Jump to content

Moto Zajednica

Uplatnice za kazne kamere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Prvo da kazem da tema bas i nije za ovaj sektor foruma, ali sam mislio da je ovo najadekvatnije mesto.Svakako je realan problem ljudi na drumu :)

 

Da li neko zna logiku kojom sastavljaju uplatnicu za prekrsaj zute trake uhvacen kamerom?

Znam da se kao poziv na broj koristi onaj NFI broj, da se skidaju prve dve cifre a dodaje neka druga oznaka, tj valjda neke druge dve cifre. Koje?

Koji je ziro racun, primalac?

 

Ako neko ima primer svoje kazne, mogao bi da stavi slike.

 

Bilo bi odlicno kada bi odgovor stigao malo brze, majka moja greskom nije uplatila i sad joj je sudinica dala priliku da uplati pre nego sto opet (sutra) kod nje dodje ali nemamo uplatnicu a nece u Savskoj da daju novu. A razlika izmedju presude i placanja kazne dobrih 10000din, pa ako imate negde sacuvan svoj primerak tj kopiju bilo bi super da objavite ovde sto pre. U svakom slucaju bi mi i samo ziro racun znacio.

 

Evo primer forme same kazne, uplatnicu kao sto rekoh nemam.

 

346uyrc.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Prvo da kazem da tema bas i nije za ovaj sektor foruma, ali sam mislio da je ovo najadekvatnije mesto.Svakako je realan problem ljudi na drumu :)

 

Da li neko zna logiku kojom sastavljaju uplatnicu za prekrsaj zute trake uhvacen kamerom?

Znam da se kao poziv na broj koristi onaj NFI broj, da se skidaju prve dve cifre a dodaje neka druga oznaka, tj valjda neke druge dve cifre. Koje?

Koji je ziro racun, primalac?

 

Ako neko ima primer svoje kazne, mogao bi da stavi slike.

 

Bilo bi odlicno kada bi odgovor stigao malo brze, majka moja greskom nije uplatila i sad joj je sudinica dala priliku da uplati pre nego sto opet (sutra) kod nje dodje ali nemamo uplatnicu a nece u Savskoj da daju novu. A razlika izmedju presude i placanja kazne dobrih 10000din, pa ako imate negde sacuvan svoj primerak tj kopiju bilo bi super da objavite ovde sto pre. U svakom slucaju bi mi i samo ziro racun znacio.

 

Evo primer forme same kazne, uplatnicu kao sto rekoh nemam.

 

346uyrc.jpg

otidji kod knjigovodje nekoga i ako znas koji taj broj oduzmi te dve cifre i ukucaj samo brojeve .

program koji ti treba je za izracunjavanje kontrolnog broja kod uplata

imas neku adresu gde se podnose neke izjave otidji kod njih i trazi koji je racun i koje primaoc . primaoc mora da ima u sistemu sve uplate koje su prosle i mora da dostavi podatak sa izvoda . isto vazi i zabanke ili postu moraju daimaju evidenciju kome su slali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Otisao sam u Savsku (4. sprat, soba 105) gde rade upravo kamere. Zamolio zenu da mi da podatke sa uplatnice i ona nije htela. Nije htela cak ni da mi da ziro racun na koji idu sve te kazne. Kaze da nije vise u njihovoj nadleznosti i da nisu obavezni da mi daju. Mislim da je to jako bezobrazno, al ajde. Sad gledam hoce li neko imati mozda sacuvan primerak svoje uplate da skenira i posalje...

Mada mozda jesi u pravu, mogao bih sutra da posaljem sudiji kod kog je zavrsio predmet zalbu da "nisam blagovremeno obavesten" i da je tako predmet zavrsio kod sudije, a da u Savskoj nece da mi daju podatke da namirim svoj dug. To bi moglo da uspe... Hmmm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja