Jump to content

Moto Zajednica

Menjam pilotsku jaknu za koznu jaknu za motor!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Posedujem pilotsku jaknu domaceg proizvodjaca Kodzic, koji pravi jakne za nase i pilote nekih okolnih zemalja. Jakna je potpuno nova i izradjena je od najkvalitetnije govedje koze, velicine xxl (ja imam 190cm i 90kg ali sve zavisi od osobe do osobe), braon boje sa dva krzna za kragnu (belo i braon) za hladnije vreme.

 

Kada je kupljena pre pola godine, jakna je placena 300e i do sada nisam bio u prilici da je nosim tako da bih je najradije zamenio za koznu jaknu za motor sa protektorima, jer mi je ona daleko potrebnija.

 

U obzir dolazi samo zamena za novu ili kao novu koznu jaknu za motor u velicini XL (54/56). Molim da mi ne nudite neke krseve stare po 10 godina, rokerke i slicne jakne i bilo kakve druge zamene. Ako kojim slucajem nekoga zanima da kupi neka me kontaktira preko PP pa cemo se dogovoriti oko cene.

 

Evo slika jakne sa i bez kragne.

 

 

pilotska.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ee jbg,bas sam prodao avion...1lol.gif1aha.gif

hahahah,i ja neki helikopter imao,jes da je truo bio al je iso,ma letio!!!...izv. za off... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Evo broja ,pa ako si zainteresovan kontaktiraj da se dogovorimo oko cene. Ja sam naveo zamenu jer mi je to najjednostavnija varijanta jer ce novac i ovako ici u fond za kupovinu jakne za motor. :D

 

064/2288414 ,Petar

 

A ako ti je jednostavnije mozes i PP ovde da mi pustis. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam ja ovakvu crnu, super je jakna, bas je kvalitetno uradjena i od dobre kože

 

Moj brat je prošlog septembra oboren sa motora u Batajnici i nosio je ovakvu jaknu(njegova je bila braon) i izdržala je klizanje od nekih 30ak metara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja