Jump to content

Moto Zajednica

Zene idu u Bosnu (Sarajevo za dame)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Kao sto je i naslov, Zene idu u Bosnu, Tacnije u Sarajevo.

 

Za sada postoji par zainteresovanih dama koje bi isle, ali evo da dogovor ne bi visio u vazduhu, otvaram temu u kojoj ce se javiti sve zainteresovane.

 

Ja za sada predlazem da se nadjemo u sredu na Brodicu na beogradskom sajmu kako bi se malo ispricale i bolje upoznale sa temetikom (Silvana je spremila i domace zadatke cisto da opravda svoju profesiju).

 

Dakle, drage moje koja moze da dodje i koja je zainteresovana za voznju nek dodje na Brodic u sredu od 16h. Ako neko ne zna kako da dodje nek mi se javi na pp.

 

S' damama koje nisu iz Beograda, dogovori u ovoj temi!

 

:moto3:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

E da, domaći. :nanana:

Pogledajte temu u ovom podforumu

 

Putopisi, spisak po oblastima i susednim državama

 

Tražite putopise o Sarajevu (Mina, Lalajko itd.), pregledajte da steknete sliku puta. Ja ću pripremiti predlog trase, a to isto možete učiniti i same, ili ćemo na mom predlogu jednostavno sve doraditi. Pre svega, paulaner :ooo:

 

I još da kažem, ne planiramo odlazak na skup Il Paradiso (nažalost, ali biće i to), već bismo išle krajem ovog meseca iz puste želje. Prošle godine nam se izmaklo pa smo stigle u Bijeljinu i Brčko, a Sarajevo nekako prežalile. A sad više ne odlažemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

Divno društvo, prelepo provedeno popodne, kvalitetna zabava, sve ozbiljne dame :jee: i isplaniran put.

 

Ovako smo se okupile, a društvo nam je pravio i Andreja.

 

 

photo0125wx.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Najvise mi se svidja to ozbiljne .

Salu na stranu, Ekipa je super, i bilo bi lepo kad ni jedna ne bi odustala.

 

Inace je dogovor da se krene 2. 07.

Pomeranja datuma u ovom slucaju vise nema. jedva smo se smestile i za ovaj datum. Sutra detalji o planu puta,....

 

 

Drustvo hvala vam. Lepo sam se provela i davno se nisam ovako smejala, pa kao sto Kalina kaze "ko jos ide s muzem na odmor"!

 

Jedva cekam Bosnu :moto3::jee1::jee2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Sretan vam put, kojom god trasom da idete put je dobar. U Sokolcu (uz pozdrave od Komše)se javite Ognjenu+38765000175,Bojanu+38765140240,Peđi+38765814287-bićete Carice

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

:( tuzna sam jer ne mogu sa vama, ali razlog zbog kog ne idem je VRH.... poslacu vam razglednicu iz Majamija :)1zdravo.gif

 

Provedite se i za mene 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Divno društvo, prelepo provedeno popodne, kvalitetna zabava, sve ozbiljne dame :jee: i isplaniran put.

 

Ovako smo se okupile, a društvo nam je pravio i Andreja.

 

 

photo0125wx.jpg

 

Vidim da je Andreja postao i zvanično "dama." Hvala vam najlepše što ste pored mene i vi to primetile. 1jee1.gif1oda.gif1lol.gif

 

Ljubim ruke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

O ne, ne, ja nisam rekla da je Andreja dama, samo da nam je pravio društvo. A i bio je ćutljiv, što nije odlika ovih dama :P:strikanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

O ne, ne, ja nisam rekla da je Andreja dama....

 

U temi "Žene idu u Bosnu" se pojavi fotka Andreje na organizacionom sastanku. Možeš da pokušaš da izvadiš fleke, al' džaba bolan ne bila. 1nanana.gif

 

Rekao ja, a slika potvrdila. :P Ipak slika govori više od hiljadu reči. 1jee1.gif

 

P.S. Izvin'te za off, ali zacenio sam se... 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

Stigla baka da proseta malu azdaju pa sam ugrabila malo vremena i da nesto dodam o samom putu

 

Krecemo 02.07.2012

Predlazem da podjemo sto ranije koko bi smo brzo prosli neinteresantan deo puta.

Kako ova zabava traje svega dva dana predlazem da iz istih razloga idemo autoputem do Sapca kako bi smo dobili bar sat vremena vise kroz Bosnu. Znam da je autoput potpuni smor, ali dobicemo na vremenu, a vremena imamo malo.

Ruta bi bila sledeca :

Beograd, Sabac, Loznica, Mali zvornik, Han Pijesak, Sokolac, pa preko Romanije u Sarajevo.

Pauze mozemo da pravimo kad god se dogovorimo, a ja predlazem prvu pauzu za kafu tek u Loznici, kao i sipanje goriva.

Za rucak cemo najverovatnije biti u Sokolcu, ali cemo i to veraovatno usput videti. Sve zavisi kako se zenama bude htelo!

Javila sam se i Braci iz Sokolca, a zapisala sam i telefone sto nam ih je Komsa dao.

Postoji nekoliko varijanti za smestaj, ali cekamo da se ekipa vrati u ponedeljak iz Sarajeva pa cemo imati vise detalja. U svakom slucaju u obzir dolazi smesataj koji podrazumeva nekakav parking za motore (bilo garaza bilo dvoriste)

Dogovor je pao da zene ponesu i svoje stikle i sto krace suknje ili haljine pa da se to vece i malo provedemo u Sarajevu. :zvizduk:

Povratak bi bio preko Visegrada i Tare uz Drinu do Loznice, ostalo vec znate.

 

Treba uzeti u obzir da za Bosnu jos uvek treba zeleni karton, tako da nam je to 2000 din dodatni trosak.

 

Za smestaj blagovremeno obavestavamo (kakav je, cena,...)

Zao mi je sto necemo imati vremena da svratimo malo i do Zelengore, ali nema veze, taman razlog da idemo sledeci put.

Ne bi bilo lose da se prijave zene koje bi isle kako bi smo znali brojku zbog smestaja.

 

Ako sam nesto preskocila Silvana ce dopuniti.

 

Nensi blagis si ga tebi! uzivaj i za nas :aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

O ne, ne, ja nisam rekla da je Andreja dama....

 

bolan ne bila. :nanana:

 

 

Za zenu se nekaze bolan nego bona :nanana:

 

I stand errected! 1oda.gif Oh sorry, corrected. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

A sad da budem malo i konstruktivan - dobro se čuvajte na magistralnom putu Šabac - Loznica, jer tu svi vozači znaju da podivljaju i retko se vozi bilo šta izuzev šlepera ispod 100-tke. A sam put nije nimalo bezazlen i svake godine tu neko nažalost nastrada. Ima uvek onih koji i izleću sa neobeleženih sporednih zemljanih puteva zastavama i jugićima, bez bilo kakvog obzira.

 

Četvore oči, pamet u glavu, ruka na kočnici i palac na sireni, za svaki slučaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Najbolje je preci granicu na granicnom prelazu Sepak ,odmah posle Loznice ,bolji je put bosanskom stranom .Ako vam bilo sta zatreba na dijelu puta kroz Bosnu slobodno zovite 00387 65 828 950 Vanja ,Han Pijesak ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Drage žene,

 

Imate i sledeću varijantu do Bosne (ka Sokocu):

 

Bg-Boljevac-most kod OBrenovca-Ub-Valjevo-Osečina-Pećka-Ljubovija-granica-Bratunac-Milići i dalje kako ste planirale na Sokolac i Han pijesak.

 

Sve odličan put, sa mnogo manje saobraćaja nego na Šabac i Loznicu.

 

Ili npr. Bg-Šimanovci-Pećinci-Subotište-Brestač-Nikinci-Platičevo-Šabac-pa preko Donjeg Crnjiljeva opet na OSečinu i dalje isto preko brda (Pećka) na Ljuboviju i Bratunac. Malo teže, ali opet mnogo lepše od dosadne magistrale ka Šapcu i do Loznice.

 

Srećno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja