili smo da ste naši drugari pa smo hteli da se našalimo malo sa njima...

 

 

 

Ja mislim da si trebao istog momenta da im uzmes kljuceve, a onda lepo kazes svojoj zeni: "Draga, ove dve budale smatraju da izgledas kao musko " - i onda se odmaknes i pustis svoju zenu da se objasni sa njima ( eventualno joj malo pripomognes ako zatrazi pomoc ) ! :jee:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Ljudi taj smek se stice s' godinama, sto nama slobodnima ne zastanu tako dve, znali bi sta i kako :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Niste baš ni vi svi normalni, koji pravite ovu atmosferu linča. Pa mislio sam da je ovaj forum mnogo argumentativniji od "što im nisi prosuo zube, što im nisi bacio ključeve u reku, što ih nisi preko haube...".

 

Ja im ni jednog momenta ne bih ništa ružno rekao, prihvatio bih izvinjenje i objasnio bih im koliko je opasno to što rade, održao bih im predavanje od pet minuta o tim budalaštinama kojima su skloni i pozdarvio bi' ih.

 

Generalno, ne volim da generalizujem (sic) nikada u raspravama, ali generalno, srpski saobraćaj pati od indoktrinirane nervoze. Svi su nervozni na svakoga. Ovo nije prvilo u nekim drugim zemljama, a mislim da je samo stvar kulture i obrazovanja.

 

B.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Trebao si da im uzmeš brojeve telefona, mislim ako su zaista toliko glupe da im je lakše uterati u dupe nego u glavu. Sad kako tačno to izvesti zavisi i od ženinog IQ-a.

Care :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja