Jump to content

Moto Zajednica

Pegaso GA, na prodaju

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Elem, da ne objašnjavam koji su razlozi (a i da ne budem patetičan), dajem na prodaju svoje sokoćalo.

Godište je 92-o, u mom vlasništvu od 2008-e kad je i uvežen iz Italije. Ispravan, pali na zub i vruć i hladan. Frajlauf urađen zimus kod Bokilića, istovremeno zamenjen i lanac bregaste, kao i zadnji disk. Estetski nije najreprezentativniji, trebalo bi mu uraditi auspuhe jer su fabrički prozukli. Lanac i lančanici OK. Kod Ivana urađen povišen vizir.

Imam kofer 46 l, staju dve integralke u njega kao i nosače bočnih kofera. Takođe imam i bočne i tank torbu.

Registrovan do polovine jula i ako se ne proda - odjaviću ga.

Motor je u Beogradu, na Zvezdari.

Što se tiče para, ako idu sve te stvari uz njega, neću ga dati ispod 950 evrova. Ako bih skinuo kofer i nosače i bez torbi, dao bih ga za 800. Više inormacija na telefon 0607372474.

Slika nemam puno. Eto...

 

E31397AE-9B50-8C4B-87B8-15279CF803CF_thumb.jpg

 

D9A0D605-236B-1D4B-951A-1F328A95378C_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Au, pa je li moguce da ovakav motor sa ovoliko opreme vredi samo 950e!? Stvarno nemam reci, zao mi je sto prodajes motor, a jos zalije sto se prodaje po ovakvoj ceni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja